Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne 6 miast w zasięgu sieci radiowej Energisu

Kolejne 6 miast w zasięgu sieci radiowej Energisu

WitekT 11 Lipca 2005 11:07

0 0

Energis zgodnie z marcowymi deklaracjami uruchomił w kolejnych sześciu polskich aglomeracjach radiowy szerokopasmowy system w technologii punkt-wielopunkt.

Po wcześniejszym sukcesie projektu w Warszawie, Energis rozbudował własne sieci dostępowe w Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Na dzień dzisiejszy około 1000 km2 obszarów o największej penetracji biznesowej zostało objętych nowym systemem transmisyjnym Energis. Do końca roku Energis planuje rozszerzyć inwestycję w kolejnych miastach.
System dostępowy Energis pracuje w paśmie 28 GHz i zapewnia doskonałe wykorzystanie pasma częstotliwościowego. Każdy z klientów obsługiwany jest z zapewnieniem pełnej separacji od kanałów użytkowych innych usług, co gwarantuje wysoką niezawodność, bezpieczeństwo i jakość nadzoru nad SLA każdego użytkownika.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-147-40-153.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.