Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne miejscowości z LTE Ultra Play

Kolejne miejscowości z LTE Ultra Play

orson_dzi 6 Lutego 2018 21:39

6 8

play logo

Sieć LTE Ultra Play trafiła na kolejne tereny. Lista powiększyła się o 13 miejscowości.

LTE Ultra Play działa obecnie w 1544 miejscowościach powyżej 1000 mieszkańców, w tym 381 miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.




Lista miejscowości powiększyła się ostatnio o następujące lokalizacje:

miejscowość gmina województwo
Węgrów Węgrów Mazowieckie
Wieleń Wieleń Wielkopolskie
Knyszyn Knyszyn Podlaskie
Łapczyca Bochnia Małopolskie
Rzekuń Rzekuń Mazowieckie
Stopnica Stopnica Świętokrzyskie
Jasionka Dukla Podkarpackie
Charzykowy Chojnice Pomorskie
Jedwabno Jedwabno Warmińsko-Mazurskie
Powroźnik Muszyna Małopolskie
Młynne Limanowa Małopolskie
Suche Poronin Małopolskie
Rozwadza Zdzieszowice Opolskie

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: lte ultra | 4g | play

w sumie: 34
  • -2

    15.  2018-02-07 00:44:20

    13 lokalizacji przez miesiąc? To jak oni chcą zbudować ponad 1000 bts w rok?

  • -2

    16.  2018-02-07 01:05:42

    @15 Jak się zepną to dobiją do 200

  • -2

    17. ~gery  2018-02-07 01:37:20  host: public-gprs190511.centertel.pl

    Sieć taka sama jak i inne. Nie ma ci narzekać.

  • 1

    18. ~  2018-02-07 05:15:21  host: user-94-254-167-78.play-internet.pl

    Chwalą się kilkoma nadajnikami a ja nadal nie dostrzegam poprawy.
    Mają czas do maja, później zmieniam operatora chociaż to raczej pewne hurtownia

  • 0

    19.  2018-02-07 05:22:44

    Lubię Play, ale nie róbcie ze mnie i czytelników kretynów.

    Pozycja Powroźnik - miejscowość nie ma własnej stacji Play (nie ma żadnej stacji żadnego opa - dolatuje sygnał z Krynicy i z Muszyny)

    Agregacja występuje w północnej części wsi 800+1800+2100 z Jaworzyny Krynickiej, części środkowej 800+1800+2100 z Góry Parkowej w Krynicy i w części południowej 800+1800+2100 z Muszyny Góry Malnik.

    To tyle na temat tej agregacji.

  • 0

    20.  2018-02-07 05:24:01

    Agregacja występuje od ponad roku z Parkowej i Jaworzyny, a z Muszyny od około pół roku.

  • 1

    21. ~///  2018-02-07 06:21:50  host: public-gprs381344.centertel.pl

    10 - Wolisz mercedesa, dlaczego kupujesz malucha i narzekasz .

  • 0

    22. ~  2018-02-07 06:46:04  host: user-94-254-129-68.play-internet.pl

    No i fajnie a przy okazji test LTE Ultra w Play http://tlp.is/gbc

  • 0

    23.  2018-02-07 07:26:50

    Małe miejscowości to łatwo zmodernizować. Ale cieszy, że gminna Polska też coś dostanie z nowoczesności. Choć woleli by drogi i mosty :)

  • -1

    24.  2018-02-07 07:30:39

    @15 tu masz listę miejscowości, nie nadajników. Na taki Wieleń nie starczy 1 nadajnik. A samych lokalizacji też jest więcej, ale podają tylko miejscowości z ponad tysiąc mieszkańców, nawet w wątku na telepolis były informacje o innych lokalizacjach niż te podane tutaj.

  • 0

    25. ~@23  2018-02-07 08:16:51  host: user-94-254-133-155.play-internet.pl

    Masz racje. P4 powinno wziąć się za budowę dróg i mostów, a nie jakieś bts. Skandal!

  • 0

    26. ~  2018-02-07 08:29:34  host: user-94-254-165-10.play-internet.pl

    Fanatycy Play niech czekają aż Play wybuduje infrastrukturę chociaż wg. nich podobno Play od dawna ma bardzo dobrą infre.
    Ja zmieniam na operatora, który ma własną dobrą infrastrukturę.

  • 0

    27.  2018-02-07 08:35:23

    Byłem w play swojego czasu... Jak byłem młody, głupi i mało wymagający.

  • 0

    28. ~nikt  2018-02-07 09:02:06  host: mk31.telbeskid.com.pl

    19@ kryniczanin. Właśnie miałem cię pytać gdzie w Powroźniku jest jakiś maszt? Bo coś jest nie tak

  • 0

    29. ~gość  2018-02-07 10:14:16  host: 156.17.106.1

    zasięg Play Ultra LTE 3Mbps hahahaha

  • -1

    30. ~ekspert rynkowy  2018-02-07 10:36:30  host: ip-31-0-85-114.dynamic.gprs.plus.pl

    Plej jest dobry dla dresiarzy i innych Sebków.

  • -1

    31.  2018-02-07 11:50:25

    Szybkość LTE to 5Mb/s a 3G około 3 Mb/s daleko do szybkości.

  • -1

    32. ~gość  2018-02-07 12:03:49  host: 109241022091.warszawa.vectranet.pl

    @13 Na przedłużenie umowy można mieć abo za 25 zł i mieć no limit + to co ma Gregor. Tylko trzeba się sensownie potargować. A 25 zł /m-c, to nie jest dużo. Można poszukać tańszej sieci jeśli ktoś chce, ale taka kwota jest ok. Przynajmniej ja mam taką na przedłużenie oferty. Jakoś Play daje radę. Pozdrawiam.

  • 0

    33. ~gość  2018-02-07 14:17:24  host: public-gprs213509.centertel.pl

    Kto to dziś wybiera takie pół wirtualne roamingowe gnioty jak plej? Wszystko a nawet więcej mozna mieć w normalnych sieciach, po co mi pośrednik plej w dostępie do sieci które mogę mieć bezpośrednio wkładając ich kartę SIM?

  • -1

    34. ~Pablosox123  2018-02-07 14:27:42  host: user-94-254-225-138.play-internet.pl

    @21 haha HahhhahahahhahahahhahhahahHhHhahaha dlatego jesteś w Orange a nie w play.

Dodaj swoją opinię