Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne KSW, kolejne nielegalne streamingi

Kolejne KSW, kolejne nielegalne streamingi

orson_dzi 5 Marca 2018 11:48

4 2

bank zlodziej

Powoli tradycją staje się, że po gali KSW pojawiają się zatrzymania w związku z nielegalnym udostępnianiem programów w Internecie.

Policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z Biłgoraja realizując ustalenia własne przeszukali pomieszczenia mieszkalne 30-latka z powiatu biłgorajskiego. Okazało się, że mężczyzna nielegalnie udostępniał sygnał płatnych kodowanych telewizji cyfrowych. Policjanci dokonali zabezpieczenia majątkowego o wartości 15 tys. zł - dwa komputery i dysk twardy.




Z ustaleń Policji wynika, że mężczyzna udostępniał transmisję za pośrednictwem dwóch stron internetowych. Dla użytkowników transmisja była darmowa, natomiast osoba udostępniająca czerpała korzyści finansowe z reklam w serwisie.

30-latek usłyszał już w tej sprawie zarzuty. Przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał się dobrowolnie karze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, grzywny w wysokości 2 000 zł oraz zobowiązano go do naprawienia szkody podmiotom pokrzywdzonym.

Źródło tekstu: KWP; wł     

Dodaj do:

Tagi: ipla | cyfrowy polsat | policja | kwp

w sumie: 15
  • 0

    1. ~``  2018-03-05 12:06:07  host: dfd173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    KSW to ściema jakich dużo. Kto to niby ogląda?

  • -1

    2. ~brak_nicku  2018-03-05 12:06:37  host: apn-31-0-34-232.dynamic.gprs.plus.pl

    Informacja bez związku z telekomunikacją. Nikt nic nie stracił, to jest takie głupie gadanie. Inna sprawa, że trzeba być bezmózgim yeti żeby oglądać jakieś durne KSW.

  • 1

    4. ~  2018-03-05 12:54:48  host: gw01-vrrp.aminocom.com

    3. Dosiad to zrob sobie na WFie w swoim gimnazjum durniu.

  • 1

    5. ~Gliwice  2018-03-05 13:02:41  host: pub-137.65.multiplay.pl

    u mnie na wiosce za 2 papierosy i 60gr dwóch na jednego leci więc...co tam jakieś KSWu z celebrytami: http://tlp.is/gkp

  • 0

    6.  2018-03-05 13:37:01

    Z gali na gale coraz trudniej w necie oglądać. Ja kupiłem dostęp w PPV jakoś po pierwszej walce, bo albo nie było dobrej transmisji albo bufor co kilka sekund. To już druga moja zamówiona gala, bo oglądanie w necie jest coraz bardziej utrudnione, a ostatnio było praktycznie niemożliwe.

  • 0

    7.  2018-03-05 13:58:04

    @6 40 zł raz na trzy miesiące to nie są w końcu kosmiczne pieniądze. A znam ludzi, którzy wolą zapłacić za pirata 20-30 zł niż 40 zł w Ipli.

  • 0

    8. ~  2018-03-05 14:00:35  host: 178-36-217-211.adsl.inetia.pl

    Co to jest "gala KSW"?

  • 0

    9.  2018-03-05 14:20:19

    @7 ja jakoś też nie lubię w tej ipli kupować, kupuję z dekodera tv, przynajmniej serwery nie padną. Teraz chyba też coś tam im siadło, ludzie na fb pisali. My się z kumplem po 20 zł składamy, to już w ogóle nie jest dużo, a przynajmniej powód do spotkania jest, w grudniu nawet kobiety z nami oglądały :)

  • 0

    10.  2018-03-05 14:35:36

    @1 @2 BOJ SIE BOGA :O jak można nie wiedzieć co to ksw?? I po co te burdy, dla ludzi to pasja, zajmij się lepiej czyms pozytecznym..

  • 0

    11. ~zeb  2018-03-05 14:41:32  host: 31.179.221.61

    Jakoś nie lubię oglądać ludzi którzy obijają sobie ryje, a tym bardziej za to płacić, ale jak kto lubi ;)

  • 0

    12. ~Do szczęścia daleka droga  2018-03-05 15:30:17  host: a04-09-03.opera-mini.net

    Ale po co płacić? Wychodzisz na stadion gdzie dwa kluby są zwaśnione i masz w 3D wszystko pod ręką
    O:-)

  • 0

    13. ~ptyś  2018-03-05 15:45:42  host: user-94-254-185-94.play-internet.pl

    W sobotę była gala, a w poniedziałek już wyrok sądowy, a wcześniej zatrzymania?
    Nadspodziewanie skuteczna policję mamy. No i sądy pracują zadziwiająco szybko... Niecałe 2 dni i już pozamiatane... Cuda panie... cuuuda...

  • 0

    14. ~ddd  2018-03-05 16:05:18  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Proszę proszę jakie te pieski są skuteczne w walce z tak niebezpiecznym człowiekiem streamującym jakieś syfiaste ksw. Szkoda, że skorumpowanych polityków i inne grubsze ryby tak szybko nie wyłapują.

  • 0

    15. ~  2018-03-05 16:18:50  host: user-94-254-147-98.play-internet.pl

    Ponad 100 lat zaborów, dwie wojny światowe, lata faszyzmu i komunizmu a żyjemy w czasach gdy demokratyczna władza prześladuje za to że ktoś udostępnia film z mordobicia.

  • 0

    16. ~pabloki  2018-03-05 16:48:39  host: user-5-173-56-131.play-internet.pl

    w naszym systemie prawnym to nawet nie można wypowiedzieć się na ten temat bo mozna być pociągniętym do odpowiedzialności prawnej. także chciałem coś napisac ale niestey nie mogę. taki mamy system . od ludzi dla ludzi .

Dodaj swoją opinię