Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne odsłony promocji w Plusie

Kolejne odsłony promocji w Plusie

sirmark 26 Listopada 2007 19:40

0 0
Od 27. listopada Plus wprowadza nowe odsłony promocji dla abonentów indywidualnych.

W nowych odsłonach promocji "Taryfy Kubali" oraz "Cafe Plus" zmieniono ceny następujących modeli telefonów: Nokia 5200, Nokia 6230i, Nokia E65, Huawei Plusfon 401i, Samsung SGH-C520, SonyEricsson K800i oraz SonyEricsson W200i. Wprowadzono także dwa nowe modele: Plusfon 601i oraz SonyEricsson K530i

Zobacz: szczegóły promocji Taryfy Kubali.
Zobacz: szczegóły promocji Cafe Plus.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~SV  2007-11-26 23:38:22  host: inet20908ng-0.eranet.pl

    1000 minut miesiecznie??? Stary bierz dziewczyne pod koldre i tak rozmawiajcie...

  • 0

    22. ~titq  2007-11-26 23:52:38  host: 87-205-239-224.adsl.inetia.pl

    ~hmm: to zobaczymy jak Play dlugo pociagnie: ttp://www.telepolis.pl/news.php?id=9888

  • 0

    23. ~hmm  2007-11-27 01:33:39  host: 212.122.214.227

    @wlo rozumiem że uważasz to za odpowiedź na temat :) jeśli w bezpośrednim porównaniu Twój Plus przegrywa to trzeba wymusić sytuację nieporównywalną :)

  • 0

    24. ~hmm  2007-11-27 01:35:01  host: 212.122.214.227

    #19 darmowy numer to jest opcja dodatkowo płatna po 6 miesiącach i nie każdy ją musi wybrać w standardzie, są też na przyklad pakiety minut w Plusie o każdej porze dnia: w takim wypadku Play wygrywa od razu

  • 0

    25. ~hmm  2007-11-27 01:36:33  host: 212.122.214.227

    A zatem jeśli ktoś nie szuka darmowego numeru świąteczna oferta Play w abo 40 jest po prostu lepsza o około 500-600 zł. o opłacie aktywacyjnej (49 zł) zapomniałem chyba z litości dla Plusa ;)

  • 0

    26. ~hmm  2007-11-27 01:44:58  host: 212.122.214.227

    @titq a co to Play ? Polska Ludowa czy Druga Irlandia po której trzeba płakać jak upadnie ? upadnie to upadnie - będę miał telefon na pamiątkę. (oczywiście że nie upadnie bo to sensowne przedsiębiorstwo biznesowe jest z planami dokapitalizowania)

  • 0

    27. ~camora  2007-11-27 08:45:43  host: 217.153.44.73

    a czy jakiś op daje umowę na rok z telefonem ?

  • 0

    28. ~zojka  2007-11-27 09:28:49  host: edh218.internetdsl.tpnet.pl

    Mogliby zrobic promocje na Shinea, bo chcialam sobie zrobic prezent pod choinke :) Ale i tak koma w abonamencie wezme. Mam nadzieje, ze rusza jeszcze z promocjami na polaczenia.

  • 0

    29. ~Stefan  2007-11-27 09:32:04  host: p03-08.opera-mini.net

    Żaden nie daje umowy z telefonem na 12 miechów,chyba,że masz własny telefon,ale to już inna bajka.

  • 0

    30. ~uszatek  2007-11-27 09:33:32  host: 84.244.189.19

    mo wszystko fajnie wxtra ale jak oni to beda rozprowadzac i sprzedawac skoro problemy sa z ich sprzedawcami hehe

  • 0

    31. ~nowy  2007-11-27 09:46:56  host: dwy242.internetdsl.tpnet.pl

    dlaczego na stronie Plusa nie ma jeszcze oficjalnej informacji o promocji?? :(

  • 0

    32. ~  2007-11-27 10:17:39  host: proxinetwork.com

    Nikt nic nie wie - centrala milczy - pracownicy przecieraja oczy ze zdumienia - a podobno "MROWKA" juz dziala bez zastrzezen - kolejne umowy do poprawki - rzekomo zle sporzadzone przez sprzedawcow - i znowu bedzie masa papierkowej pracy zeby te umowy odkrecic...ehhh caly POLKOMTEL i ich swietne systemy nie mowiac o wczesniejszych info na temat wewnetrznych zawirowan... :P

  • 0

    33. ~nowy  2007-11-27 10:29:27  host: dwy242.internetdsl.tpnet.pl

    wczoraj konsultant nieoficjalnie potwierdził mi że istnieje już nowa oferta ale narazie nigdzie jej nie ma i nie mogę wg niej kupić telefunu....eeeeh

  • 0

    34.  2007-11-27 10:53:01

    ~Eth - no dla Ciebie nie - dla innych, którzy nie muszą gadać 1000 minut z jedną osobą pewnie tak ;-) ~hmm - rozumiem że to obojętne w której sieci ma być ten darowy? I takie podejście mnie rozwala po prostu... A jak jego dziewczyna ma numer, którego nie może przenieść, np. w Play? I kalkulowanie i przekonywanie, ze gdyby nie to to to jest lepsze... No właśnie - gdyby nie wiele rzeczy być może nie korzystałbym z usług Plusa... Ale nie każdy musi... I ja nikgo nie namwaiam - bo przecież to0 dziadowska sieć a może ja lubię z dziadami się zadawać??

  • 0

    35.  2007-11-27 12:02:11

    nie dość że nic o nowych promocjach nie ma na stronie + to jeszcze nokia 3110C w cenie 199PLN w taryfie za 55PLN- Porażka!!

  • 0

    36.  2007-11-27 13:07:50

    wlo: Kubala to taki dziad, ale Ty zdaje się masz inne plany taryfowe więc z dziadami się nie zadajesz:)

  • 0

    37.  2007-11-27 14:55:54

    lepiej byloby jak zainwestowali w oferte biznesowa, tak naprawde rozprazaja sie. Nie ma ani jednej taryfy - po obliczeniach wychodzi drozej nawet niz w ofercie biznesowej ptc. przeciez ta oferta "5 numerów za freeco" Plusa jest zlizana z oferty "10 nuemrow za grosz" w erze. tak samo jak i z oferta 10 zl w SS jest bardzo podobna do Mega fun, tylko w tej ostatniej dostajemy 10 min i oferta jest aktualna przez rok!

  • 0

    38. ~shodt  2007-11-28 01:25:43  host: 195.175.37.71

    nie gadaj stary, 60 zł za doładowania i darmowe rozmowy i smsy od Simplusa to nie jest taki mały pikuś... Jeszcze kilka lat temu, to trzeba było właźić drwaiami i oknami, a teraz?

  • 0

    39. ~puszek  2007-11-28 10:56:09  host: 89.112.2.176.pppoe.eltel.net

    obecnie to ich promocje chyba naprawde do małej grupy docierają bo teraz większość sie pewnie zastanawia co bedzie jak punkty stracą to przecież nic im nie pomoże nawet najlepsza promocja bo nie bedzie gdzie jej "upłynnić"

  • 0

    40. ~alicja  2007-11-28 20:08:29  host: host130-191.crowley.pl

    Ja tam wybrałałam Simplusa. Dostanę 60 zł za doładowania i mogę rozmawiać z moim chłopakiem za free. To jest dobra propozycja moim zdaniem.

Dodaj swoją opinię