Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne Happy Days na stronie Plusa

Kolejne Happy Days na stronie Plusa

LuiN 11 Października 2016 14:09

6 9

W sklepie internetowym Plusa dostępna jest kolejna odsłona promocji Happy Days. Tym razem dotyczy ofert abonamentowych, mix oraz internetowych, w których podwojono liczbę GB.



W ofercie Ja+ Abonament promowane są dwa smartfony Sony. Pierwszym jest Sony Xperia E5, który można mieć już za 1 zł wybierając abonament za 69,99 zł dla przenoszących numer, a w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 10 GB. Drugi to Sony Xperia XA, również za 1 zł, dostępny w abonamencie za 99,99 zł dla przenoszących numer, z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami do wszystkich oraz pakietem danych 20 GB. W ofercie dla przenoszących numer można też zyskać nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.




W Ja+ Mix można mieć za 1 zł zestaw dwóch smartfonów: ZTE Blade A452 oraz ZTE Blade A310, albo również za 1 zł dwusimowego ZTE Blade V7 Lite. Smartfony ZTE dostępne są w ofercie z doładowaniem 50 zł miesięcznie w wariancie elastycznym, w której oprócz 6 GB Internetu jest także 500 minut do wszystkich sieci komórkowych i SMS-y bez limitu.

W Ja+ Internet LTE można mieć w pakiecie podstawowym dwa razy więcej Internetu niż dotychczas oraz router Wi-Fi D-Link DWR-921E wykorzystujący technologię 4G LTE Cat4. Za 59,99 zł miesięcznie jest teraz aż 100 GB podstawowego pakietu danych, a wspomniany router kosztuje 3 zł. Promocja obejmuje wyłącznie ofertę z modemem lub routerem (stacjonarnym lub mobilnym) przy zawieraniu umowy na 24 miesiące.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | happy days

w sumie: 27
  • 0

    8.  2016-10-11 16:19:09

    1 - tak myślisz?

  • -1

    9.  2016-10-11 17:29:38

    Jedyna super promocja to zwiększona ilość neta 2 razy :) super

  • -1

    10.  2016-10-11 17:30:02

    Ja+ Internet LTE *

  • 0

    11.  2016-10-11 17:57:47

    Antypolscy operatorzy typu Plus dają do zrozumienia, że Polska to jedna z kolonii brytyjskich. Wnet w Polsce za nazywanie po polsku będą karać wiezieniem... Syndrom londyńskiego zmywaka w plusie się objawia. Taka sama słoma z butów jak mistrzowie od nazwy krakowskiego lotniska w Balicach, bardziej angielscy niż Brytyjczyk z dziada pradziada...

  • 0

    12. ~złyklient  2016-10-11 18:16:10  host: 91.90.160.136

    Plus to oszustwo, byle 2 lata i uciekam od nich.Skusiłem się na ich ofertę 2 razy GB internet dla firm i się okazało, że rabat smartfirma mi się nie należy po miesiącach ciągłej walki i reklamacji, że faktury mam bez rabatu. Wszystko konsultanci, że to błąd systemu, a dopiero po paru miesiącach, że w regulaminie smartfirmy nie ma mojej promocji. Szkoda, że na stronie internetowej przy zamawianiu tego mi nie powiedziano. Ceny pięknie były przekreślone na pół, a nie zrobiłem zrzutu ekranu :?

  • -4

    13. ~Rady-kał :-)  2016-10-11 18:18:51  host: n11-04-01.opera-mini.net

    @11. Polska, Polska ponad fszystko! Nie bedzie Anglik plół nam w twasz!

  • 1

    14. ~Tomek  2016-10-11 18:45:50  host: public716013.centertel.pl

    @12 plus i t-de.ile sa razem siebie warci . na szczęście idą na dno ludzie od nich uciekaja

  • 3

    15.  2016-10-11 18:49:15

    Dziękuję postoję, oferta totalnie bez rewelacji, a jak dołoży się problemy z nadajnikami Plusa to można powiedzieć, że przeszacowany dramat.

  • -1

    16. ~Breen_  2016-10-11 19:06:54  host: nat-gw-53.koba.pl

    A jakie problemy z nadajnikami ma Pluszak?

  • 3

    17.  2016-10-11 19:21:40

    @16 zbyt duże obciążenie i zbyt mała przepustowość;)

  • 2

    18.  2016-10-11 21:36:24

    17 - potwierdzam, Internet z Plusa w mojej lokalizacji działa znacznie wolniej niż w Play. A poza tym... żadnych abonamentów! :-)

  • 2

    19. ~Arty  2016-10-11 21:41:32  host: 31-179-118-201.dynamic.chello.pl

    Kiedyś LTE śmigało aż miło, dzisiaj sieć jest tak zapchana że szok, jeszcze zmniejszyli zasięg LTE - Brawo TY.

  • -1

    20.  2016-10-11 21:44:47

    Zmniejszyli?

  • 0

    21. ~czerwone pająki  2016-10-12 08:07:11  host: apn-31-1-179-165.dynamic.gprs.plus.pl

    szkodą, ze Plus tak nakłamał, że nie będzie marnowął kasy na ostatnią aukcję LTE a zaoszczędzone pieniądze wyda na nowe pozwolenia i rozwój sieci.
    Nic nie modernizuje wystarczy zobaczyć nowe pozwolenia UKE orange/play w pytę nowych BTS plus z 20 sztuk ot cała firma z Cyprus ustawiona jak dojarka w oborze do krów.
    Zasięg jest coraz gorszy , ja za miastem Warszawą 50km nie mam zasięgu, nie działa przełączanie z 3G(u900) na 2G gdyż jest błąd połączenia, telefon mam ustawiony na 3G gdyż to 2 G działa tylko w telefonach 2g tak to przeskakuje i szuka sieci i podczas rozmowy błąd...
    LIder w dupe *** inwestycji !!!
    co za dno z tej sieci zrobili cyprysjscy "inwestorzy" wywodzący się z PZPR!

  • 0

    22. ~Diabloooo  2016-10-12 11:07:27  host: agdc155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Happy days bez zasięgu i odbioru i niczego, zero komunikacji ze światem, nie wynajduje sieci Plus wcale w telefon na zewnątrz budynków mieszkalnych w lokalizacjach ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie...................................wschód Polski, tereny leśne, pagórkowate, zapomnieli od 20 lat cokolwiek zrobić i w XXI wiek;

  • 1

    23.  2016-10-12 11:29:03

    @13 przez jednostki twojego pokroju Polak jest murzynem europejskim, bo wszystko co polskie to dla takich jak ty jest obciachem i wielkim g...
    Zapewne przyjdzie do Polski obcy i zrobi nam dobrze............................... Robi to już od ćwierćwiecza i widać gdzie jesteśmy..... Tak to się robi z polskim http://tlp.is/bg4 http://tlp.is/bg5
    Póki Polak sam w swoim kraju nie będzie tworzył swoich polskich przedsięwzięć to na wieki będzie już ty. Ale przez zdrajców robi się tak, że ten który coś chce tworzyć ucieka z firmą za granicę, bo takie korzystne warunki mu ustawili zdrajcy w Polsce, żeby tylko Polska czasami się nie wybiła ponad niemca, francuza, anglika.

  • -2

    24.  2016-10-12 12:30:37

    @22. Kiedy Ci się to znudzi?
    @23. Weź leki.

  • 0

    25.  2016-10-12 14:12:20

    @24 leki są dla takich jak ty, żryj wiadrami jak już się naoglądasz głupkowytych reklam prochów na ból d...

  • 0

    26. ~Daniel  2016-10-17 21:42:30  host: 095160157128.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    Dobry net, więc w takiej promocji naprawdę bardzo to się opłaca. No ale też trzeba najpierw sprawdzić, czy się ma w okolicy ten zasięg na odpowiednio dobrych parametrach. Teoretycznie to Plus ma największy zasięg, ale w praktyce i tak trzeba sprawę skonfrontować, jak to działa.

  • 0

    27. ~WitoLdo  2016-10-18 14:50:48  host: 148.81.117.88

    Nie rozumiem tego oburzenia jakie się na forum wylewa. Dobra oferta dobrej firmy, polskiej przede wszystkim. Plus prężnie się rozwija, robi co może a ludzie tylko narzekają. Ja jestem w tej sieci od 6 lat i nie rozumiem oburzenia. Chyba że to celowe narzekactwo.

Dodaj swoją opinię