Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne problemy z aktualizacją Windows Phone 7

Kolejne problemy z aktualizacją Windows Phone 7

Ringu 4 Marca 2011 13:28

0 0

Microsoft przygotował niedawno poprawkę dla systemu Windows Phone 7, dzięki której miałby zostać ulepszony proces przyszłych aktualizacji oprogramowania w smartfonach. Instalacja poprawki w części Samsungów spowodowała uszkodzenie ich oprogramowania. Przygotowano więc kolejną wersję, która miała problem rozwiązać. Niestety również nie działa ona tak, jak powinna.



Poprawka do wcześniejszej poprawki, dzięki której łatwiejsze miałoby być instalowanie kolejnych poprawek, także spowodowała uszkodzenie oprogramowania w niektórych Samsungach.




Proces aktualizacji tym razem zawiesza się po zrobieniu kopii zapasowej zawartości telefonu. Smartfon przestaje działać. Przywrócenie zrobionego wcześniej backupu nie jest możliwe. Jedynym rozwiązaniem jest twardy reset telefonu, co się oczywiście wiąże z bezpowrotną utratą wszystkich danych.

O problemach z aktualizacją WP7 pisaliśmy w tej i tej wiadomości.

Źródło tekstu: Ubergizmo, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    2. ~rain86  2011-03-04 13:41:58  host: 213.155.179.66

    "Poprawka do wcześniejszej poprawki, dzięki której łatwiejsze miałoby być instalowanie kolejnych poprawek..." :):):)swoją drogą ciekaw jestem czyja tu wina jest? samsunga czy m$

  • 0

    3.  2011-03-04 13:48:51

    MS bierze to na siebie, ale cos mi sie wydaje, ze samsung cos przekombinowal :]

  • 1

    4. ~  2011-03-04 13:53:25  host: dcc51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tradycja. Ile to razy trzeba było robić twardy restet komputera w windą na pokładzie..

  • 2

    5.  2011-03-04 13:53:33

    A prezesi Nokii zagryzają już nerwowo paznokcie zastanawiając się, w co się wpakowali... ;)

  • 2

    6. ~  2011-03-04 14:09:16  host: user-46-113-160-121.play-internet.pl

    to juz zaczyna byc zabawne-masz fajny telefon ale nic w nim nie instaluj bo to stracisz jak go bedziesz uzywal :) ciekawe czy jest jakas rekompensata za utracone dane(muza,gry,app)

  • 2

    7. ~  2011-03-04 14:10:55  host: 109.79.26.106

    toz to lepsze niz komedie Bareji :D

  • 2

    8.  2011-03-04 14:25:08

    @6 - zakupy w win markecie (i app i muzyka) sa przypisane do konta. bez problemu je zainstalujesz ponownie tak ze rekompensata tu niepotrzebna :]. gorzej z dokumentami prywatnymi, ale te zwykle maja swoja kopie na komputerze :]

  • 0

    9. ~b33zon  2011-03-04 14:29:27  host: dynamic-78-8-142-217.ssp.dialog.net.pl

    Nie rozumiem. Skoro już wiedzą, że poprzednia aktualizacja nie przebiegła pomyślnie dla niektórych Samsungów, dlaczego nie zadbali o odpowiednie przetestowanie aktualizacji przed jej oficjalnym udostępnieniem?

  • 0

    10. ~Acc  2011-03-04 14:38:45  host: fcr42.internetdsl.tpnet.pl

    Bo to M$ jest.

  • 0

    11.  2011-03-04 14:39:32

    Może na urządzeniach na których testowali, problem nie wystąpił. TO co innego badać nawet na 100 urządzeniach w Laboratorium, a co innego na 10 tysiącach z wprowadzonymi różnymi wariantami, jak ilosc danych, zainstalowanych programow, ilosci kontaktow, znakami narodościowymi etc.

  • 0

    12. ~b33zon  2011-03-04 15:04:21  host: dynamic-78-8-142-217.ssp.dialog.net.pl

    Dlatego napisałem "odpowiednie przetestowanie". To nie jest pierwsza lepsza mała firma, która nie potrafi testować swojego oprogramowania. Pierwsza wpadka - rozumiem, zdarza się, ale nie druga - mająca eliminować poprzednią sytuację.

  • 1

    13.  2011-03-04 15:36:53

    Poprawka do wcześniejszej poprawki, dzięki której łatwiejsze miałoby być instalowanie kolejnych poprawek... O lol. Ringu, to twój tekst, czy przepisany? Nieźle się uśmiałem :-)

  • 1

    14.  2011-03-04 20:30:30

    Muahahahahahhahaehehehehehehe!!!... napiszcie to jeszcze raz! :D :D :D

  • 0

    15. ~Benek3  2011-03-05 10:14:45  host: public-gprs32587.centertel.pl

    Bo samsung to kaszanka, plastikowa kaszanka, masówka i koniec! Inni takich problemów z tego co czytam nie maja, w tym ja na swoim LG !

  • 0

    16. ~  2011-03-05 10:46:46  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    #Benek Samsung jakos nie miewa problemow, gdy na pokladzie jego fona znajduje sie ich system Bada, wiec raczej widzialbym tu problem z obca platforma, a raczej na styku jej dostawcy i producenta urzadzenia. Jesli Samsung bedzie w branzy GSM czynil postepy na poziomie obecnym, to juz wkrotce zajmie pierwsze miejsce wsrod producentow telefonow w kategori sprzedazy. Poza tym oprocz masowki produkuje rowniez bardzo zaawansowane urzadzenia. Przypominam, ze jego 8500 zdobyl tytul telofonu roku 2010..

  • 0

    17. ~gg  2011-03-05 11:21:33  host: 217.116.110.190

    #Benek puknij się w tę swoją małą główkę i to mocno byś oprzytomniał . Według mnie to Samsung produkuje bardziej trwałe rzeczy codziennego uzytku , a LG cóż mój monitor poszedł do śmieci , zresztą Ci którzy mają kilka lat więcej i pamiętają tę markę z przed zmiany nazwy wiedzą jaka to była dopiero tania i marna masówka.

  • 0

    18.  2011-03-05 20:00:04

    Widać Samsung przestraszył się małżeństwa MS z Nokią i starają się zepsuć im życie, zanim zrodzą się "dzieci". LG też to się nie podobało, ale tylko wyrazili swoje zdanie, nie psuli cudzego dorobku.

  • 0

    19.  2011-03-06 09:34:15

    nieźle. MS pokazuje jaki wspaniały produkt dostarcza do użytkownika końcowego. Miejmy nadzieje, że się z tym jakoś uporają...

  • 0

    20. ~b33zon  2011-03-07 08:49:13  host: dynamic-78-8-154-213.ssp.dialog.net.pl

    W następnej wiadomości będzie: "Poprawka do poprawki wcześniejszej poprawki, dzięki której łatwiejsze miałoby być instalowanie kolejnych poprawek"

  • 0

    21.  2011-03-17 22:08:15

    Czy próbował ktoś z Was instalować aktualizację WP7 na HTC?

Dodaj swoją opinię