Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne spotkanie związków z zarządem

Kolejne spotkanie związków z zarządem

WitekT 18 Kwietnia 2005 16:54

0 0
Kolejne spotkanie pomiędzy stroną związkową a zarządem Telekomunikacji Polskiej zaplanowano na wtorek 19. kwietnia.

Związkowcy przygotowują tekst porozumienia, które zostanie przedstawione zarządowi spółki. Miałyby się w nim znaleźć m.in. zapisy o dobrowolności odejść z TP oraz o audycie, który wykazałby, czy są potrzebne zwolnienia w spółce.

Protest polskich związkowców poparła francuska Zjednoczona Federacja Związkowa Pracowników Poczty i Telekomunikacji CFDT. Federacja żąda otwarcia negocjacji na szczeblu międzynarodowym dotyczących zatrudnienia - napisano w liście CFDT.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet