Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne 6 miast w zasięgu sieci radiowej Energisu

Kolejne 6 miast w zasięgu sieci radiowej Energisu

WitekT 11 Lipca 2005 11:07

0 0

Energis zgodnie z marcowymi deklaracjami uruchomił w kolejnych sześciu polskich aglomeracjach radiowy szerokopasmowy system w technologii punkt-wielopunkt.

Po wcześniejszym sukcesie projektu w Warszawie, Energis rozbudował własne sieci dostępowe w Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Na dzień dzisiejszy około 1000 km2 obszarów o największej penetracji biznesowej zostało objętych nowym systemem transmisyjnym Energis. Do końca roku Energis planuje rozszerzyć inwestycję w kolejnych miastach.
System dostępowy Energis pracuje w paśmie 28 GHz i zapewnia doskonałe wykorzystanie pasma częstotliwościowego. Każdy z klientów obsługiwany jest z zapewnieniem pełnej separacji od kanałów użytkowych innych usług, co gwarantuje wysoką niezawodność, bezpieczeństwo i jakość nadzoru nad SLA każdego użytkownika.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-117-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet