Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne plotki o przyszłości Siemensa

Kolejne plotki o przyszłości Siemensa

WitekT 16 Maja 2005 11:21

0 0
Akcje Siemensa wzrosły we Frankfurcie o 0,4% do 55,92 euro w związku z pogłoską o możliwości sprzedania działu telefonów komórkowych Samsungowi.

Rzeczniczka grupy z Korei uznała pogłoskę za bezpodstawną.

Podczas targów Sviaz Expocomm 2005 w Moskwie przedstawiciel Siemens Communications Raymond Armes uciął wszelkie spekulacje na temat ewentulanej sprzedaży działu produkującego telefony komórkowe. Podobno zapadła już decyzja o utrzymaniu działu w ramach koncernu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-147-40-153.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.