Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne korzyści w programie smartDOM

Kolejne korzyści w programie smartDOM

LuiN 30 Czerwca 2014 13:09

6 6

Wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku została poszerzona o kolejne korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5 tys. zł kredytu klienci otrzymają rabat obowiązujący co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu - na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych.






Od 1. lipca klienci biorący kredyt gotówkowy w PlusBanku, za każde 5.000 zł kredytu otrzymają:
  • 10% rabatu na wybrany abonament w Plusie lub Cyfrowym Polsacie lub
  • 10% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Nowy bonus z kredytu gotówkowego można łączyć z dotychczasowymi bonusami wynikającymi z korzystania z Konta Plus. Od kwietnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu posiadający konto w PlusBanku za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass mogą:
  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% lub
  • otrzymać bonus 5% do wartości doładowania telefonu w usługach Plus Mix lub Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy PlusBanku zajmuje 1 miejsce w rankingach przygotowywanych m.in. przez analityków portalu eBroker.pl czy Bankier.pl. Sam proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu umowy. Konto Plus pozwala aktywnym klientom m.in. na:
  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • dostęp do kredytu gotówkowego z prowizją 0%,
  • założenie korzystnych lokat mobilnych, np. na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,35%,
  • udział w loterii, w której do wygrania jest m.in. zwrot kwoty wydanej kartą przez 3 miesiące,
  • otrzymanie nawet 20% extra do każdego doładowania telefonu w Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy i Konto Plus są dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: cyfrowy polsat | plus | plusbank

w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2014-06-30 18:37:31  host: apn-95-41-37-138.dynamic.gprs.plus.pl

    10% za 5000 zł kredytu - normalnie szok...
    5% obniżki abonamentu za 500 zł wydane kartą - normalnie jeszcze większy szok...

    Jest tu ktoś komu się ten smartDOM opłaca?

  • 0

    6.  2014-06-30 18:46:54

    5 - nikt nikogo do płatności kartą nie zmusza ;-) Specjalnie płacić kartą? Co to znaczy specjalnie? Bo ja za wszystko kartą płacę i już 3 razy dostałem bonus na rachunku telefonicznym - łącznie 50 zł ;-) Ktoś powie - śmieszne, ja powiem - nic specjalnego nie robię a nie zapłaciłem, po kwartale normalnego korzystania z banku, jednego rachunku za telefon... Mi to odpowiada ;-)

  • 0

    7.  2014-06-30 18:52:17

    Jeśli ktoś myśli, że rabat, bonus itp. się należą jak psu buda... No na głupotę nie ma lekarstwa ;-) Jeśli ktoś na tym chce zarabiać? No próbowali zarabiać Polaczkowie na nielimitowanych, pewnie nadal są tacy co próbują... Jeśli ktoś traktuje to jako wartość dodaną i nie liczy czy za miesiąc mu na nowy telefon, komputer, samochód punktów dadzą, żyje z tym jak normalny człowiek, który znajdzie w tym pozytywne dla siebie aspekty. Ja nie tracę. Jeśli Ty 5 uważasz, ze stracisz albo to się nie opłaca... Przecież nie ma obowiązku!

  • 0

    8. ~done  2014-06-30 19:05:46  host: 5.174.19.144

    dobra oferta, opłaca się. Plus ma najlepsze LTE w kraju, wszystkie usługi w jednym miejscu.

  • 0

    9. ~  2014-06-30 20:04:33  host: apn-95-41-37-138.dynamic.gprs.plus.pl

    @6, jak do łapy kasę dostajesz i na bieżąco ci schodzi to nie warto wpłacać na konto tylko dlatego, żeby kartą płacić. Dlatego nie przekonuj mnie tu i nie oceniaj, bo nie życzę sobie tego. Jesteś zbyt napastliwy i przekonałem się o tym nie tylko na podstawie Twoich komentarzy pod tym artykułem.

  • 0

    10. ~p  2014-06-30 20:25:27  host: apn-95-40-82-243.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakos wiekszosc społeczeństwa dostaje wynagrodzenia na konto. Są oficjalne dane. Kredytu tez specjalnie nikt nie bierze żeby rabat na abo mieć. Proste. Ale tą ofertę będę chwalić. Pomimo tego ze tylko neta mam w plusie. Fajna opcja jeśli i tak planujesz kredyt na jakiś remont czy używane auto. Bierzesz np10tysi i z automatu schodzi ci 20% abonamentu. TAK ZA NiC

  • 0

    11. ~  2014-06-30 20:27:41  host: z49-02.opera-mini.net

    @5, ja jestem zadowolony ze smartdomu. Za trzy uslugi place 60zl a mam tv, nielimitowany telefon z 2GB i nielimitowany internet LTE. Nad bankiem tez się zastanowie, bo karta i tak place więc to żaden problem a jezeli rachunek mozna zmniejszyc, to dlaczego nie?

  • 0

    12. ~  2014-06-30 20:38:35  host: z49-02.opera-mini.net

    Czywiscie te 60zl to jest sredni rachunek w ciagu 2lat po uwzglednieniu darmowych abonamentow i wartosci sprzetu jaki otrzymalem za pare złotych

  • 0

    13.  2014-06-30 20:38:57

    9. - piszesz anonimowo, więc jak mogę Cię oceniać? Jesteś jednym z milionów - czyli posiadającym konto chyba, ze nikim - to nie miej pretensji ;-) Napastliwy? Co mnie obchodzi czy Tobie się opłaca czy nie? Nie lubię natomiast uogólnień. Walczę z tym. Tobie nie pasuje? Ja napisałem jak mi się to "opłaca" - tyle i tylko tyle. Trudne do zrozumienia?

  • 0

    14.  2014-06-30 20:40:15

    Albo może te 50 złotych już trochę na wyobraźnię działa? Wszak to kwartał utrzymania prepaida!! ;-) Czyli... darmo?

  • 0

    15.  2014-06-30 20:42:05

    Przepraszam... 40 złotych nie 50 - 15,99 i 2x12,05 ;-)

  • 0

    16.  2014-06-30 20:43:37

    Czyli kwotę netto jednego rachunku mam opłaconą ;-)

  • 0

    17. ~Najstarszy syn ksiedza proboszc  2014-06-30 21:30:49  host: horiz0n.neozdrada.pl

    a ja mam tel w t-mobile (firma), tv w nc+, net od duzej osiedlowki i konto w banku tam gdzie mnie nie kroja za wyplaty z bankomatow w pl i zagranica.
    i mi sie oplaca.

  • 0

    18. ~Maks  2014-07-04 14:04:05  host: 093105172146.bielskobiala.vectranet.pl

    Każdy sposób na potanienie abonamentu tel. jest dobry. Nie wiem, jak Plus Bank się sprawuje, bo nigdy nie miałem do czynienia, ale jeśli tak, jak operator Plus, to myślę, że daje radę. Przynajmniej ja nie miałem z nim nigdy problemu, a abonament ciągnę już nie pamiętam od kiedy.

  • 0

    19. ~Samson  2014-07-10 20:26:39  host: ip-78-30-109-131.free.aero2.net.pl

    Jak się okazuje nie tylko ofertę internetową Plus na najlepszą, ale także pod tym samym znakiem znajdziemy najlepszy kredyt gotówkowy.

  • 0

    20. ~Sylwan  2014-07-10 20:29:46  host: ip-78-30-109-131.free.aero2.net.pl

    A wydawałby się, że już nic więcej to smartDOMu dodać nie można. A jednak. Kolejna usługa, a co za tym idzie kolejne korzyści, tak przy okazji korzystania z CP czy Plusa.

  • 0

    21. ~Wojtek  2014-07-11 18:15:14  host: dynamic-78-8-108-5.ssp.dialog.net.pl

    No, nie wiem. Z Plus bankiem nie mam nic wspólnego, ale mam tv w cp. W każdym razie zmierzam do tego, że smart dom to ciekawy pomysł. Póki co o kredycie nie myślę, ale net mobilny - dlaczego nie.

  • 0

    22. ~Amarena  2014-07-12 17:22:15  host: user-46-112-177-103.play-internet.pl

    Od początku wróżyłem duży sukces temu projektowi. I jak widzę jest bardzo dobrze :) Można dużo zaoszczędzić nie robiąc w sumie nic :) Każdy posiada telefon, prawie każdy internet, telewizję satelitarną i dużo osób zaciąga też kredyty... Jeśli zdecydujemy się na jednego dostawcę mamy kupę kasy w kieszeni plus bardzo dobre i sprawdzone usługi :)

  • 0

    23. ~Kaczor  2014-07-12 18:43:43  host: user-46-112-177-103.play-internet.pl

    Mam internet i numery całej rodziny w plusie. Ostatnio wzielismy tv w polsacie i juz sie pojawily jakies oszczednosci :) Mnie sie ta inicjatywa bardzo podoba. Może kredytu narazie nie mam w planach brac ale liczę, że takich dodatkowych możliwości oszczędzania będzie jeszcze więcej.

  • 0

    24. ~Siekiera  2014-07-14 17:36:19  host: user-46-112-98-233.play-internet.pl

    Swietnie sie ta akcja rozwija... Mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc możliwości oszczędzania będzie jeszcze więcej.

Dodaj swoją opinię