Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne "Szalone Dni" w Orange

Kolejne "Szalone Dni" w Orange

orson_dzi 24 Września 2015 09:42

5 1

W Orange wystartowała kolejna edycja Szalonych dni. Promocyjne ceny urządzeń będą obowiązywać do 30 września.






Promocyjnymi cenami zostały objęte następujące urządzenia:
  • Samsung Galaxy S5 Neo za 249 zł (stara cena 529 zł) w Smart Planie LTE za 89,99 zł,
  • LG G4 Stylus za 149 zł (stara cena 329 zł) w Smart Planie LTE za 69,99 zł,
  • Alcatel OneTouch Idol 3 (4,7) za 129 zł (stara cena 229 zł) w Smart Planie LTE za 49,99 zł,
  • Nokia Lumia 735 za 99 zł(stara cena 209 zł) w Smart Planie LTE za 49,99 zł,
  • Nokia Lumia 830 za 99 zł (stara cena 279 zł) w Smart Planie LTE za 69,99 zł
  • HTC Desire 610 za 9 zł (stara cena 259 zł) w Smart Planie LTE za 49,99 zł,
  • HTC One M8s za 299 zł (stara cena 599 zł) w Smart Planie LTE za 89,99 zł,
  • LG Spirit LTE za 9 zł (stara cena 159 zł) w Smart Planie LTE za 49,99 zł,
  • LG Wine Smart za 29 zł (stara cena 169 zł) w Smart Planie LTE za 49,99 zł,
  • LG G4c za 1 zł (stara cena 99 zł) w Smart Planie LTE za 69,69 zł,
  • Lenovo Tab2 A8-50F za 9 zł (stara cena 149 zł) w LTE FreeNet za 59,90 zł,
  • Telewizor Samsung UE40H5303 Smart TV z routerem Alcatel OT H850 na raty za 35,01 zł miesięcznie w LTE FreeNet Domowy za 89,90 zł,
  • Telewizor Samsung UE40H5303 Smart TV z routerem ZTE MF283+ na raty za 35,01 zł miesięcznie (stara cena 47 zł miesięcznie) w LTE FreeNet Domowy za 89,90 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: szalone dni | orange

w sumie: 14
  • 3

    1. ~Andrzej  2015-09-24 09:48:31  host: public-gprs517315.centertel.pl

    Wczoraj LG G4c był za 199zł w planie 49,99, znowu Orange zmienia zasady gry w trakcie jej trwania. Zawsze to trochę więcej kaski do urwania.

  • -3

    2.  2015-09-24 10:17:05

    @1 co za brednie :D

  • -2

    3.  2015-09-24 10:31:39

    @1 "zmienia zasady gry w trakcie jej trwania" :) a co to za gra ? I do kiedy trwa ? :) Przecież zmiany w cennikach telefonów to chleb powszedni u wszystkich operatorów. Nie było się już o co przyczepić....?

  • -3

    4.  2015-09-24 10:36:04

    Dajecie minusy, gdzie koleś @1, pisze o planie za 49,99 że lg g4c byl za 199, gdzie tu opisany jest plan za 69.99 i że przecena z 99 do 1zł, ale coooo tam :D dzieci do szkoły !

  • 1

    5. ~  2015-09-24 10:40:17  host: 212.160.172.85

    link do alcatel idol 3 nie działa

  • 0

    6.  2015-09-24 10:48:12

    @5 Dzięki, będzie bez linka jednak. Mały problem z katalogiem.

  • 3

    7. ~Andrzej  2015-09-24 11:17:21  host: public-gprs517315.centertel.pl

    @2 @3 gratuluję czytania ze zrozumieniem :) (rozumiem że mam do czynienia z przedstawicielami tej firmy). Akcja jest już od wczoraj, a ja mam to szczęście (w nieszczęściu), że loguję się do Orange więc takie rzeczy mi nie umykają szczególnie że mam plan na ukończeniu i "Szalone dni" to coś na co czekam. A teraz sobie policzcie (o ile umiecie) jaka jest różnica w cenie (zysku) dla operatora. Kto wczoraj wcisnął "Kup teraz" :D jest sporo do przodu. Żeby nie było jestem z Orange od czasów Idei i napatrzyłem się (i nareklamowałem) na ich praktyki. Tyle mam do powiedzenia. Pozdrawiam.

  • -3

    8.  2015-09-24 11:31:35

    @7 o to chyba chodzi w promocjach, co? :P że nie wiadomo kiedy będą?

  • 2

    9. ~Andrzej  2015-09-24 11:51:48  host: public-gprs517315.centertel.pl

    Wszystko się zgadza :) tylko widzisz do tej pory nie spotkałem się z takim wałkiem na "Szalonych dniach" (ok, być może nie zauważyłem, ale teraz niestety tak). Kładziesz się spać i myślisz "ok, ten plan mi pasuje słuchawka też jutro z rańca zamawiam przedłużenie" budzisz się i zonk, o to mi chodzi w moich uwagach. Tylko operator się cieszy, że daje komuś plan gdzie połowa rzeczy jest nikomu niepotrzebna (roaming) i łaskawie obniża cenę :) a zarabia na tym sporo. Mógłbym opisać moje ostatnie przedłużenie umowy (ale nie zrobiłem zdjęcia umowy przed oddaniem kurierowi), tam to dopiero puściły im wodze fantazji :). Ale dobra :D nie ma o co kruszyć kopii, są "Szalone dni" i tylko ja wiem o tym G4c, można powiedzieć że sprawy już niema (jest nowa cena i plan). Pozdrawiam.

  • 2

    10. ~aaa  2015-09-24 12:39:58  host: 73-11.fasternet.pl

    Inni operatorzy dają pół roku za darmo a tu 3 miś to co za promocja

  • 2

    11. ~Marian  2015-09-24 12:56:00  host: host-89-228-151-94.gorzow.mm.pl

    Coraz gorsza oferta w ramach "Szalonych Dni". Już tylko 3 miesiące gratis przy przeniesieniu ( kilka miesięcy temu przenosiłem do nich numer - 6 miesięcy gratis i Z3 za 299 pln- to było coś). Teraz przeniosłem numer żony do Plusa- 6 miesięcy gratis ( Orange 3 miesiące) , abonament 69,90 pln i Lg G4 Stylus za 1 pln ( Orange 149 PLN za identyczny abonament- w abonamencie dodatkowo mają mniejszą ilość internetu). Ciągle trzeba jednak na bieżąco porównywać oferty aby za bardzo nie przepłacić.

  • -1

    12.  2015-09-24 13:05:30

    W ofercie 89,99 zł średnie te telefony.

  • 0

    13.  2015-09-24 16:03:14

    Byk promocja.

  • 0

    14.  2015-09-25 16:01:53

    Średnio wygląda ta promocja. W grudniu w abo 49,90 zł wziąłem Lumię 735 za 9 zł. Oczywiście w Orange. A teraz 90 zł droższa. Słabo to widzę.

Dodaj swoją opinię