Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne problemy z nowym iPadem

Kolejne problemy z nowym iPadem

Q! 21 Marca 2012 21:43

0 0

Po problemach z przegrzewającą się obudową, niektórzy użytkownicy najnowszego tabletu Apple narzekają na kolejne jego niedociągnięcia. Tym razem problem ma stwarzać moduł Wi-Fi zainstalowany w urządzeniu.

Od premiery nowego iPada minęło zaledwie kilka dni, ale to wystarczyło, aby na jego koncie pojawiła się pierwsza wpadka dotycząca przegrzewającej się obudowy. Jednak to nie koniec jego problemów.




Tym razem niektórzy użytkownicy narzekają na niską czułość modułu Wi-Fi - możemy przeczytać na forum Apple. Według kilku użytkowników, czułość Wi-Fi w nowym iPadzie jest znacznie gorsza niż w iPadzie 2. Co na to Apple? Obecnie brak jest stanowiska firmy na ten temat.

Jeśli natomiast chodzi o problem z przegrzewającą się obudową, to krótkie i chłodne stanowisko firmy z Cupertino brzmiało: urządzenie działa poprawnie w określonych warunkach termicznych. Oprócz tego firma dodała, że jeśli komuś nie podoba się działanie nowego iPada, to powinien zgłosić się z nim do punktu Apple Care.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2. ~  2012-03-21 21:51:02  host: z08-03.opera-mini.net

    No patrz Pan. Muszą się pojawić problemy... u konkurencji nie mogą, a tutaj muszą. Hmmm... Jankesi prozak dodają do każdego iPada?

  • -2

    3. ~sebastian  2012-03-21 21:58:27  host: 89-73-247-120.dynamic.chello.pl

    A ilez to sztuk sprzedano tegoz "innego urzadzenia" ? Ipad zamiotl wiekszosc tabletowego rynku to tez i odpowiedni % wadliwych urzadzen sprawia ze sa problemy z niektorymi....

  • 0

    4. ~  2012-03-21 22:26:32  host: 178-36-213-209.adsl.inetia.pl

    a do tego LTE które jak się okazuje nie działa nawet w USA :)

  • 1

    5. ~  2012-03-21 22:32:18  host: z08-03.opera-mini.net

    @3 - miałem na myśli wszystkie produkty Apple'a. Ale skoro już zaczęliśmy rozmawiać, to chce zauważyć że procent to procent. Nie ma znaczenia czy czegoś jest milion czy miliard: procent proporcjonalnie jest taki sam. Ja zaś piłem do zachowań dotyczących usterek. Np. ostatni nius o problemach aktualizacji Nokii czy Samsunga - dramat i nabijanie się. Apple zawalił - musiało tak się stać. W kolejce po iP3 pod salonem Orange'a stałeś?

  • 1

    6.  2012-03-21 22:51:14

    A mówiłem, że przegrzewanie wynika ze złych warunków termicznych podczas użytkowania :P . Czepianie się każdej, nawet najmniejszej wady produktów Apple będzie zawsze. Wynika to głównie z tego, że sprzęt jest reklamowany jako idealny i tak też jest postrzegany przez sporą część fanatyków. W takim wypadku zawsze ludzie będą się czepiać każdego szczegółu.

  • 0

    7.  2012-03-21 22:59:32

    Nie winą jest Wi-Fi tylko to, że ludzie go źle trzymają! Powinno się go brać w dwa palce.

  • 0

    8. ~zenon  2012-03-21 23:31:26  host: 178.181.186.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    "Według kilku użytkowników..." - ten nius to jakies jaja? do 1 kwietnia jeszcze zostalo troche czasu

  • 0

    9. ~  2012-03-22 07:25:45  host: z34-15.opera-mini.net

    no wlasnie, przeciez tych kilka uzytkownikow moglo klamac

  • 0

    10.  2012-03-22 08:46:50

    Powoli... Co by nie powiedziec, to napewno nie ze sie przegrzewal, tylko ze jest cieplejszy od poprzednika - to chyba znaczaca roznica. Wiekszosc laptopow duzo bardziej sie grzeje. Nawet moj HTC potrafi nabrac konkretnej temperatury podczas grania i jakos nie psioczy nikt. Troche dziwi mnie takie nieudolne tlumaczenie angielskojezycznych tekstow :P

  • 0

    11. ~ajpad  2012-03-22 08:51:15  host: 212.160.172.70

    a snoby nawet jak by to *** z założenia miało i tak nie działać brały by to w ciemno, żenua....

  • 0

    12.  2012-03-22 10:02:49

    @10 i przez to "trochę cieplejszy" wyskakuje komunikat o przegrzaniu po czym się wyłącza? Ten test co zrobili z kamerą termowizyjna to kpina. jest 5 stopni cieplejszy od poprzednika podczas testu obciążeniowego ale ten test trwał góra KILKA minut. Równie dobrze ja mogę udowodnić, że ryby oddychają powietrzem.

  • 0

    13. ~  2012-03-22 10:09:35  host: z11-13.opera-mini.net

    @12 - ryby oddychają powietrzem rozpuszczonym w wodzie. Udowodniłeś.

  • 0

    14. ~PLANET  2012-03-22 10:16:03  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    Ponownie, kolejny stronniczy news Q. Tak, uprzedzony jak zwykle (dobor tematow to podstawa, nie?). Kto psioczy na Apple'a? Jest od tego specjalista ;) A zatem podsumowujac: iPad 3 jest cieplejszy i MOZE odrobine gorzej lapie zasieg WiFi. Rzeczywiscie. Tragedia. || Co nie znaczy, ze wszystko jest fajnie i pieknie.. np. zakresy LTE. Nie da sie jednak odmowic Apple'owi, ze zrobil kawalek solidnego sprzetu o mocnych osiagach. Zeby nie bylo, sam iPada nie uzywam i kontakt mam raczej epizodyczny, ale uwazam za dobry przyklad swietnego sprzetu z niestety slabszym, zamknietym opgramowaniem. Co do przegrzewania, to na ilu sztukach robione byly testy? Poza tym kazda wymagajaca gra 3D potrafi mocno zagrzac (a nawet przegrzac) telefon czy tablet... nic nowego.

  • 0

    15. ~  2012-03-22 11:55:04  host: cxr42.internetdsl.tpnet.pl

    Dobry interes - zaraz wprowadza podstawki chlodzace owego i'Placka ;)

  • 1

    16.  2012-03-22 12:23:29

    @13 powietrzem? a ja myślałem, że tlenem rozpuszczonym w wodzie... Powietrze jest mieszaniną gazów, tlen rozpuszczony w wodzie nie wchodzi w skład powietrza. Może warto by. było sie doedukować?

  • -4

    17. ~VeniVidiVomant  2012-03-22 17:35:56  host: 79.162.97.99

    To teraz njusy piszę się na podstawie wypowiedzi KILKU użytkowników?! No to straszna tragedia się stała.

  • 0

    18. ~  2012-03-22 19:04:33  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    chciałbym zauważyć że malkontenci znowu czepiają sie Apple ze a to się przegrzewa,a to nie łapie zasięgu,a to znowu wi-fi nie działa a prawda jest taka że jablka muszą być drogie i mają BYĆ a nie(tak jak się niektorym wydaje) DZIAŁAĆ,do działania są androidy a tu jest lansik-wypasik! O! :)

  • 0

    19. ~natan9999  2012-03-22 20:31:54  host: public116397.cdma.centertel.pl

    Raczej tylko lansik.... Za takie pieniądze to żaden wypas. Dając za coś taką kasę musi być to lepsze od dwukrotnie tańszej konkurencji...

  • 0

    20. ~preed  2012-03-23 02:45:16  host: public-gprs178194.centertel.pl

    ipad Apple nawet nie pojezdza do Samsung 700T1A 128GB 3G... Chociaż w tym przypadku cenowo wygląda lepiej Apple, to wydajniejszy będzie tablet Samsunga.

  • 0

    21. ~dezz  2012-03-23 22:13:58  host: user-164-126-83-14.play-internet.pl

    Labiryntowce np. Gurami, bojowniki, pretniki odychaja powietrzem atmosferycznym i dusza pod woda..

Dodaj swoją opinię