Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne pakiety ubezpieczeń w Orange

Kolejne pakiety ubezpieczeń w Orange

WitekT 16 Sierpnia 2011 20:20

0 0

Orange, w ramach programu Orange Care, rozwija oferty ubezpieczeniowe dla swoich klientów. Do wyboru jest 13 usług ubezpieczeniowych, w tym trzy najnowsze: Pakiety Medyczne, Program Ewa oraz Bezpieczne Rachunki.

Pakiety Medyczne to 6 wariantów abonamentu, umożliwiających korzystanie z usług lekarzy 12 specjalności, podstawowe badania diagnostyczne oraz świadczenia opiekuńcze. Cena pakietu zależy od liczby objętych nim osób oraz wyboru placówek medycznych i wynosi od 45 zł do 133 zł miesięcznie. Produkt został przygotowany we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym Cardif ARD.

Program Ewa to ubezpieczenie dla kobiet w wieku 18-57 lat, korzystających ofert postpaid lub mix. Obejmuje świadczenie finansowe dla osoby ubezpieczonej i jej najbliższych, na wypadek: śmierci lub zdiagnozowania chorób nowotworowych występujących tylko u kobiet oraz zwrotu kosztów konsultacji medycznych ubezpieczonej, organizowanych przez WorldCare. Cena - 17 zł miesięcznie. Ubezpieczenie prowadzone jest we współpracy z firmą MetLife Amplico.




Bezpieczne Rachunki o zabezpieczenie opłacenia rachunku telefonicznego na wypadek: utraty pracy, czasowej lub trwałej niezdolności do pracy, trwałego inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku, trwałego inwalidztwa wskutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego oraz utraty życia. To oferta dla klientów postpaid lub mix, dostępna w dwóch pakietach: Standard (12 zł miesięcznie) lub Plus (15 zł miesięcznie).

Z oferty ubezpieczeń Orange korzysta już ponad 250 tys. klientów z aktywnymi polisami.

Czy składka doliczana do rachunku telefonicznego jest dużym uatrakcyjnieniem ubezpieczenia?

Zdecydowanie tak
12.73%
Raczej tak
13.35%
Raczej nie
14.60%
Zdecydowanie nie
46.89%
Nie mam zdania
12.42%

Wszystkich głosujących: 322



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • -1

    4.  2011-08-16 21:28:12

    @2 nie chcesz nie korzystasz... najczesciej jest jednak tak, ze ubezpieczenia nie mamy wtedy, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

  • 1

    5. ~Elizabeth  2011-08-16 21:34:04  host: aavh56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy jeżeli jestem transseksualistą to program, o jakże wdzięcznej nazwie "Ewa" obejmie moją osobę? Czy muszę składać podanie, aby Orange wprowadziło program o nazwie "Miriam"? Pozdrawiam gorrąco!

  • 1

    6.  2011-08-16 22:08:58

    Zauważyłem, że jak się jest kilka dni w roamingu to dzwonią w sprawie Pakietu Podróżnika.

  • 1

    7. ~kwietniowy  2011-08-16 22:41:17  host: abfc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ! Bezpieczne Rachunki - o zabezpieczenie opłacenia rachunku telefonicznego na wypadek UTRATY ŻYCIA ! - a ja myślałem , że umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych wygasa wraz ze śmiercią osoby fizycznej - to kolejny przykład na to , że kodeks cywilny się " nie przyjął " jak mawiamy w sądzie . . .

  • -1

    8.  2011-08-16 22:48:24

    kwietniowy: umowa owszem, wygasa, ale zobowiązania pozostają (aktualny abonament + wykorzystane od ostatniego rachunku usługi)...

  • 1

    10. ~  2011-08-16 22:54:27  host: ip-89-174-120-231.multimo.pl

    Operator komórkowy sprzedaje ubezpieczenia? Tylko czekać, jak w ofercie pojawią się banany, meble i figi damskie.

  • 1

    11. ~kwietniowy  2011-08-16 22:54:48  host: abfc157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapewniam Cię Witku , że ewentualna egzekucja jest bezskuteczna bez względu na wysokość zobowiązania . . .

  • -1

    12.  2011-08-16 22:56:12

    kwietniowy: a czemu? :-)

  • 1

    13. ~Zbigniew Cichosz  2011-08-16 23:09:37  host: apn-77-115-242-58.dynamic.gprs.plus.pl

    To znak, że ten *operator* schodzi coraz bardziej na *psy*. Cieszyłbym się, gdyby zamiast sprzedawać polisy, wzięli się za poprawę jakości usług. Coraz bardziej odstają od konkurencji.

  • 1

    14. ~kwietniowy  2011-08-16 23:10:56  host: cet32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sorry za zwłokę ale musiałem dokonać czynności w niezbędnym zakresie : ) art. 1012 Kodeksu Cywilnego i przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza - konia z rzędem temu , kto wyegzekwuje jak to nazwałeś " aktualny abonament + wykorzystane od ostatniego rachunku usług "

  • -1

    15.  2011-08-16 23:18:35

    kwietniowy: ale przyjęcie z dobrodziejstwem inwentarza ogranicza odpowiedzialność za długi do wysokości masy spadkowej, ale możliwości roszczeń przecież nie wyłącza...

  • 1

    16. ~kwietniowy  2011-08-16 23:27:35  host: cet32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadza się Witku - dlatego napisałem , że jest bezskuteczna - możliwa , aczkolwiek nikomu to się jeszcze nie udało ( miałem taki przypadek i wiem co mówię ) - egzekucja bezskuteczna

  • -1

    17.  2011-08-16 23:31:44

    kwietniowy: ja znam to tylko od strony teoretycznej, dlatego pytam o szczegóły praktyki. ;-) Dlaczego nieskuteczna? Bo rozumiem, że jak operator dostaje info o śmierci abonenta, to może złożyć roszczenie w odpowiednim sądzie i rozumiem też, że jeżeli to jest mały rachunek, to może mu się to po prostu ekonomicznie nie opłacać. Ale czemu w praktyce takie dochodzenie jest bezskuteczne?

  • -1

    18. ~kwietniowy  2011-08-16 23:42:23  host: cet32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek : widziałem nakazy zapłaty i skuteczne egzekucje za usługi telekomunikacyjne na kwoty poniżej 100 złotych i z drugiej strony bezskuteczne egzekucje na kwoty odpowiadające połowie średniego wynagrodzenia na spadkobiercach abonenta

  • 2

    19. ~xxx  2011-08-16 23:42:45  host: host-89-228-149-175.gorzow.mm.pl

    kolejne usługi które telemarketer będzie wciskał nieświadomym klientom.

  • 0

    20. ~  2011-08-17 09:24:35  host: 212.160.172.70

    Dokładnie zdzieranie z klienta 5 zł za 1Mb w Orange to jest skandal !

  • 0

    21. ~dota2  2011-08-17 12:44:00  host: dpf232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19: ale przeciez po bo sa te artykuly, zeby wiedziec na czym stoimy. to nie jest tak, ze to wciskaja z ukrycia przeciez. A ze usluga jest, to dobrze, bo moze komus sie przyda. Pzdr.

  • 0

    22. ~aska  2011-12-12 17:26:08  host: static-ip-87-248-82-8.promax.media.pl

    Dobrze ktoś napisał że ten cały program Ewa to jedno wielkie oszustwo! zgadzam się w 100% Sama zostałam do tego wciągnięta bez własnej zgody. Dzwoni jakaś kobieta z orange i mówi że przedstawi mi oferty, a zaraz podkreśla że dla wszystkich program ten jest włączony automatycznie i tylko po otrzymaniu papierów od nich mogę oddzwonić i zrezygnować z tego! Powtarzam jej że tego nie chcę i nie wyrażam na nic zgody a ona mnie stawia przed faktem dokonanym i mówi że teraz nie mogę z tego zrezygnować. Więc czekam za tymi papierami żeby oddzwonić. Oczywiście nic nie przyszło a tylko powiadomienie dostałam przez sms że jest to włączone i rachunek przyjdzie. Fajnie się wycwanili z ściąganiem od ludzi kasy. Nie zamierzam dać im grosza tylko jestem ciekawa jakie mi z tego powodu problemy będą robić.

  • 0

    23. ~  2011-12-13 17:29:46  host: 89-78-114-191.dynamic.chello.pl

    hej ja pisze do A ski czy mozesz mi dac znac jak mam sie z tego wymiksowac . plis

  • 0

    24. ~ewka70  2012-02-02 11:17:17  host: 85-202-212-18.internetia.net.pl

    oszukańcze amplico. Twierdzili ze przyslą poczta ogolne warunki ubezp i bede miala 30 dni na rezygnacje. Minely 2 miesiace,nic nie przyszlo, skladke sciągają - a ja myslalam ze abonament przekroczylam i temu taki rachunek duzy!!!! Oczywiscie pani w infoliniii twierdzi ze bylo wyslane (listem zwyklym). I co z tego ze teraz mi anulowala umowe - ze 2-3 skladki juz zgarneli.

Dodaj swoją opinię