Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne miasta w Play Online

Kolejne miasta w Play Online

sirmark 12 Sierpnia 2008 19:50

0 0
Marcin Gruszka, rzecznik Play, napisał dziś w swoim blogu, że od 15. sierpnia dochodza kolejne miasta, w których dostępna będzie oferta Play Online.

Rzecznik nie podał jakie to miasto, można zgadywać. 11 dodatkowych miast sprawi, ze oferta oficjalnie dostępna będzie 39 miastach (do dotychczasowej dostępności pisaliśmy w tej wiadomości).

W ofercie Play Online dostępne są dwa pakiety, 5GB transferu za 45 zł oraz 10GB za 80 zł.

Aktualizacja: data wprowadzenia sprawiła, że zamiast 11 miast, napisalem 15.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~mirekb  2008-08-13 08:10:31  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    w Kielcach srednio 800kb/s,skacze czasem do1Mb/s czasem 400kb/s w zaleznosci od lokalizacji.Mapka zasiegu jak najbardziej ok.dziwi mnie ze w srodku miasta(osiedle na Stoku)jest 2kilometrowa dziura-sprawdzałem-sim playkarty loguje sie do plusa.brakuje 1 node b.zastanawoia mnie tylko jedno.3 mówi ze ma zasieg umts powyzej 30%populacji,p4 chce zrobic dostepnosc w 3lata 75% populacji.wniosek?obszary pozamiejskie moga pomarzyc o playonline.dla reszty edge plusa orange ery zostaje.choc i z tym czasem ciezko.dobra cena,dobry limit.póki co playonline to tani internet stacjonarny

  • 0

    32. ~  2008-08-13 08:42:12  host: aagq78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24: a o podlaczaniu jednej pcmki do paru nodow to ty słyszał?

  • 0

    33. ~miro  2008-08-13 08:53:41  host: 199.67.203.141

    31 - zdadzam się z przedmówcą, dla mie to również taki tani internet stacjonarny, mieszkam w bloku w wwie i miałem do wyboru albo Aster za ok 100, tepsa też sporo i umowa nie wiadomo na ile jak bym chciał taniej (niestety brak UPC) dlatego wybór padł na Play i nie żałuję, jak zamawiałem to był mały problem z zamówieniem bo nie można było zamówić bo porządkowali nr, ale na szczęście potem było bez problemów :)

  • 0

    34. ~jaś  2008-08-13 08:56:20  host: 87-205-64-176.adsl.inetia.pl

    Ten rzecznik play to taki wyrośnięty dzieciak (lub jak kto woli smarkacz). Bawienie się, powiem, albo nie powiem na blogu - albo nie, czyni w mych oczach P4 sp. z o.o. firmą niepoważną!

  • 0

    35. ~melon  2008-08-13 09:02:24  host: apn-77-114-169-189.gprs.plus.pl

    a moze mi ktos powiedziec jaka moze byc maksymalna odleglosc kompa od nadajnika zeby play dzialal?

  • 0

    36. ~kz1976  2008-08-13 09:03:09  host: gnr78.internetdsl.tpnet.pl

    @jas A ty o markietingach slyszał? On ma imie Marcin a Ty nick 'jas' ,wiec kto jest dzieckiem ? :)

  • 0

    37. ~sigma  2008-08-13 09:17:02  host: nat-tor2.aster.pl

    ukradzionego pomyslu projekt plaza gratulujemy rzecznikowi play biedny nic nie jest w stanie sam wymyslec ale tam tak jest ze kradnie sie cudze pomysly i nawet tnvowskie

  • 0

    38. ~pytajnik  2008-08-13 09:18:07  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    Pcim, Wąchock, Wólka Boglewska, Kotorydz i Wieczfnia Kościelna.......

  • 0

    39. ~RaideR  2008-08-13 09:37:38  host: 213.25.189.50

    ~kz1976: co nie znaczy, że Pan Marcin jest osobą bardziej dojrzałą niż ~jaś (może ~jaś to tak na prawdę Pan Jan) ;]

  • 0

    40. ~Friendly_X  2008-08-13 10:07:37  host: adcz15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 - jakiego ukradzionego pomyslu!? PRzeciez ta akcja jest juz drugi raz organizowana WSPOLNIE z TVN.. Roba to razem, wiec nikt nikomu niczego nie ukradl! CO za dziwne spojrzenie na rzeczywistosc ;|

  • 0

    41.  2008-08-13 10:12:05

    melon zależy to od kilku czynników np ukształtownaia terenu, stacje bazowe działają w promieniu co najmniej kilkunastu km, jeśli się pomylę to proszę mnie poprawic np dla tradycyjnego bts gsm 900 jest to ok 35 km, gsm 1800 jakies 8 km.

  • 0

    42. ~kozak  2008-08-13 11:28:44  host: public-gprs97457.centertel.pl

    sigma: Już po raz drugi multimedialny operator PLAY wraz z telewizją TVN, rozpoczyna w dniu 2 lipca podróż po polskich plażach z multimedialnym projektem wakacyjnym PLAŻA. Wczasowicze 7 miejscowości nadmorskich będą mogli odwiedzić specjalnie przygotowane przez Play miasteczka relaksu.

  • 0

    43.  2008-08-13 11:46:31

    #41: ale połączenie musi być w dwie strony. Bo taki BTS to może sobie siać i te 35km a czy nadajnik telefonu/modemu da radę zapewnić łączność na takim dystansie? Śmiem wątpić.

  • 0

    44.  2008-08-13 11:51:53

    tomiq: no to poprawiam, zarowno dla gsm900 jak i 1800 odleglosc oscyluje w granicy 35km od nadajnika.. Odczucia ze dla 1800 jest to mniej, wynika z tego ze 1800 gorzej radzi sobie z przenikalnoscia przez przeszkody.

  • 0

    45. ~melon  2008-08-13 12:01:52  host: apn-77-112-92-17.gprs.plus.pl

    dzieki za wyjasnienia mieszkam okolo 6 km od Kutna i do nadajnika bede mial okolo 6-8 km wiec czekam bo zadna inna mozliwosc ie wchodzi w rachube jedynie iplus ktoprego obecnie uzywam na EDGE ale za slaby sygnal no i maly limit,a na innych operatorow nie ma co liczyc tym bardziej na stale lacze nie oplaca sie im ciagnac lini bo niestety stacjinarne tez byly z bezprzewodowe z Multimedia i teraz zero mozliwosci na staly net.

  • 0

    46. ~  2008-08-13 12:34:28  host: 80.51.91.252

    @34 bo to jest niepoważna firma. Operator dla dzieci neostrady :D

  • 0

    47. ~  2008-08-13 12:51:09  host: dym210.internetdsl.tpnet.pl

    i dla dzieci dextela tez. Bo wszystkie dzieci trzeba kochac. Nawet te uposledzone ^^

  • 0

    48. ~kwistas  2008-08-13 13:20:46  host: w3cache.wignet.pl

    ~Bolo nie wszyscy nie chcą przekaźników, a te protesty to tylko mohery. Dla jasności w Poznaniu tam były protesty. Po prostu PLAY nie chce wydawać z dużo kasy i dlatego tam btsów jest tak mało,a dzięki temu net jest słabszy. Widziałem ostatnio pozwolenia na budowę przekaźników jeden ma być postawiony niedaleko mnie i jakoś tak żadnego przekaźnika nie widać.

  • 0

    49. ~  2008-08-14 11:33:42  host: 80.51.91.252

    @47 motłoch z Sosnowca też widzę się nudzi :>

  • 0

    50. ~PawMig  2008-08-19 11:42:13  host: 193.59.102.203

    To jakie to miasta w końcu doszły do zasięgu PlayOnline? Ciekawe czy w Nowym Sączu kiedyś zasięg się pojawi.

Dodaj swoją opinię