Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne oskarżenie w sprawie transmisji KSW

Kolejne oskarżenie w sprawie transmisji KSW

orson_dzi 12 Czerwca 2017 15:10

4 1
illegal streaming

Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia w sprawie nielegalnej transmisji gali KSW na Facebooku.

To nie pierwsza taka sytuacja z transmisją gali KSW realizowaną przez platformy Polsatu. Nielegalną transmisję na Facebooku obejrzało ponad 17 tys. osób, co miało mieć przełożenie na straty w wysokości 636 tys. zł. Oskarżony prowadził transmisję gal KSW 36 1 października 2016 roku i KSW 37 3 grudnia 2016 roku. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności.


Źródło tekstu: Prokuratura Okręgowa w Warszawie; wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 2

    3. ~pabloki  2017-06-12 15:19:43  host: apn-46-76-103-113.dynamic.gprs.plus.pl

    transmitował a że kasa nie wpadła do solorza to nielegalne. grozi dwa lata więzienia bo cymbały ustanowiły takie prawo które niedostosowane jest do dzisiejszej technologii. dwa lata pobytu w więzieniu bez kosztów sądowych to 84 000 zł. zapłacą podatnicy. jeśli sąd zleci pokryć straty to egzekucja roszczenia może nie być możliwa . to wtedy pewnie kolejne więzienie. kolejne koszty dla budżetu - czyli podatnika. poważniejsi przestepcy chodzą na wolności.

    czy sa jakies pozwy zbiorowe za transmisję wydarzeń sportowych przez iplę?

  • 2

    4.  2017-06-12 15:22:49

    Straty wynosiły dokładnie 0zł a nie 636 tys, ludzie ktorzy ogladali w necie i tak by nie zapłacili 40zł za gale. Pozatym na fb jakość była bardzo niska wiec ciezko to rownać do transmisji wysokiej jakości za 40zł

  • 0

    5. ~pabloki  2017-06-12 15:24:11  host: apn-46-76-103-113.dynamic.gprs.plus.pl

    2 to proste oblicznie ok. 17000 widzów po ok 40 zł =ok.636 tyś . wiem że matematycznie wyjdzie inna kwota . nie znam ceny za tamte transmisję i dokładnej liczby widzów. ale być może jest to tylko marża polsatu. nie wiem.

  • 0

    6. ~słoneczny  2017-06-12 15:42:59  host: user-94-254-227-146.play-internet.pl

    Biorą sie za cwaniaków , i bardzo dobrze, w Państwie prawa musi być porządek a nie cwaniactwo będzie wyznacznikiem.
    Powinni gez scigac tych co oglądali i sciągnąć oplaty od nich.

  • 0

    7. ~  2017-06-12 16:17:14  host: user-94-254-130-201.play-internet.pl

    "straty w wysokości 636 tys. zł" są to straty teoretyczne, bo nie każdy kto nie skorzystał by z FB wykupiłby dostęp za 40 zł. W zasadzie niewielu. Zatem jeśli mówimy o rzeczywistej stracie to kwota byłaby dużo mniejsza.

  • 1

    8. ~RS  2017-06-12 16:39:59  host: user-94-254-161-234.play-internet.pl

    A ja myślałem, że w końcu dobrali się do tyłka CP za przerwy w transmisji za którą ludzie zapłacili. Odnośnie ich rzekomych start to ja co tydzień tracę miliony nie grając w lotto.

  • 0

    9. ~Marcin  2017-06-12 16:45:33  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    6 dlaczego niby mieli by teraz ścigać tych co oglądali i żądać opłaty ? Przecież cześć z tych osób nie była nawet świadoma tego, że ta transmisja jest nielegalna. Co innego jak wchodzę na stronie, mam prezentowaną cenę i sam decyduję czy płacę i sobie oglądam a co innego na facebooku, gdzie mam film za darmo i żadnych info aby to miała być płatna transmisja

  • 1

    10.  2017-06-12 16:48:11

    Straty...pytanie czy ktoś czerpał zysk ? Po drugie co to za cwaniakowanie bo ludzie mają wykupione pakiety sportowe, kanały, a potem co któraś impreza jeszcze dodatkowo płatna. Uwaga Polsat będzie miał LM...stworzą 10 kanałów ? A może każdy mecz będą sprzedawać oddzielnie i jeszcze chamskie reklamy w trakcie meczu ?! :>

  • 1

    11. ~  2017-06-12 16:58:25  host: cet106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale po co oglądać zmagania jakichś troglodytów? PO co?
    I jeszcze potem trafić do pudła, głupota nie zna granic :)

  • 0

    12. ~  2017-06-12 17:08:49  host: 212.160.172.86

    Teraz sobie zakpił... nie dość że na LIPIE puścił tak chu... jakość że to ludzie powinny końcu wnieść pozew sądowy przeciwko temu złodziejowi to jeszcze żąda odszkodowania za tą chałturę? na miejscu oskarżonego przyjąłbym strategię że udostępnienie nie miało na celu zysku tylko ostrzeżenia ludzi przed jakością transmisji:)

  • 1

    13. ~  2017-06-12 18:14:26  host: user-5-173-204-116.play-internet.pl

    Policjanci znowu na plusie bo wielkiego przestępcę złapali, a operator jak zwykle "straty" wyliczył z pały. Oglądający nie oznacza kupujący! Podejrzewam, że straty opa = ZERO złotych, bo żaden z oglądaczy ni kupiłby gali KSW. Zatem znikoma szkodliwość czynu.

  • 0

    14. ~  2017-06-12 18:33:16  host: user-94-254-227-146.play-internet.pl

    Slusznie ze nasza Policja strzeze porządku i łapią i takich przestępców. Za kare powinien rok czasu odpracowac w Grupie CP bez wynagrodzenia.

  • 0

    15. ~  2017-06-12 18:50:00  host: 90.254.174.50

    Nie zmienia to wszystko faktu, ze trzeba byc skonczonym debilem, zeby robic transmisje ze swojego konta, bez vpn/tor.

  • 0

    16. ~@15  2017-06-12 19:23:25  host: cet106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przecież TOR czy 99,99 % vpn jest konntrolowanych przez służby, nie ma już jak się ukryć praktycznie ...

  • 0

    17. ~tunello  2017-06-12 19:50:13  host: 158.69.75.224

    Taa napewno vpn jest kontrolowany przez słuzby.

  • 0

    18. ~M@zik  2017-06-12 21:04:17  host: 68.71.48.99

    Oglądali przez FB bo przez IPLE się nie dało ;-) hehe

  • 0

    19.  2017-06-12 21:06:06

    I Fejs będzie współpracował? Ciężko jest się od nich domagać czegokolwiek :)

  • 0

    20.  2017-06-12 21:14:07

    @18 - genialne

  • 1

    21.  2017-06-12 21:39:40

    Sądząc po tym jakie poszanowanie dla prawa bije z większości komentarzy tutaj, trudno się dziwić temu co PiS wyczynia.

  • 0

    22.  2017-06-12 21:53:20

    @18 dokladnie, ipla "nigdy nie zawodzi"

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-69-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~7calmów7 | 2017-08-19 20:25:58

141: I my też na serio:-D ale jest nas siedmiu i nie będziemy cię dzisiaj bić:-D


~Calmowie7 | 2017-08-19 20:22:59

141). Tak! My na serio!:-D


~Calm7 | 2017-08-19 20:21:27

Trolla czeba szturchać:-D


~Tytus22 | 2017-08-19 19:57:09

Wszystko okey tylko i tak apple ma więcej dochodu od Samsunga a to się najbardziej liczy.


~metju | 2017-08-19 19:46:56

Play to sieć dla gimbazy i fakersów w rurkach(gayów)

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Internetu mobilnego Orange?

Orange: Nowa oferta Internetu mobilnego

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet