Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna zabawa słowami w Plusie

Kolejna zabawa słowami w Plusie

WitekT 30 Grudnia 2009 14:41

0 0

wielka oszcz2m Od początku przyszłego roku Plus wprowadza nową promocję abonamentową, z przecenionymi niektórymi modelami telefonów w porównaniu do oferty Bałwan Poleca. Kiedyś była Wielka Wyprz, a teraz przyszła pora na Wielką Oszcz.



W promocji Wielka Oszcz wymieniony na plakacie Samsung SGH-i900 Omnia będzie za 1 zł od abonamentu za 120 zł. Więcej szczegółów już wkrótce.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~tytus  2009-12-30 17:36:52  host: host-213-25-175-22.instalnet.com.pl

    poprostu plus jest szczey w otwarty sposob pokazuje jak szanuje klijenterie :))

  • 0

    22. ~g  2009-12-30 18:02:34  host: asi50.internetdsl.tpnet.pl

    Ta ustawa: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_j%C4%99zyku_polskim ciągle obowiązuje...

  • 0

    23.  2009-12-30 18:12:01

    3. - na pewno to wina Polkomtela(u)?

  • 0

    24. ~Timi  2009-12-30 18:26:55  host: ip-83-238-61-156.netia.com.pl

    wirtualny tel od ostatniego pół roku, sztucznie trzymana cena w cennikach od jakiegoś czasu, tylko po to by w pseudo nowej promocji zrobić obniżke. ... czizas, i znów trzeba będzie ludzią to wciskać :E

  • 0

    25. ~T~ Mobile  2009-12-30 18:28:05  host: 51.v47.interkam.pl

    Kolejna "świetna" promocja.

  • 0

    26.  2009-12-30 18:43:13

    Nieważne, ale niech oni zmienią tą nazwę bo jest kiczowata i się źle kojarzy. Poważni klienci Plusa będą konsternowani widząc te plakaty.

  • 0

    27.  2009-12-30 18:47:30

    Mogliby już wymyślić coś jak KARNAWAŁOWA WYPRZEDAŻ

  • 0

    28. ~  2009-12-30 18:51:29  host: v02-14.opera-mini.net

    Zamiast wymyslac kolejne gnioty lepiej by zajeli sie platforma,nadal w prepaid i mix znikaja pieniadze z konta,rozpatrywanie reklamacji na ten temat idzie im jak krew z nosa.

  • 0

    29. ~Slavo  2009-12-30 18:57:02  host: alq74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle wszyscy sie czepiają. Można być do bólu słodki w reklamach jak np. Orange albo oszukiwać jak play (co niby obala stereotypy choć tak naprawde je powiela). Psy szczekają a karawana jedzie dalej.....

  • 0

    30. ~waldek  2009-12-30 19:34:04  host: ip-94-232-156-192.nette.pl

    Ja uważam że póki nie polepsżą oferty taki triki nic nie dadzą. akurat mam ten telefon co w rekalmie- noia e66 i zakupiłem go w ub.roku o ok 100 zł mniej unich niz mają JEGO CENY OBECNIE.reasumując,uciekłem z plusa z czerwcu ub. roku,za rachunki płące mniej, mam zajebisty tel. choc jego mankament to bateria i jak plus mie 4 lata dymał na rachunkach to i ja sie odkuje mówiąc poważnie niech zmienią oferty bo inaczej nic nie będzie

  • 0

    31. ~  2009-12-30 19:41:16  host: pradnik1.gemini.net.pl

    Proponuję kolejne nazwy promocji: WIELKI SIK - skrót od słowa BONUSIK albo PLUSIK, czy też WIELKIE ZADY - skrót od słowa ZADYMY, oczywiście cenowe w Plusie. Mam jeszcze kilka, ale pewnie Witek by je wymoderował ;-)

  • 0

    32. ~  2009-12-30 19:55:34  host: v05-16.opera-mini.net

    @Slawo. Tak karawana idzie dalej, tylko żeby karawana nie zmieniła się w karawan. Większość czepia się nie oferty ale tych "głupich nazw promocji", które dla wielu są po prostu rażące. Czy Polkomtel musi schodzić tak nisko żeby przypodobać się gówniarstwu. Wiem powiesz w biznesie wszystkie chwyty dozwolone ale od tak poważnej firmy można wymagać czegoś więcej. No chyba, że liderowanie na rynku Plus zawdzięcza tym kminackim reklamom.

  • 0

    33. ~Radek  2009-12-30 21:21:37  host: 77-254-46-255.adsl.inetia.pl

    Tymi nazwami to naprawdę nie szokują. Baaa bezsensu są niekiedy. Reklama z bałwanem była wg mnie mało trafna. Niektórzy dawali do zrozumienia w komentarzach że oferta dla...wiadomo kogo, reklama sama mówi:)

  • 0

    34. ~mika  2009-12-30 21:54:54  host: chello087207092038.chello.pl

    Macie racje - najlepszy jest Play i niech Wam będzie. Ale już nie wpisującie tych bzdur na podstawie jednego zdjęcia i braku konkretnych informacji na temat promocji. Bo sami twierdzicie, ale rkelmy plusa są dla "dzieciarni", a Wasze NIC NIE WNOSZĄCE KOMENTARZE czym są? Oczywiście merytoryką. Gratuluję poczucia humoru ;). I pamiętajcie - w Polsce mam czterech powaznych opów infrastrukturlanych i niech sobie każdy wybiera co chce. Ale podniecac się na temat promocji, o której nikt nic nie wie - śmieszne ;)

  • 0

    35. ~mika  2009-12-30 21:57:14  host: chello087207092038.chello.pl

    I zamiast pisac, ze Plus to wielki syf i wszyscy uciekają proponuję poatrzeć kto jest na pierwszym miejscu wśród operatorów, kto jakie ma wyniki mimo wydanych milionów złotych przez Play na zachęcenie klientów do rozwiązywania umów z Plusem przy lipcowej zmianie regulaminu. I macie racje Plus nie jest dla dzieciarni, którą nie stać na telefon ;)

  • 0

    36. ~  2009-12-31 00:27:06  host: acyu206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~mika Masz rację Plus nie jest dla dzieciarni - jest dla idiotów dających się okradać. Co w tym złego, że przechodząc do Play rocznie jestem pareset zł do przodu pod względem rachunków, ceny za telefon, internet w komórce :) - hehe ja tam nie zgrywam chojraka, że za friko wrzuciłem pare stów w błoto, za to je mam na na dodatkowe paliko do zwiedzania. Pozdro dla chojraków rozdających kase :)

  • 0

    37. ~plusworker  2009-12-31 00:42:24  host: dkl1.sanok.biz

    Juz dostaliśmy materiały reklamowe ;) Zasada jest jedna, podwyższa się ceny telefonów na święta, a potem wielka -wyprz czy oszcz,,, kogo to obchodzi? to tylko sugerujace, nic nie znaczace wyrazy, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistostoscia. Ceny telefonow wracaja do tych z listopada ;(

  • 0

    38. ~mariusz  2009-12-31 11:27:32  host: gddp.vlan111.architor.lubman.net.pl

    37 akiedy wprowadzicie nowe lepsze taryfy?

  • 0

    39. ~Stanisław Anioł  2010-01-01 08:57:43  host: apn-77-113-32-16.dynamic.gprs.plus.pl

    Marketingowy okres świetności plusa (pierwsze reklamy z udziałem kabaretu) już minął. Jak nie "wyprz" to "rarka", potem ten nieszczęsny "bałwan" (że niby co? że dla bałwanów?) a teraz to "oszcz"-ywanie. A kręcenie nowych reklam z wykorzystaniem wręcz żenująco nudnych już skeczy kabaretu przypomina trochę wenezuelski serial. Czy ktoś jeszcze pamięta wcześniejsze dla rolnika ("Rolnik na lato"), "Plus dla stomatologów", dla piekarza i grabarza a i to nierzadko w kilku odsłonach (chyba tylko promocji dla tirówek nie było)

  • 0

    40.  2010-01-05 19:26:57

    Trochę tendencyjne są już te ich rebusy. Co za dużo, to niezdrowo.

Dodaj swoją opinię