Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna reklama T-Mobile [wideo]

Kolejna reklama T-Mobile [wideo]

sirmark 10 Czerwca 2011 09:01

0 0
"Jest tyle chwil, którymi warto się dzielić" - to hasło kolejnej odsłony kampanii reklamowej T-Mobile. Tym razem motywem są bańki, a aktor Jan Nowicki pojawia się tylko na parę sekund.



O wcześniejszym spocie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 148
  • 0

    141. ~Arni  2011-06-14 10:05:40  host: public3728.xdsl.centertel.pl

    Jeśli nic się nie zmieniło to ma pojawić się jakoś od początku lipca także jeszcze trochę cierpliwości ;)

  • 0

    142. ~abonent ERY  2011-06-14 10:37:10  host: 83-238-175-55.ip.netia.com.pl

    Ja kończę współpracę z tą firmą po 8 latach. W porównaniu z Play - T-Mobile to żenada. I nic mnie już nie przekona do zmiany decyzji. Część osób z mojej rodziny już przeszło do Play, reszta czeka aż im się umowy pokończą. Bye bye Era/T-Mobile...

  • 0

    143. ~Calm7  2011-06-14 10:48:23  host: z04-01.opera-mini.net

    142). Abonencie ERY, no to masz dobrze, ze rodzinka cala Ci sie przenosi, bo by marne miny mieli dzwoniac na Ciebie, hehe (stawka x3)

  • 0

    144. ~Padawan  2011-06-14 13:08:33  host: public15337.xdsl.centertel.pl

    137~ oczywiście, że są różne gusta i chyba dobrze? Reklama z panem Nowickim jakoś bardziej do mnie trafiała :) generalnie nie lubię jak się mnie bombarduje tysiącem informacji na raz podczas krótkiego spotu.

  • 0

    145.  2011-06-16 19:21:02

    Reklama bez sensu jak i poprzednie.Oferta wg mnie podrozala ceny fonow tez podniesli.Powiem Wam o co chodzi z tymi bankami.Niedaleko od miejsca gdzie krecili reklame wystapila gigantyczna awaria w fabryce produkujacej mydlo w plynie.

  • 0

    146.  2011-06-16 19:25:42

    Dla zainteresowanych:logo ery zniknie 1 lipca dostalem sms-a z T-mobile z taka informacja.

  • 0

    147. ~morskie oko  2011-06-17 20:31:14  host: UnUsEd-142-131.kalety.net

    a ja tak od tematu- jaki to piesek widnieje na ekranie w osiemnastej sekundzie reklamy? chodzi mi o rasę :)proszę o szybką odpowiedź;)

  • 0

    148. ~astelitt  2011-06-19 15:26:30  host: user-109-243-11-205.play-internet.pl

    szkoda że jednak nie bedzie wyboru co do nazwy operatora na ekranie. Wolałbym zostawic sobie Era :)

  • 0

    149. ~happy11  2011-06-20 13:00:52  host: ans231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaki tytuł nosi piosenka z reklamy??

  • 0

    150. ~adrian14131  2011-06-20 16:29:29  host: nat2-162.ghnet.pl

    mojemu koledze dzień powejściu T-Mobile pojawił się napis tmobile.pl

  • 0

    151. ~  2011-06-22 22:38:40  host: 188.147.48.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    logo zmieni sie u wszystkich do 20.07.2011 - nie bedzie mozliwosci pozostawienia "Era".pozdrawiam

  • 0

    152.  2011-06-26 22:28:07

    @147, mi to wygląda na spaniela cavalier ;)@151, dotyczy to również użytkowników Heyah? U mnie na razie zamiennie wyświetla się Era/Heyah.

  • 0

    153. ~Viro  2011-06-27 00:22:03  host: public130092.xdsl.centertel.pl

    uwielbiam reklamy t-mobile, są takie fajne

  • 0

    154. ~berlińczyk  2011-06-28 12:46:01  host: p578E7609.dip.t-dialin.net

    Bańki!! :) Wy tak tu narzekacie, że brak Wam w Polsce Flashmobów, a mi w Niemczech brakuje takich baniek w T! Moje dzieciaki juz podłapały ten pomysł z wysyłaniem baniek na http://www.tworzymychwile.pl/#/info bo podobno gdzieś wyczytały, że co tydzień wybierają jakieś bańki i je nagradzają. Wiecie coś o tym? :)

  • 0

    155. ~none  2011-07-01 14:46:24  host: ijm20.internetdsl.tpnet.pl

    zwróciliście może uwagę gdzie w Warszawie zlokalizowane są banery t-mobile? szczególnie chodzi mi o ten z czwórką młodych ludzi, gdzie troje z nich ma deskorolki, a jeden chłopak rower. interesuję się tematem reklamy w przestrzeni publicznej miasta, stąd to pytanie.

  • 0

    156. ~marcin  2011-07-07 11:28:50  host: 80.48.17.122

    Beznadziejna była ta reklama z Nowickim! Jak sieć telekomunikacyjna, która kreuje się na supernowoczesną może tak zepsuć swój wizerunek???? bo po co podstarzały amant w przydługiej i nudnej reklamie???? Totalna porażka

  • 0

    157. ~loczek  2011-07-08 00:29:29  host: 88.155.64.79

    Bańki są świetne, bardzo podoba mi sie ten pomysł. ^^ A tak nawiasem: http://www.youtube.com/watch?v=z4q6W4inJqk

  • 0

    158. ~Ja  2011-07-22 12:01:01  host: 77-253-20-38.adsl.inetia.pl

    Najnudniejsza z reklam sieci komórkowych, nawet ta piosenka lalalalalalalalala mdli mnie jak to widzę i słyszę, równie beznadziejne są reklamy w Orange. Ostatni patent z nazwami taryf żenada, ale trzeba przyznać, że w ten sposób mają całe mnóstwo nazw na przyszłość.

  • 0

    159. ~kabo09  2011-08-04 21:59:01  host: public11469.cdma.centertel.pl