Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne plany szturmu na PTC

Kolejne plany szturmu na PTC

WitekT 14 Września 2005 10:16

0 0

Vivendi postara się dziś zdobyć siedzibę PTC.

Dziś o godz. 10 ma się spotkać rada nadzorcza PTC. Spotkanie chcą wykorzystać odwołani — ich zdaniem bezprawnie — członkowie nadzoru.
Michel Picot i Philippe Houdouin, członkowie poprzedniej rady nadzorczej, zamierzają dziś przyjść do siedziby operatora i wziąć udział w posiedzeniu. Nikt ich jednak nie wpuści. Impas między stronami trwa już bowiem kilka miesięcy i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tej sprawie zmieniło właśnie teraz. Kontrolę nad firmą sprawuje wpisany do rejestru sądowego zarząd i rada nadzorcza wybrana przez Elektrim i Deutsche Telekom. Odwołani w lutym członkowie zarządu i rady, popierani przez Vivendi, które — zdaniem Elektrimu — utraciło nieco wcześniej kontrolę nad 48% udziałami PTC, a więc nie ma prawa do reprezentacji, argumentują, że zostali odwołani z naruszeniem prawa.

Niedawno sąd apelacyjny nakazał sądowi pierwszej instancji powtórnie rozpatrzyć sprawę zmian w rejestrze. Nie wiadomo jednak, kiedy i czym zakończy się powtórzone postępowanie. Zaraz po wyroku sądu apelacyjnego Ryszard Pospieszyński, członek poprzedniego zarządu, zapowiadał rychły "szturm" ma siedzibę PTC. Skończyło się na zapowiedziach, choć informacje dotyczące dzisiejszych wydarzeń sugerują, że takie plany pozostały.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2005-09-14 10:35:15

  LIPA NIC Z TEGO NIE WPUŚCILI ICH DO SIEDZIBY

 • 0

  2. ~zofia  2005-09-14 11:20:19  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

  a dali im chociaż po kubku firmowym albo smyczy? Bo to miło jak ktoś odwiedza stare kąty:)

 • 0

  3. ~lukasm  2005-09-14 11:46:41  host: brk35.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Po prostu Polska Telefonia Cyrkowa:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet