Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna tura przecen w Play

Kolejna tura przecen w Play

sirmark 18 Grudnia 2015 18:42

9 13

Od 21 grudnia Play wprowadza drugą turę przecen wybranych urządzeń przy sprzedaży na odległość, tj. przez eshop lub infolinię.



samsung galaxy grand prime g531f motorola moto e lg spirit lte


Zmiany cen dotyczą modeli:


lg g3 htc desire 620


Zobacz: zmiana cen w Play


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 24
  • 0

    5. ~JA±  2015-12-20 10:16:45  host: n29-05-04.opera-mini.net

    4). ale to nie ci sami protestują
    ;-)

  • 2

    6.  2015-12-20 10:39:57

    W dodatku trzeba wziąć pod uwagę, że takie P4 jest 10 lat krócej na rynku niż np Plus. Więc logiczne jest to, że będą mieli dużo mniej stacji bazowych niż konkurencja będąca dłużej na rynku, do tego zestawić jeszcze zyski z minuty połączenia jakie były np. w roku 1996 gdy taki Plus startował, a dzisiejszy zysk z minuty połączenia i co za to można postawić. Jak już w danej okolicy operator X postawił swój maszt to mieszkańcy z reguły nie chcą już kolejnego, stąd młodszemu graczowi trudniej osiągnąć podobną pulę masztów.

  • 2

    7. ~+++  2015-12-20 13:06:59  host: public-gprs359248.centertel.pl

    @6 Jedrek to jest cała prawda co napisałeś!!!

  • 2

    8. ~Be,be  2015-12-20 13:47:37  host: public-gprs359173.centertel.pl

    @1 LTE wycofuje się z pytania które Ci zadałem. Nie odpowiadaj mi.

  • 0

    11. ~LumiaFan  2015-12-21 10:43:12  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @6 No wkońcu ktoś to prosto i sensownie wytlumaczył na tym portalu :)

  • -2

    12.  2015-12-21 10:59:13

    jedrek - w 1997 za mój pierwszy telefon, Ericsson GA628 płaciłem 650 złotych - w promocji oczywiście ;-) Za 40 złotych dzisiaj kupisz dużo lepszy teledon z koszyka w markecie spożywczym ;-) Stacje bazowe uważasz były wtedy w tej samej cenie co dzisiaj? Pelj przez dzisiejszą minister mocno forowany. Każda decyzja o MTR-ach była uzasadniana - wiesz czym? No właśnie - potrzebą budowy sieci! Dokładnie tak pani Streżyńska tłumaczyła potrzebę utrzymywania niesymetrycznych stawek! Dlaczego więc dzisiaj mielibyśmy to w jakikolwiek sposób tłumaczyć czy wręcz usprawiedliwiać, ze Plej zamiast w sieć inwestować, dotował usługi, żeby mieć czym się chwalić w konkurencji ilości klientów?

  • -1

    13. ~  2015-12-21 11:24:54  host: user-188-33-227-95.play-internet.pl

    "Długoterminowa umowa nie interesuje mnie, bo nie jestem masochistą...".
    Dlaczego Play wzorem Orange nie zacznie w swoim eshopie sprzedawać również telefonów bez kontraktu?

  • 0

    14.  2015-12-21 11:32:56

    Oczywiście, Play ( nie wiem, dlaczego niektórzy debilnie spolszczają to słowo), nie budował i nie buduje sieci. Jak w takim razie wytłumaczyć podawany niedawno czołowy wynik transferu danych ( nawet w LTE ), w skali kraju? Na nieistniejących nadajnikach? Ktoś tu nieudolnie ( w stylu KOD ), próbuje zaklinać rzeczywistość. W mojej miejscowości ( nieco ponad 44 tysiące mieszkańców ), znajdują się TRZY nadajniki Play LTE. Tym gorzej dla faktów. ;-)

  • 0

    15.  2015-12-21 11:41:59

    toms - z tego samego powodu (przynajmniej ja) z którego używam określenia Era a nie T-Mobile ;-) Tak jest prościej...

  • -1

    16. ~pablosox123  2015-12-21 11:50:51  host: user-94-254-132-66.play-internet.pl

    @14 toms gościu większej ciemnoty nie czytałem.Gdyby play nie budował sieci nie bylo by w niej lte.Buduja infrstrukture masztowa a to ty zakrzywiasz rzeczywistosc mówiąc ze jest inaczej.Poki co nie widzę innego lepszego operatora od playa.

  • 0

    17.  2015-12-21 11:51:18

    15- pieprzysz, ponadto nie odniosłeś się do meritum wypowiedzi. Era kiedyś była, "plej" nigdy. A co z tymi nieistniejącymi nadajnikami, transferującymi ogromne ilości danych? Jak coś nie pasuje, to lepiej o tym milczeć, co? Nie mogę spokojnie przechodzić do porządku dziennego, czytając Twój bełkot. A zablokować się nie da, choć próbowałem na wszelkie możliwe sposoby. Nie wiem, dlaczego administrator nic z tym nie robi. Usługa premium - widmo, bo nie jestem jedynym, który o tym pisze na Telepolis ( vide blokada Applefana ).

  • 1

    18.  2015-12-21 11:53:31

    16 - przecież kpię z wlo. Play budował i buduje infrę jak mało kto. Nawet rozmowy w 2G wreszcie są ok. Źle zrozumiałeś moją wypowiedź.

  • 1

    19.  2015-12-21 12:16:18

    toms - ja nigdy nie mówiłem, że Plej nie ma sieci! Opanuj się! Żyłka pierdząca Ci jeszcze pęknie ;-) Ja mówię o tym, ze mają braki w infrastrukturze. Bo mają. U mnie też jest kilka nadajników Pleja z LTE - ale już poza miastem... No własnego zasięgu trudno szukać. Powstrzymuj się od czytania moich bredni - tak będzie prościej, nie? Nie masz na tyle silnej woli? Eee...

  • 0

    20.  2015-12-21 12:25:59

    A propos Plej...Kolega, który mobilnego internetu szukał - sprawdzał mapki zasięgi w związku z tym i zadał mi pytanie - czym się w Plej różni 4G LTE od LTE? Bo na mapie oddzielnie zasięgi dla tych technologii są pokazywane ;-)

  • 0

    21. ~  2015-12-21 12:39:12  host: user-94-254-132-96.play-internet.pl

    @17 Nie zablokują wlo, zobacz jak im licznik kręci. Poziom się nie liczy, tym sponsorzy się nie interesują ale pomalutku ludzi tu ubywa. Obudzą się z samym wlo w komentarzach :-) On już sam do siebie wiele razy tutaj pisał, ma wprawę.

  • 0

    22.  2015-12-21 12:48:10

    21 - myślisz? Przez jakiś czas mnie nie było, a dyskusje się toczyły! I dość intensywnie widziałem... Jakiś PlejSrej się udzielał, Calm7 - całe tabuny komentatorów są. Nie bój się - serwis nie zostanie z jednym użytkownikiem ;-)

  • 0

    25.  2015-12-21 13:03:27

    Nie ja zaczynałem dyskusję o zasięgu Plej. Ja - owszem - dyskutowałem o inwestycjach w sieć z MTR-ów. I do dzisiaj powtarzam pisemne uzasadnienia ówczesnego Szeryfa, dzisiejszego ministra - pani Streżyńskiej - kasa Plej się należy ponieważ tylko tak jest w stanie wyrównać braki nowego operatora w tym zakresie. To są fakty. Dzisiaj - wg mnie ważne - kiedy coraz więcej opinii jest, ze Plej ma kiepską sieć, słaby zasięg itd.
    Jedno dodam - słowa Witka - operator może środki z MTR-ów wydać na co mu się podoba... No może, ale ja nie o wydawaniu pieniędzy mówiłem tylko o tym dlaczego te pieniądze tak usilnie była prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej asymetrię we wzajemnych opłatach utrzymywała na rzecz Pleja ;-)

  • 0

    27.  2015-12-21 13:06:31

    Przepraszam. Ówczesnej prezes, dzisiejszej minister ;-)

  • 0

    28.  2015-12-21 13:07:54

    toms - ja nie mam z tym problemu. Apelujcie do Redakcji. Mnie tutaj naprawdę nic nie trzyma. A uwierz - słowa dotrzymuję. Będzie blokada, słowa nie napiszę pod innym nickiem czy anonimowo ;-)

  • 0

    29.  2015-12-21 13:08:39

    No źle trochę powiedziałem... Czytelnikiem, ale już nieaktywnym będę nadal ;-)

Dodaj swoją opinię