Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejne 30 tys. darmowych nawigacji pieszych Nokii

Kolejne 30 tys. darmowych nawigacji pieszych Nokii

WitekT 21 Grudnia 2009 14:16

0 0
W związku z ogromnym zainteresowaniem nawigacją pieszą i wyczerpaniem limitu 10 tys. darmowych pakietów (w ciągu zaledwie doby), Nokia postanowiła zaoferować dodatkowe 30 tys. licencji dla osób, które zaktualizują Nokia Maps do wersji Ovi Mapy.

Aby dokonać aktualizacji, wystarczy wejść na stronę www.nokia.pl/nawigacjapiesza i podać swój numer telefonu, a kod aktywacyjny na bezpłatną nawigację zostanie wysłany SMS-em. Licencja musi być aktywowana do końca stycznia 2010 roku.

O akcji z darmowymi licencjami na Ovi Mapy szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2009-12-21 15:44:48

    Akurat w tamtym newsie na Telepolis o tej nawigacji zaraz po ukazaniu się tego newsa zdobyłem licencje na tą nawigacje, wiedziałem że szybko się te licencje rozejdą, ale nie aż tak

  • 0

    2.  2009-12-21 16:15:10

    @1-ja tez :)

  • 0

    3.  2009-12-21 17:29:18

    dzięki! Właśnie dostałem kod na nawigację pieszą :D

  • 0

    4. ~M.  2009-12-21 17:57:35  host: 195.205.228.254

    Ja dostalam kod a jak go wpisuje w licencji,to pisze ze bledny, hmm chyba ze w zlym miejscu go wpisuje...

  • 0

    5. ~dawidos  2009-12-21 19:38:41  host: 80.50.128.158

    Ja dostałem kod, wpisałem i działa elegancko :)

  • 0

    6.  2009-12-21 19:46:25

    Ta licencja nazywa się "odkrywanie miasta"? Bo wpisałem kod i mam bez daty upływu ważności coś takiego teraz...

  • 0

    7. ~m  2009-12-21 21:27:15  host: 195.205.228.254

    A to mozliwe ze jak mam licencje wazna jeszcze 45dni na dojazd i dojscie to nie moge aktywowac kodu ktory dostalam?

  • 0

    8. ~kolegsa_kolegi  2009-12-22 01:28:40  host: awq4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy można w Orange przy zmianie usługi z abonamentu na kartę zachować dotychczasowy numer? Bo ściągnąłem sobie te aktywację, ale chciałbym aktywować usługę na telefon Nokia N86 (który dopiero kupię w styczniu) i jak mi sie skończy abonament to zmienić usługe na kartę.

  • 0

    9. ~luxus  2009-12-22 10:55:35  host: chaos.tpnet.pl

    Pobrałem, zainstalowałem, działa.. :-)

  • 0

    10. ~kernel  2009-12-22 11:17:35  host: host194-89-206-38.limes.com.pl

    Z tego co wiem, każda nawigacja noki w telefonie może pobrać bezpłatną nawigację samochodową na 7 dni. I tu pojawia się pytanie, czy jak aktywuję sobie bezterminowa licencję na mapę pieszą, to czy już nie będę mógł skorzystać z tej licencji testowej na 7 dni na nawigację samochodową?

Dodaj swoją opinię