Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne promocje w Erze

Kolejne promocje w Erze

sirmark 16 Stycznia 2008 17:59

0 0

O zmianach w głównych promocjach Ery dla klientów indywidualnych już pisaliśmy. Teraz publikujemy informacje o kolejnych zmianach w promocjach lub ich braku.

W promocji "Era Nowy Komfort" wprowadzono nowe telefony: Nokia 6500 slide, Nokia 6500 classic, Nokia E51, SonyEricsson K770i oraz Sony-Ericsson K850i.

W promocji "Mega Fun" w Era Mix wprowadzono telefon SonyEricsson K770i, a w promocji "Tak Tak fon" pojawił się Samsung SGH-J600.




Dwie promocje "blueconnect z notebookiem za 1 zł" oraz "Taryfa Zero" przedłużone zostały bez zmian.

Zobacz: szczegóły promocji Era Nowy Komfort.
Zobacz: szczegóły promocji Mega Fun.
Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak fon.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2008-01-16 18:27:56  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    a co z pakietami w TAKTAKu

  • 0

    3. ~evad  2008-01-16 18:32:52  host: 217.205.197.194

    heh, ten news to tak na wypadek, gdyby kogoś dziwiło czemu era spadła z pozycji lidera na trzecie miejsce - zwyczajne ZERO innowacyjności we własnych ofertach...

  • 0

    4. ~jojo  2008-01-16 18:34:40  host: eey130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    (2) Przecież "Pakiet Minut lub SMS-ów" został przedłużony - ręce popadają, aż szkoda to komentować.

  • 0

    5.  2008-01-16 18:39:08

    #4. nono, dobrze ze nie zlikwidowali jak Mega pakiet ;P

  • 0

    6.  2008-01-16 18:44:36

    jojo: klękaj i dziękuj operatorowi:)

  • 0

    7. ~Pu94  2008-01-16 18:47:15  host: acbx4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja sie wkopalem w abo 5miecha temu i sam nie wiem jakos nie czuje tej sieci juz tak jak kiedys chyba nawet umowe zerwe :/

  • 0

    8. ~yogi  2008-01-16 19:10:25  host: aase151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era jest zwyczajnie żałosna... Mam nadzieję, że wkrótce poczują spadek klientów, zasłużony zresztą - ciekawe czy wtedy zmądrzeją. PS. Era ma ambicje być na pierwszym miejscu wśród operatorów, ale pod względem dochodów, więc najlepszą strategią nie jest doić tych frajerów (w tym mnie) którzy są jej wierni

  • 0

    9. ~  2008-01-16 19:44:03  host: chello087206030004.chello.pl

    Jak można nie czuć sieci.... wielkie lol dla Pu94 i zycze powodzenia w placeniu kary umownej ;)

  • 0

    10. ~eskimos  2008-01-16 19:45:59  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    dzisiaj to istna kopalnia newsow z ich przedluzeniami i pormo i nie widze powodu do narzekania jak niektorzy to robią

  • 0

    11.  2008-01-16 19:46:29

    Era nadal jest liderem... ale juz nie liderem 1 miejsca, ale liderem w zdzieraniu kasy z klientow...

  • 0

    12. ~ad  2008-01-16 19:48:40  host: bfr96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale era i tak ma jedna z lepszych promocji, porownywajac z plusem i orangem :P:P hehe a jeszzce lepsza jest Era w ofertach dla stalych klientow, ja jestem zadowolony a duzo nie place i mam sporo minut :))

  • 0

    13. ~angela  2008-01-16 19:54:29  host: rejon105.ztpnet.pl

    era to wilkie g**** ja tak uwazam ;p

  • 0

    14. ~maly  2008-01-16 20:22:51  host: 212.160.111.19

    No ja ostatnio w przedluzaniu umowy dostalem 180 minut do orange lub stacjonarnych wymienne na minuty do innych sieci na 95 minut + 150 minut do orange i stacjonarnych + darmowe 3 numery za ktore nie musze placic przez caly okres umowy a umowa jest na 12 miesiecy wiec mam niezle

  • 0

    15. ~maly  2008-01-16 20:24:31  host: 212.160.111.19

    i to wszystko za 55zl miesiecznie

  • 0

    16. ~carmi  2008-01-16 20:41:45  host: abij91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    maly a telefon nowy dostales??

  • 0

    17.  2008-01-16 20:43:12

    #16: dostał i wystał, w sklepie z elektroniką :-D

  • 0

    18.  2008-01-16 21:42:02

    5: (SirmarK): źle, zlikwidowaliby pakiety, ludzie przeszliby do playa i tyle, a tak sie wahaja co robic i pewnie zostana w erze, w tej chwili nawet przy 80% polaczen do ery i na stacjonarne (reszta plus, play i idea[sic!]) wychodzi na jedno czy era czy play

  • 0

    19. ~hand  2008-01-16 21:42:40  host: chello083144127113.chello.pl

    do 16: takie rzeczy to tylko w erze

  • 0

    20. ~tat  2008-01-16 23:07:00  host: acqw86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moja przygoda z erą trwała 10 lat i niestety niedawno musieliśmy się rozstać. to raczej mało przyjemne czuć jak cię olewają.

  • 0

    21. ~Kabiks  2008-01-17 00:41:09  host: cxf130.internetdsl.tpnet.pl

    za 85 zeta mam 1 damowy numer + 120 minut do wszystkich + 160 do ery, heyah i na stacjonarne + k810i za blachę. dziękuję i polecam wszystkim.

Dodaj swoją opinię