Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne plotki o przyszłości Siemensa

Kolejne plotki o przyszłości Siemensa

WitekT 16 Maja 2005 11:21

0 0
Akcje Siemensa wzrosły we Frankfurcie o 0,4% do 55,92 euro w związku z pogłoską o możliwości sprzedania działu telefonów komórkowych Samsungowi.

Rzeczniczka grupy z Korei uznała pogłoskę za bezpodstawną.

Podczas targów Sviaz Expocomm 2005 w Moskwie przedstawiciel Siemens Communications Raymond Armes uciął wszelkie spekulacje na temat ewentulanej sprzedaży działu produkującego telefony komórkowe. Podobno zapadła już decyzja o utrzymaniu działu w ramach koncernu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-28-203.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet