Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne miasta w zasięgu 3G Orange

Kolejne miasta w zasięgu 3G Orange

WitekT 2 Kwietnia 2008 13:36

0 0

Od początku kwietnia klienci Orange mogą korzystać z sieci 3G z HSDPA 7,2 Mb/s w kolejnych siedmiu miastach.

W zasięgu znalazły się: Lublin, Olsztyn, Kielce, Głogów i Ostrowiec Świętokrzyski oraz nadmorskie miejscowości Stegna i Jastarnia.




Dotychczas z HSDPA korzystali klienci z aglomeracji warszawskiej i katowickiej oraz Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Wrocławia, Łodzi, Szczecina, Bielska-Białej, Częstochowy, Elbląga, Gorzowa Wielkopolskiego, Kalisza, Koszalina, Opola, Ostrowa Wielkopolskiego, Rzeszowa, Wałbrzycha, Szczyrku i Tarnowa.

Do końca roku w zasięgu szybkiego mobilnego Internetu Orange powinno się znaleźć blisko 55% populacji kraju. Wraz z rozwojem HSDPA Orange równolegle wdraża mobilną transmisję danych HSUPA, umożliwiającą wysyłanie danych z komputera klienta do Internetu z prędkością do 1,9 Mb/s.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    46. ~inter  2008-04-03 20:47:42  host: public-gprs81814.centertel.pl

    Bochnia - miasto turystyczne - kopalnia soli zapraszam orange tutaj :D 40tyś mieszkańców spragnionych 3g, gdyby tutaj wpadli z HSDPA zebrali by monopol na lokalnym rynku mobilnego dostępu do internetu, chętnych nie brakuje, 37KM od Krakowa, trasa E4 kraków-tarnów, w planach strefa aktywności gospodarczej przy zjeździe z autostrady A4 co prawda to plany ale kiedyś na pewno będzie, do tego mamy 130tyś turystów na kopalni soli w Bochni rocznie, zachęcając Orange do wkroczenia z UMTS do naszego miasteczka pragnę poinformować że przyjęci zostaną tutaj z oklaskami, przynajmniej u nas mogliby zostać liderem =D acha i trzeba sie spieszyć bo w sąsiednim Brzesku Polkomtel ma już jednego takiego nodeB :D i myślę że niedługo u nas też postawią, a z mentalności mieszkańców wiem że wszyscy rzucają się tutaj na nowsze i lepsze więc do dzieła Orange Zapraszamy Ps.: miasto intensywnie się rozwija, a osobiście znam przynajmniej 4 mieszkańców którzy mają Orange Free - sam też korzystam, tutejsi ludzie bardzo cenią sobie mobilność. Pozdrawiam ;)

  • 0

    47. ~ukenamuniu  2008-04-03 22:37:30  host: nat-go2-1.aster.pl

    inter: może GPO przeczyta Twój wpis. A co tam...skopiuję i wyślę Jej maila. Szykuj chleb (bo sól już macie). Samymi oklaskami się nie wykpisz.

  • 0

    48. ~ukenamuniu  2008-04-04 12:26:18  host: 212.160.172.70

    inter: jesień/2008r, z pozdrowieniami.

  • 0

    49.  2008-04-04 16:28:41

    Muszę przyznać, że akurat z powiększania zasięgu jestem barzdo zadowolony - praktycznie w całej Warszawie jest od dłuższego czasu 3G, a teraz i na obrzeżach jest coraz lepiej.

  • 0

    50. ~xxx  2008-04-05 09:03:53  host: acgo18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy Suwałki ?

  • 0

    51. ~mourning  2008-04-06 23:21:44  host: acll90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mieszkam w Skierniewicach i tez chetnie widzialbym zasieg 3G w moim miescie tym bardziej ze to miasto lezy miedzy Lodzia a Warszawa

  • 0

    52. ~ukenamuniu  2008-04-07 22:37:09  host: nat-go2-1.aster.pl

    #50, 51: Suwałki, Skierniewice - jeszcze nie ma? Widocznie "rollout" znaczy "wyrolować", a nie to, co myślałem.

  • 0

    53. ~  2008-06-22 15:36:25  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    skierniewice maja świetny zasiąg w Erze jezeli chodzi o umts natomiast oranż zapomniał o tym wspaniałym mieście

  • 0

    54. ~  2008-06-25 22:31:53  host: nat217.and-net.pl

    ORANGE !!! A nie oranż !!! Odwalcie sie od tej sieci bo jest nalepsza

  • 0

    55. ~user~  2008-09-13 13:49:45  host: public-gprs24640.centertel.pl

    Witam. Ja również mieszkam w Skierniewicach, i bardzo bym prosił, aby i tu można było korzystać z 3G. Dlaczego tyle miast (nie najwiekszych) ma już 3G, a Skierniewice nie? Mógłbym liczyć na jakąś odpowiedz, lub adres mailowy, gdzie takową odpowiedź bym uzyskał? Z góry dziękuję, i pozdrawiam.

  • 0

    56. ~  2008-10-14 22:41:45  host: 082139047013.ski.vectranet.pl

    macie w skierniewicach już UMTS Playa, Ery i Plusa Orange może za 10 lat;) najpierw zakopane może za 5:))))

  • 0

    57. ~Czaruś  2008-11-03 20:34:49  host: host-89-228-38-71.elk.mm.pl

    Dziś zaobserwowałem 3G u siebie w Ełku a już 03.11.08r

  • 0

    58. ~mourning  2008-11-20 20:40:20  host: aclk99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wlasnie ze nie zapomnieli i juz jest 3G w skierniewicach

  • 0

    59. ~oranger  2008-11-28 09:49:04  host: dino.centertel.pl

    koledzy płakali na forum to im włączyłem :)

  • 0

    60. ~Roger  2009-01-05 00:13:49  host: gif173.internetdsl.tpnet.pl

    STALOWA WOLA - od niedawna pojawił się UMTS, szkoda ze pokrywa 1/3 miasta...

  • 0

    61. ~Roger  2009-01-05 00:35:24  host: gif173.internetdsl.tpnet.pl

    cd... Widze ze zaktualizowali na stronie orange mapkę, i widzę coś śmiesznego, tam gdzie najwięcej ludzi mieszka, tam zasięgu nie ma !!! A jak chcesz skorzystać z UMTS najlepiej udać sie nad rzekę SAN albo na teren Huty St.Wola. Śmiechu warte !!!!

  • 0

    62. ~chudy  2009-03-07 21:37:35  host: public-gprs24865.centertel.pl

    dlaczego tak wolno to wszystko idzie, do tej pory ORANGE powinno mieć najwięcej zasięgu 3G i HSDPA. A puki co to sieci które weszły na rynek ostatnie mają większe pole manewru w tych sprawach.

  • 0

    63. ~DTK  2009-06-28 15:21:49  host: public-gprs84432.centertel.pl

    KIEDY WKONCU RUSZOM Z 3G NA TERENAH WIEJSKIH ZAPEWNIALI MIE JUSZ PODKONIEC 2008 ATU NIC POPROSTU OBIECANKI ALE 60PL PŁAC

  • 0

    64. ~  2009-08-28 19:34:08  host: p03-15.opera-mini.net

    Kiedy Jędrzejów

  • 0

    65. ~ania  2009-11-08 16:14:07  host: host-5db0d577.sileman.net.pl

    a czemu nie ma w Rudzie Śląskiej??

Dodaj swoją opinię