Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne obniżki cen telefonów w Play

Kolejne obniżki cen telefonów w Play

Ringu 21 Marca 2011 12:42

0 0
22. marca Play obniży ceny kolejnych pięciu modeli aparatów, wśród nich między innymi dwa topowe smartfony od HTC.

Obniżka dotyczy cen następujących urządzeń:
HTC Desire HD
HTC HD2
Sony-Ericsson Cedar
Samsung M8910 Pixon12
Samsung M8800 Pixon

Cenniki:

2011 03 22 cennik play2011 03 22 cennik play2011 03 22 cennik play



Źródło tekstu: BlogPlay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18. ~  2011-03-21 16:05:31  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Desire HD w ogóle nie staniał. Dziwna ta obniżka...

  • 0

    19. ~  2011-03-21 16:05:33  host: 212.160.172.70

    w desire nie masz tego syfu a jak chcesz taki tel to stać cie na wywalenie paru nawet groszy na zmiane oprogramowania jeżeli samemu nie umiesz tego zrobic

  • 0

    20. ~wiedzący  2011-03-21 16:11:57  host: gaja.tpnet.pl

    @9. Najpierw sprawdź ceny a później krytykuj. W Orange HTC Desire HD w abonamencie 99 złotowym (300 minut + wybranych numerów) kosztuje 149zł a HTC HD2 1 złoty. Ale już w Erze w Rodzinnej 80 za 99zł jest to odpowiednio 1199 i 949 złotych. Jak to mawiał mój kolega: nie podcieraj sobie mordy Orange ;). To że ta sieć stosuje preferencyjne ceny telefonów w abonamentach 99złotowych to ich sprawa. Inni nie stosują takich praktyk.

  • 0

    21.  2011-03-21 16:38:07

    @20 wiedzący lepiej chyba wziąć w Playu abonament bez telefonu i za 34 zł. będzie 290 minut. Za resztę można spokojnie w sklepie kupić ten telefon ? 1560 zł. = (99-34) x 24 miesiące.

  • 0

    22. ~raf  2011-03-21 16:45:08  host: euy121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie widze obniżki na modelu desire hd kosztował wcześniej tyle samo, mam zamiar go kupić i śledze ceny cały czas

  • 0

    23. ~  2011-03-21 18:26:32  host: ip-93-154-160-195.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    brakuje cennika dla oferty biznes i rozmowy w firmie

  • 0

    24. ~enedue  2011-03-21 21:51:12  host: adms86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sierpniu kończy mi się obecna umowa, zamierzam ją przedłużyć na następne 2 lata, zastanawiam się nad All Inclusive MAX 85, i śledzę ostatnio cennik telefonów właśnie dla tej taryfy z tego co widzę jak Desire HD kosztowało 1149 zł tak po "obniżce" kosztuje tyle samo - ładny mi to chwyt marketingowy, chyba zostanę przy opcji normalnego Desire za 100 zł

  • 0

    25.  2011-03-21 23:15:30

    @20 zalezy jaki bonus wybierzesz. jezeli wybierzesz znizke na telefon to jest on wtedy 400zl tanszy kosztem minut do play albo kosztem sieci rodzinnej. niestety na dziej dzisiejszy oferta malo atrakcyjna. derise hd nie ma w ofercie ery dla osob prywatnych. jest tylko dla firm - moze pomyliles z desire z? :)

  • 0

    26. ~Pozdrawiam  2011-03-22 00:26:59  host: acec104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17: nie pisz bzdur synku. Mam htc hd2 z orange i nie ma nic w oprogramowaniu z tego operatora. Jedyny minus to simlock

  • 0

    27. ~wiedzący  2011-03-22 09:43:28  host: gaja.tpnet.pl

    @20. Sprawdź najnowszy cennik z 14.03 i sekcje telefonów o ograniczonej dostępności. Tam jest HTC Desire HD. Te 400 złotych rabatu na telefon niewiele pomoże, gdyż pozostaną ceny 799 i 549zł oraz tylko 300 minut i 300MB. Gdy w Play będziesz miał za 10 złotych mniej w AI109 za 89zł: 550 minut i 250MB a te same telefony w cenie 699 (HTC Desire HD) i 249 złotych (HTC HD2). Do tego możesz dokupić pakiet 50, 100 lub 200 minut za 5, 9 lub 15 złotych. Pakiet 50MB, 100, 200, 500 i 1GB do Internetu za 5, 7, 9, 15 i 25 złotych, czyli niewiele drożej niż w ofercie BlueConnect. Era ze swoją ofertą może się schować ;).

  • 0

    28. ~wiedzący  2011-03-22 09:44:07  host: gaja.tpnet.pl

    27. To było oczywiście do thonki (@27).

  • 0

    29. ~  2011-03-22 09:45:21  host: gaja.tpnet.pl

    28. 27->25. O rany nie wyspałem się. Wczoraj nieco przybalowaliśmy ;). Wiosna :).

  • 0

    30. ~  2011-03-22 10:01:27  host: 31.60.148.144

    Warto przypomnieć ze orange zmieniło cenniki od 15 marca gdzie nawet w mixxie te telefony są taniej.

  • 0

    31.  2011-03-22 13:13:49

    @20 nie masz nigdy swojego zdania ,co do cen zauważ że play się spuszcza zeby nałapać kretynów takich jak ty ->sela ich w nastepnym roku do orange ->witaj spowrotem kochany kliencie ,co do praktyk mam tańszy telefon dzieciaku i nie podcieraj sie dalej ... porównuje oferty na rynk nie krytykuje żadnej ale śmieszne są atrykuły sponsorowane lol

  • 0

    32. ~wiedzący  2011-03-22 18:34:33  host: gaja.tpnet.pl

    @31. A ciebie co tak zabolało słowo podcierasz? W sumie to nieco błędnie zacytowałem, gdyż powinno być: "Orange sobie mordy nie wycieraj". Podejrzewam, że z nerwów nie zrozumiałeś intencji tego powiedzenia, którą jest nie wspieranie się czyimś kosztem (albo na kimś). W tym przypadku "kolega" spod #9 wspierał Erę za pomocą Orange. Szczegóły opisałem w opinii #29 i nikt mnie nie wyprowadził z błędu. Co do taryf 99 złotowych w Orange i cen niektórych telefonów z górnej półki to są one dla mnie tajemnicą ;). Nie mam pojęcia jak ktoś może wybrać taryfę 59zł zamiast 99zł, gdzie różnica w cenie HTC Desire HD przekracza różnicę w koszcie kontraktu: 59zł*24 telefon 1429zł lub 99zł*24 + 149złotych. Wynosi ona 1280 złotych a 40*24 to tylko 960. Ludzie zapatrujący się na to jako na cud często nie rozumieją, że nie każdemu potrzebny jest telefon klasy HTC Desire HD, aby rekompensować sobie braki w wyposażeniu gdzie indziej ;). Poza tym do przeglądania netu używam oddzielnych urządzeń a telefon jest mi niezbędny do komunikacji i nie mogę sobie pozwolić na "bezkarne" rozładowywanie w nim baterii. Do takich celów mam PDA z ekranem 4,7" i rozdzielczością 640x480 oraz netbooka z ekranem 10" i rozdzielczością 1280x780 pikseli.

  • 0

    33. ~antyPlayowiec  2011-03-23 11:58:56  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Play to sieć dla cieciów co myślą że jak zapłacą mniej to zrobili interes życia... a tak ogólnie to srać na Play :D i ciągle braki telefonów oraz dziadowski BOK z bazaru :)

  • 0

    34. ~  2011-03-23 13:37:42  host: 212.160.172.70

    @32 sadzę że nie chodzi o jakie kolwiek niejasnośći kto kogo wspiera czy kto komu "morde wyciera" widać słabe podwyższki i tyle @30 tak są jak też i będą ;]i nie tylko w orange

  • 0

    35. ~wiedzący  2011-03-23 18:07:56  host: gaja.tpnet.pl

    @34. Nie mam pojęcia o co do mnie pijesz z departamentu informatyki TP? Ale porównuj ceny uczciwie we wszystkich abonamentach, a nie tylko 99 złotowym. Gdyż ten ostatni to wyjątek od reguły. Dowód: HTC HD2 (kwota abo./PLAY/ORANGE): 39/1349/1669, 59/779/799, 79/449/649, 99/149-24*5=29/1. Podobna sytuacja dotyczy HTC Desire HD. Jeżeli masz jakieś kontr przykłady to bardzo poproszę. Co prawda to już nie te super niskie ceny co kilka lat temu (porównując ze sklepami), ale i tak nie jest najgorzej, szczególnie że dają najwięcej minut/MB i darmo w sieci.

  • 0

    36. ~wiedzący  2011-03-23 18:09:50  host: gaja.tpnet.pl

    Drobna pomyłka: 99/149-24*4=53/1 złote.

  • 0

    37. ~knavegirl  2011-03-24 16:44:32  host: alp138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko nikt nie zwrócił uwagi, że przy podpisywaniu kolejnych umów przedłużających, tak jak ja mam np. w tym roku w sieci ERA, że darmowe minuty które otrzymam w ramach abonamentu nie będą obowiązywały do sieci PLAY. Jak większość z Was się orientuje, nie wiesz dokładnie do kogo dzwonisz a raczej w jakiej sieci ma druga osoba telefon. Do czego zmierzam... a mianowicie do tego, że mimo wszystko coraz więcej osób będzie przechodziło do PLAY z tych właśnie względów, co jest dla mnie logiczne i oczywiste. Więc Panie spod #33, radzę się zastanowić czy po cichu nie dołączy Pan do grona tych cieci z PLAY. Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię