Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna sieć Tele2 w Rosji

Kolejna sieć Tele2 w Rosji

WitekT 11 Listopada 2005 19:40

0 0
Tele2 ogłosiło zakup Lipetsk Mobile, operatora działającego w centralnej Rosji i mającego licencję GSM, choć jego sieć działała dotychczas w standardzie AMPS/DAMPS.

Teren objęty licencją GSM ma 1,24 mln mieszkańców, z czego 42% żyje w głównym mieście regiony - Lipecku. Penetracja rynku wynosi 50%.

Przejęcie Lipetsk Mobile wraz z jego licencją GSM to kolejny krok rozwoju działalności w Rosji, po 12 udanych startach sieci w innych częściach kraju. W tej chwili w zasięgu działania sieci Tele2 znajduje się w Rosji 34,5 mln ludzi - powiedział Lars-Johan Jarnheimer, prezes Tele2.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jakiej technologii wykonany jest wyświetlacz w Twoim głównym telefonie?

Apple chce sam produkować ekrany do smartfonów

 

Zobacz wynik | Opinie (8)

Archiwum Ankiet