Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne propozycje od LG

Kolejne propozycje od LG

Q! 25 Marca 2010 18:53

0 0

Podczas targów CTIA Wireless 2010, LG zaprezentował kolejny zestaw nowych telefonów, które już niedługo znajdą się w jego ofercie. Nowe propozycje zaoferują nowości nie tylko programowe, ale również sprzętowe.

Główne skrzypce ma grać nowa wersja modelu Arena, która zaoferuje, oprócz interfejsu 3D, również dotykowy ekran HD. Będzie można na nim oglądać m.in. telewizję mobilną z dźwiękiem w standardzie Dolby Mobile.

Wbudowany aparat z lampą błyskową pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 5 Mpx. Oprócz tego nowa Arena zaproponuje również obsługę wiadomości tekstowych, e-mail oraz dostęp do najpopularniejszych komunikatorów.

lg cosmos Niskobudżetowy Cosmos posiadać będzie dwie klawiatury - alfanumeryczną oraz wysuwaną sprzętową QWERTY. Ekran o przekątnej 2 cali wyświetli obraz w rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat wykona zdjęcia o rozdzielczości 1,3 Mpx.

lg accolade Accolade to również urządzenie niskobudżetowe, ale zamknięte w obudowie typu clamshell. Posiadać ono będzie aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpx oraz obsługiwać będzie wiadomości tekstowe, multimedialne oraz e-mail.




lg lotus elite Lotus Elite posiadać będzie składaną obudowę o proporcjach kwadratu, ozdobioną wzorkiem. W środku znajdziemy pełną klawiaturę QWERTY oraz ekran dotykowy. Wbudowany aparat o rozdzielczości 2 Mpx pozwoli na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie filmów.

lg rumor touch Rumor Touch to urządzenie z trzycalowym ekranem, pięciorzędową klawiaturą QWERTY oraz łącznością 3G. Aparat o rozdzielczości 2 Mpix, interfejs stereo Bluetooth oraz gniazdo na karty microSD to kolejne jego możliwości. Nie zabrakło również wątkowania wiadomości tekstowych oraz obsługi wiadomości e-mail i błyskawicznych.

lg winde ii Wine II to kolejna "muszelka", która zaoferuje dedykowane klawisze do obsługi niektórych funkcji. Ekran zewnętrzny, skalowalna czcionka oraz wbudowane radio FM to kolejne jego możliwości. Na pokładzie nie zabraknie również aparatu 2 Mpx oraz obsługi interfejsu Bluetooth.

lg remarq Ostatnia z propozycji LG to ekologiczny model Remarq. W 87% wykonany on został z materiałów wtórnych. Oprócz tego oferuje on ekran zorientowany poziomo oraz pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Obecnie brak jest informacji na temat daty premiery zaprezentowanych urządzeń.

Źródło tekstu: yahoo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 2

    1. ~gr  2010-03-25 19:10:02  host: 78-155-120-39.stormmedia.pl

    a kiedy bedzie cos od LG na jakims systemie?? Android by sie przydal tej marce .... bo WP6.5 to chyba raczej na LG bedzie pomylka tak jak niedopracowany choc fajny LG KS20. Z w/w chyba tylko arenaHD bedzie warta uwagi

  • 2

    2.  2010-03-25 19:41:31

    LG ma już telefon z WM 6.5 i Androidem.

  • 2

    3. ~  2010-03-25 19:53:34  host: s58-238.star.net.pl

    Najpierw LG niech się zabierze za serwis bo tylko naprawiają w Mławie a tam podobno zwolnili starą kadre i przyjeli młodych. Potrafią tylko wymienić oprogramowanie i nic wiecej

  • 2

    4.  2010-03-25 20:11:49

    Kolega zapomniał + Kalibracja do tego.

  • 0

    5.  2010-03-25 20:41:56

    Czemu one do cholery takie brzydkie? :-/

  • 2

    6.  2010-03-25 20:51:31

    No OS no fun

  • 2

    7.  2010-03-25 20:53:31

    Do 3 Święta prawda, pier***ę się tak z LG Viewty i sypiącym się ekranem dotykowym. Serwisanci uznali że wymiana oprogramowania wystarczy. NIGDY więcej LG.

  • 1

    8. ~SE fan  2010-03-25 21:04:15  host: 109.243.13.70

    kupiłem sobie za 59 zł LG kp100 (nowy) jako drugi telefon, do Fresha - zepsuł się po dwóch miesiącach, padł wyświetlacz. Serwis uznał że uszkodzenie powstało z mojej winy - telefon poszedł do śmieci, zaryzykowałem i jeszcze raz kupiłem ten sam model - i znowu to samo padł po 4 miesiącach sporadycznego korzystania, bo przecież to drugi numer - NIGDY WIĘCEJ LG !!!

  • 1

    9.  2010-03-25 22:08:36

    Dla wymagajacych userów i entuzjastów telefonów komórkowych (smartfony) to LG nie ma nic do zaoferowania. Nędza. Za to dziewczynki i chłopaki z prowincji w ofercie koreańskiej firmy mają naprawdę co wybrać.

  • -1

    10.  2010-03-25 22:12:29

    Ad 8. Jak kupujesz telefon za 59zł to czego się spodziewałeś. Ja też do tzw. wycierek kupiłem używaną Nokie 3100 (za 40zł) i doskonale służy mi jako podstawowy telefon. Smartfona mam głównie do netu ale już niedługo służyć mi będzie jako telefon podstawowy. A z LG chyba jeszcze długo nic nie kupię.

  • 1

    11. ~  2010-03-25 23:57:22  host: chello089074158242.chello.pl

    sama słabizna... @10 - jak kupuję telefon za 59zł, albo i za mniej (ale mówię o nowym) to spodziewam się że będzie działał co najmniej kilka lat bez zarzutu, jak będzie inaczej to firma jest u mnie przekreślona, a jeśli prawdą jest to co opisał @8 - to reklamował bym, jeśli po naprawie zepsuł by się ponowni - domagał bym się zwrotu pieniędzy, jeśli bez powodzenia to podał bym taką firmę do sądu, sorry ale jeżeli płacę za nowy produkt który ma obowiązek działać co najmniej 2 lata (zgodność towaru z umową) nawet 5zł to to ma działać ! a jeśli firma nie jest w stanie zrobić działającego produktu to niech zamknie biznes

  • 1

    12. ~  2010-03-26 00:06:44  host: t19-09.opera-mini.net

    Są jakieś modele telefonów LG na 2 karty sim ? Ktora firma obecnie robi najlepsze dual-simy ?

  • -1

    13.  2010-03-26 00:13:24

    Jaki jest sens robienia telefonów słabych jakościowo, przecież ludzi z "pokolenia Nigdy więcej LG" przybywa, chyba ze zaczną ten chłam kosmitom opychać.

  • 1

    14. ~szarik  2010-03-26 08:58:57  host: 91.209.141.10

    LG ma telefon na dual-sim jest nim model GX500 http://www.telepolis.pl/news.php?id=17640

  • 1

    15.  2010-03-26 10:52:52

    Najlepsze dual simy markowe robi Samsung i ma ich w ofercie sporo w roznych zakresach cenowych od entry level po high end

  • 0

    16. ~SE fan  2010-03-26 15:54:31  host: 109.243.120.77

    ogólnie LG nie jest złą firmą, używam jeszcze kilka produktów tejże firmy: DVD stacjonarny i nagrywarkę CDRW - obydwie rzeczy sprawują się wyśmienicie mimo nie najlepszego traktowania i sporego użycia (nagrywarka CD ma ponad 8 lat i nagrała naprawdę dużo płyt). ale jeśli chodzi o telefony to dziękuję.

  • 0

    17. ~mikolaj  2010-03-27 14:38:00  host: 83-238-44-10.ip.netia.com.pl

    Lotus Elite mi się najbardziej ze wszystkich podoba

  • 0

    19. ~liczi  2010-04-10 13:07:49  host: ata86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiadomo w czym wybierać, z takiej puli każdy może coś znaleźć dla siebie

  • 0

    20. ~żan  2010-04-27 18:45:04  host: aati71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    każdy ich kolejny model jest coraz lepszy teraz zainteresował mnie najnowszy produkt LG a dokąłdnie LU2300 z Androidem, mam nadzieję że LG będzie produkować tylko takie telefony

Dodaj swoją opinię