Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne informacje na temat Samsunga Galaxy S III

Kolejne informacje na temat Samsunga Galaxy S III

Q! 21 Marca 2012 17:02

0 0

samsung galaxy s 3W sieci pojawiły się nowe plotki na temat kolejnego flagowego telefonu z protfolio Samsunga, Galaxy S III. O czym tym razem donoszą tzw. dobrze poinformowane źródła?

Im bliżej premiery Samsunga Galaxy S III, co nastąpić ma najprawdopodobniej 22. maja w Londynie, tym w sieci pojawia się coraz więcej mniej lub bardziej wiarygodnych informacji na jego temat. O kilku z nich pisaliśmy m.in. w tej, tej oraz tej wiadomości.

W kolejnej porcji informacji na jego temat możemy znaleźć m.in. dane dotyczące ekranu, który ma być wykonany w technologii Super AMOLED Plus HD i mieć rozdzielczość HD 720p (720 x 1280 pikseli).

Łączność ze światem zapewnić ma technologia HSPA+ DC, która pozwoli na pobieranie danych z prędkością do 42 Mb/s. Wysyłanie nie będzie już tak szybkie i ograniczyć ma się do 5,76 Mb/s. Alternatywnie ma być możliwość skorzystania z technologii Wi-Fi w standardzie a/b/g/n.




Za ich pomocą ma być możliwe dzielenie się zdjęciami wykonanymi w rozdzielczości 12 Mpix lub filmami w jakości 1080p i prędkości 60 klatek na sekundę. Aparat ma posiadać także możliwość rejestracji filmów w trybie slow motion z taką samą liczbą klatek.

Ostatnia z najświeższych informacji mówi o tym, że Galaxy S III ma mieć wymiary 131 x 64 x 8 mm i masę 125 gramów. Dla porównania, gabaryty Galaxy S II to wymiary 125,3 x 66,1 x 8,5 mm i masa 116 gramów.

Czy te informacje okażą się prawdziwe? Aby się o tym przekonać, trzeba będzie zaczekać jeszcze kilka tygodni, do czasu oficjalnej prezentacji urządzenia lub jego premiery rynkowej.

Źródło tekstu: GSM Helpdesk, MK     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    45. ~  2012-03-22 09:01:32  host: user-31-174-247-80.play-internet.pl

    I jakby krzykacze od koreańskiej kopiarki zapomnieli, to w tych waszych benchmarkach iPhone 4S robi miazgę z koreańskiej tandety SGS 2, choć ma CPU traktowane zegarem tylko 1 GHz.

  • 0

    46. ~  2012-03-22 09:12:11  host: t19-13.opera-mini.net

    BartekGib kochany jesteś pajacyku:-)

  • 0

    47. ~  2012-03-22 09:35:18  host: z11-13.opera-mini.net

    @43 - jedyny znany mi Samsung podobny do iPhone'a to Ace. Chyba że argument z klawiszem na środku, no to faktycznie - mogli go zrobić pięciokątny, wtedy by było ok. I dać trochę z boku, nie w osi. Co do kopiowania: zawsze słyszałem o starych Samsungach że nie wyglądają jak Nokia czy Ericsson. Nagle się okazuje że od lat kopiują.

  • 0

    48. ~PLANET  2012-03-22 10:23:30  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    Dobra, czas odpisac. Prawda jest taka, ze niezaleznie od tego, jak kto postrzega "klase" takiego telefonu, to fakt jest niezaprzeczalny - bardzo efektywnie i przyjemnie sie bedzie z niego korzystac. Tak samo jak z SGS2 teraz. Ale oczywiscie wolny wybor - jesli ktos woli BB/RIM, inne modele Androida czy zupelnie inne pomysly, to naturalnie w porzadku - tylko niech nie wciska innym ludziom niczego na sile, albo udowadnia wyzszosc SIEBIE nad INNYMI, zamiast porownywac modele TELEFONOW. Nie czytajac komentarzy wyzej moge strzelic, ze byly tego typu rozmowy. Zaraz sie odniose co i jak ;)

  • 0

    50. ~PLANET  2012-03-22 10:46:40  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    ..bardziej na jabluszko niz na "kopiarke" ;)

  • 0

    51. ~sznurrek  2012-03-22 15:10:35  host: ota162.internetdsl.tpnet.pl

    a wszystkich was popierdoliło z tą dyskusją;

  • 0

    52. ~  2012-03-22 15:18:28  host: 178.182.224.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A najbardziej zabawne jest to, że od samego początku produkcji iPhone, Amerykanie korzystali z pomocy SAMSUNGA, bo Koreańczycy, posiadali już wiele rozwiązań technologicznych o których inżynierowie Apple, nie mieli pojęcia. Do dziś w iPhone, montuje się części Samsunga i gdyby nie rzeczony SAMSUNG, to iPhone by nie istniał. DO MIKIEGO: Niepokojące są te Twoje wypowiedzi. Tam gdzie ja pracuję, REKTOR, posiada Samsunga Galaxy NOT, a pan Czesio, konserwator, iPhone. I co? Na tej podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski?

  • 0

    54. ~  2012-03-22 15:39:50  host: 109.231.7.201.koba.pl

    O ile wiem, to teraz Samsung pozwał Apple i nie chodzi o kopiowanie obudowy, tylko o poważniejsze sprawy - kradzież patentów układów wewnętrznych. Apple zaproponowało ugodę, ale SAMSUNG, ją odrzucił. I to cały problem Apple, brak potencjału twórczego. Bo przecież cały czas nie mogą opierać się na podzespołach SAMSUNGA.

  • 0

    55. ~tomanio22  2012-03-22 15:45:18  host: user-164-126-25-148.play-internet.pl

    Prawda jest taka że nikt nie wie jak będzie wyglądał SGS 3 przekonamy się w maju więc nie ma co dybagować nad jego wyglądem! To samo było z 2. Wszystko okaże się w maju

  • 0

    56. ~n  2012-03-23 09:34:01  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Andrzej kolega BartekGib ma ograniczony dostęp do informacji. Nie wie, że Samsung dostarcza części do wymienionych marek. Zgadzam się, że ludzie biznesu często są tradycjonalistami i mają w kieszeni Nokie 6310i mimo, że stać ich na SII. BartekGib pisze o swoich subiektywnych odczuciach bo jak innaczej można wytłumaczyć fałszywe dane rynkowe jakie podaje pisząc o rzekomych gościach oteli. Liczą się fakty, dane a nie historyjki z palca. W 2011 wiemy kto jest liderem rynku w sprzedaży smartfonów...

  • 0

    57. ~  2012-03-23 09:45:58  host: z54-10.opera-mini.net

    @56 - co do 6310, nawet nie "i", me jeden z szefów Fiata.

  • 0

    58. ~n  2012-03-23 10:32:42  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    57 - dobre ;)

  • 0

    59. ~  2012-03-23 10:44:22  host: z54-10.opera-mini.net

    @58 - dobre to było jak zjeździliśmy cały Śląsk w poszukiwaniu nowej, bo stara poszła w drobne pod widlakiem w czasie wizyty.

  • 0

    60. ~arkadio moraless  2012-03-27 09:19:46  host: 78.31.136.194.rybnet.pl

    Tak sobie czytam opinie szanownych forumowiczów i.... zastanawiam się o co kaman, robicie zamieszanie z powodu planowanego wejścia na rynek nowego produktu. Zamieszanie jest "wodą na młyn" producentów i dystrybutorów. Kupiłem zaraz po wejściu na rynek milestone I i byłem zachwycony - możliwościami, prędkością etc. Po roku żonie kupiłem jakiś LG z Androidem, za 1/3 ceny milestona i "dostałem w pysk" jak zobaczyłem jego możliwości. Następnym moim krokiem powinno być NATYCHMIASTOWE wymienienie fona najlepiej na iphona 1, nie II, co ja gadam minimum III, zaraz, zaraz reklama IV mówi, że ten model jest wszystkim czego pragnę. Wiecie co poczekam na iphona XXVI on już będzie musiał mieć naprawdę wszystko, tylko czy przypadkiem model XXVII nie będzie lepszy? - już mam dylemata. Ciekawe ile w tym czasie wydacie kasy na kolejne modele, aby radować się z posiadania przez dni kilka ?

  • 0

    61. ~dareus  2012-03-27 15:32:43  host: 195.14.4.43

    Ludzie. Na łby poupadaliście? O co Wy się kłócicie? Dla mnie prestiżem jest posiadanie zabawki, na którą mam ochotę, a nie na którą mnie stać. Żaden z telefonów typu iPhone, BB, Nokia N9, czy SGS2 nie są prezstiżowymi urządzeniami, bo takimi mogą być te z serii limitowanych. W USA zawsze Apple będzie górą, więc niech mi jakiś tam Mike takich przykladów nie pokazuje, bo np w kolebce nowoczesnej technologii typu Japonii czy Korei proporcje są odwrotne. I co? Masz na to jakiś kontrargument? Nie sądzę, bo właśnie w takich krajach jak Japonia liczy się kultura i prestiż, a w USA jedynie lans. Właśnie w USA ludzie się lansują, a to z prestiżem nie ma już nic wspólnego. Ja osobiście używam SGS2 i HTC Sensation. Który lepszy? Nie powiem... :-)

  • 0

    62. ~  2012-03-27 20:47:38  host: eqx223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Doprawdy nie wiem po co wymyśla się takie telefony. Mi wystarczy telefon z Symbianem który ma podstawowe funkcje i przeglądarkę i odtwarza muzykę i filmy. Po co mi jakaś wypasiona komórka z wodotryskami i Androidem który żre baterię aż miło. I jeszcze do tego dotykowa którą się obsługuje dużo wolniej i mniej wygodnie niż telefon z klawiaturą.

  • 0

    63. ~dareus  2012-03-29 15:16:36  host: xen8.mimedia.pl

    a byłeś kiedyś w stanach? pewnie w japonii też.

  • 0

    64. ~external  2012-04-06 11:12:38  host: terminal-1-200.retsat1.com.pl

    Narzekacie na samsunga, wychwalając apple czy htc, a to wszystko i tak produkowane jest przez dzieci w Chinach gdzie za godzinę pracy dostaje się 5 dolarów. Poza tym ekrany w Ipadach są produkowane przez samsunga !

  • 0

    65. ~extr  2012-04-06 11:16:23  host: terminal-1-200.retsat1.com.pl

    Gdzie tu prestiż? Zabawki dla dorosłych produkowane poprzez wyzysk dzieci...

  • 0

    66. ~extrnl  2012-04-06 11:20:52  host: terminal-1-200.retsat1.com.pl

    Prestiż to będzie jak Wam teraz Steve Jobs sam złoży Iphona 5!

Dodaj swoją opinię