Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna reklama z Wojewódzkim [wideo]

Kolejna reklama z Wojewódzkim [wideo]

WitekT 15 Sierpnia 2011 10:47

0 0
Play w ramach akcji testujsmartfona.pl pokazał drugi spot reklamowy z udziałem Kuby Wojewódzkiego.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości.



Poprzednią reklamę z Kubą Wojewódzkim prezentowaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 1

    46.  2011-08-15 23:05:17

    @20: jeśli ta reklama z T-Mobile z Nowickim (która jedną z najdłuższych, najnudniejszych i najbardziej przegadanych reklam w ostaniej parulatce) jest dla Ciebie "OK" (a tak wygląda z tego jak piszesz), to wymiękam..

  • 1

    47. ~,,,  2011-08-15 23:18:20  host: 178.180.79.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    To całkiem fajne, że Play nie może się zdecydować jak wymawiać Huawei. Kiedyś B.Dobrzyński mówił "łałej". Teraz inna wersja. Czy ktoś wie jak to się wymawia po chińsku? Orientacyjnie wystarczy, bo rozumiem że fonetycznie to trochę ciężko oddać ze 100% dokładnością.

  • 1

    48.  2011-08-15 23:42:41

    47: zdecydowanie /wa:weI/ czyli w zasadzie łałej ;-).

  • 1

    49. ~  2011-08-15 23:52:23  host: z27-14.opera-mini.net

    spotkalem sie z wersją hiułej ale ktora poprawna? Moze jest chinczyk na telepolis?

  • -1

    50. ~  2011-08-15 23:57:27  host: staticline22441.toya.net.pl

    @46 jak najbardziej tak, nie jest rewelacyjna, ale była ok (Serce i Rozum i tak wymiata:P). Tobie się nie podoba, Twoja sprawa, wg mnie jest ok jako reklama marki (pod tym względem, lepsza taka niż pamiętne bilbordy z tymi dziwnymi twarzyczkami fioletowych:P), a że wymiękasz, no cóż zawsze wymiękają najsłabsi^^ .joke. jednym się poda innym nie - rzecz gustu, ja tam nie wymiękam, tylko piszę co jest dla mnie ok, a co nie.

  • 1

    51. ~  2011-08-16 00:20:32  host: 87-207-4-19.dynamic.chello.pl

    Dla mnie jest to PR-owy chłam. Wmawianie ze maja 4G :o a do tego wszechpolski zasięg. W stanach za takie brednie płaci sie wielomilionowe odszkodawania za wprowadzanie jawnie w błąd klienta i beszczelnie robi sie z niego debila. Pozdrawiam tych którzy to popierają.

  • 1

    52. ~frshman  2011-08-16 07:35:17  host: 84-10-144-109.dynamic.chello.pl

    Kampania, w którą wyrzucono pieniądze w błoto. Kuba - super żywiołowa postać show biznesu - uwikłany jest tutaj w pseudo intelektualny przekaz reklamowy z widzem. Niestety nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać... Humor ryje twarzą w mule. Szkoda. Reklam PLAY w ogóle nie da się oglądać - kiedy startuje blok z reklamą PLAY mam przekonanie, że to Orange. Zero swojego charakteru...

  • 0

    53. ~szynkowa  2011-08-16 07:42:58  host: v12-15.opera-mini.net

    52 Nie zgodze sie bo od dawna Play nie miał tak wyraznej i "fikusnej" kampanii, nawet wiecej mogło wydawac sie ze beda juz bardzo przewidywalni. A tu masz Kubuś Wojewódzki i Huawej mieszają całkiem nieźle w zwiazku z akcja testujsmartfona.pl. Co do porównań z reklamami konkurencji to moim zdaniem reklam Orange czy T-mobile nie daje sie ogladac. O ile stworki Orange polubiłem to po kampanii T-Mobile, tej od rebrandingu odbija mi się do dzisiaj jeśli zobaczę różowy w telewizji.

  • 1

    54. ~jędrek  2011-08-16 08:15:42  host: 178-37-125-219.adsl.inetia.pl

    Zamiast sieć budować swoją poza miastami oni wydają kasę na durne reklamy za grubą kasę. Nie tędy droga. Z takim podejściem przewiduję szybki upadek play.

  • 0

    57.  2011-08-16 08:53:53

    49: http://inogolo.com/pronunciation/Huawei - oto dowód z dobrego źródła :). A "Hjułeja" to nie wiem, kto wymyślił :D.

  • 1

    58. ~tom  2011-08-16 09:34:49  host: apn-95-40-190-187.dynamic.gprs.plus.pl

    na razie trafilem tylko na pierwsza reklame z dwoma kubami. obie swietne ale pierwsza jak na razie najlepsza.

  • 0

    59.  2011-08-16 11:09:09

    PLAYpolis!!! Pokazuja tylko reklamy play, ale juz nowej reklamyu W3 nie...to moze zeby bylo sprawiedliwie to zadnych reklam nie pokazujcie.;/

  • 0

    60. ~  2011-08-16 11:50:26  host: z07-13.opera-mini.net

    Wszechpolski? To jest wprowadzenie klienta w błąd. Ponieważ play online na karte działa TYLKO NA OGRANICZONYM OBSZARZE.

  • 0

    61. ~  2011-08-16 12:14:13  host: z45-10.opera-mini.net

    @60. Zdaje sie, ze nie ogladales reklamy, albo nie zrozumiales o co w niej chodzi. Wszechpolski wspiera kampanie testuj smartphone'a, które zarówno w taryfach All inclusive jak i pakietach w Play Fresh maja zasieg takze Plusa.@60. Zdaje sie, ze nie ogladales reklamy, albo nie zrozumiales o co w niej chodzi. Wszechpolski wspiera kampanie testuj smartphone'a, które zarówno w taryfach All inclusive jak i pakietach w Play Fresh maja zasieg takze Plusa.

  • 0

    62. ~  2011-08-16 12:25:15  host: p20-11.opera-mini.net