Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna redukcja zwolnień w TP

Kolejna redukcja zwolnień w TP

WitekT 30 Marca 2005 13:33

0 0

Zarząd Telekomunikacji Polskiej liczy, że związki zawodowe zasiądą dziś znów do przerwanych w czwartek rozmów o planowanych zwolnieniach. Kierownictwo firmy chce zaproponować mniejsze redukcje.
Związki postawiły zarządowi ultimatum, by do ubiegłego piątku wycofał się planów zmniejszenia w tym roku zatrudnienia w spółce o 4 tys. osób, w tym o 3465 osób w wyniku zwolnień. Zarząd nie wycofał się z planów zwolnień, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że zarząd - po przeanalizowaniu inicjatyw oszczędnościowych, w tym również zgłoszonych przez związki - chce w środę po raz kolejny zredukować plany ograniczenia zatrudnienia, tym razem o 320 osób, co oznacza, że zwolnieniami grupowymi może zostać objętych 2845 osób.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet