Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna odsłona Weekendów z Orange [wideo]

Kolejna odsłona Weekendów z Orange [wideo]

LuiN 27 Października 2011 10:57

0 0
Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem sieć proponuje tydzień darmowej nawigacji satelitarnej.

W najbliższy weekend, tj. od piątku 28. października od godz. 20:00 do niedzieli 30. października do godz. 23:59, w ramach promocji Weekendy z Orange można włączyć za darmo dostęp Nawigacji Orange na 7 dni.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej obowiązywania wysłać bezpłatną wiadomość SMS pod numer 6284 o treści GPS. Po aktywacji opłaty licencyjne i za transmisje danych w nie będą naliczane.






Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~  2011-10-29 09:21:20  host: z10-05.opera-mini.net

    Jest już odpowiedź rzecznika, aby reklamować, i mają usunąć "awarię". * Jak się z tym uporają - wszystko powinno być gratis * Calm7

  • 0

    16. ~  2011-10-29 09:31:32  host: z14-11.opera-mini.net

    Calm, Ty jako specjalista od orange pewnie mi pomozesz. W jakim czasie przychodzi w OFNK bonus MB? Doladowalem wczoraj za 5 ale pod *100*1*2# pokazuje tylko MB przeliczone ze zlotowek a brak jest bonusu. Co robić, ratuj krolu ;)

  • 0

    17. ~  2011-10-29 09:37:56  host: aftt145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16 ile masz złotówek a ile MB?

  • 0

    18. ~  2011-10-29 09:47:33  host: aftt145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znowu tak jak z bonusami liczą że duża część ludzi się nie zorientują oraz liczą że duża część się zorientuje i zadzwoni do bok najlepiej kilka razy , aha i dodam że bonus chyba już nie przepada bo mi osobiście nie przepadł na razie

  • 0

    19. ~  2011-10-29 09:53:28  host: z10-05.opera-mini.net

    16). A dostałeś takiego smsa po doładowaniu: "Twoje konto zostalo doladowane. Dodatkowo otrzymales bonus na polaczenia z internetem. Masz lacznie . . .MB na polaczenia z internetem wazne do 28.11.2011."? jeśli tak, to bonus został przyznany. * Calm7

  • 0

    20. ~  2011-10-29 10:54:13  host: z14-11.opera-mini.net

    smsa takiego nie dostalem. Dostalem tylko, ze konto zostalo doladowane kwotą 5zl na konto glowne czy jakos tak. Teraz mam 13,6zl a pod tym kodem info ze mam 132,8MB

  • 0

    21. ~  2011-10-29 11:49:59  host: z51-15.opera-mini.net

    20). Z jakiegoś powodu bonus Ci nie przysługuje. Czy Twój numer Orange to nowy starter? Czy kiedykolwiek wcześniej na ten nr.otrzymałeś bonus MB? * Calm7

  • 0

    22. ~  2011-10-29 12:29:08  host: z51-15.opera-mini.net

    cd.20). Przejrzałem kilka rzeczy, wstępnie trzeba to uznać za błąd w systemie i musisz to zgłosić do BOK. Jeśli emailem, to dopisz tam PUK karty. Jeśl telefonicznie to raczej się obędzie bez, ale koszt 1,50. * Calm7

  • 0

    23. ~  2011-10-29 12:52:08  host: z30-16.opera-mini.net

    Calm, to starter mnp, bo przeszedlem z fresha. Jestem dopiero 2dni w orange i nie ogarniam jeszcze wszystkiego. Juz blokuja opere bo pisac nie moge :/

  • 0

    24. ~  2011-10-29 13:30:43  host: z26-06.opera-mini.net

    23). Do BOK telefon to *100. Koszt 1,50 za całe połączenie. Więc czekaj cierpliwie i się nie rozłączaj. Czasem i 20 minut się czeka. Konsultant sprawdzi Twoje konto i czy w pełni należysz już do Orange (przysługują bonusy itp.) * Muszę uciekać, Calm7

  • 0

    25. ~  2011-10-29 16:30:26  host: z29-14.opera-mini.net

    bonus nieprzysluguje do kart mnp

  • 0

    26.  2011-10-29 22:13:53

    No to czas najwyższy wybrać się do kiosku po starter z fajnym numerem :-) Pozdrawiam.

  • 0

    27. ~  2011-10-29 22:38:47  host: z55-06.opera-mini.net

    jaki.starter?

  • 0

    28.  2011-10-29 22:44:00

    No chyba chcesz dostawać bonus po doładowaniu w Orange FREE? Pisałem o nowym numerze na kartę. No, ale jak chcesz, nie musisz.

  • 0

    29. ~  2011-10-29 22:53:44  host: z55-06.opera-mini.net

    a poco mi nowy numer ?

  • 0

    30. ~  2011-10-30 12:36:02  host: 89-69-77-226.dynamic.chello.pl

    @25; bzdura! Bonus przysługuje wszystkim w taryfie OFnK. Sprawę trzeba skierować do BOK i niech wyjaśniają

  • 0

    31. ~  2011-10-30 13:11:00  host: cjh48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jezeli doładowanie jest wdzień dzień parzysty to aby uzyskac bonus nalezy to zrobić w nieparzysta minute ,jezeli doładowanie jest wdzień dzień nieparzysty to aby uzyskac bonus nalezy to zrobić w parzysta minute a jak ktoś nie wie takich podstaw to jest sam sobie winien i żadne reklamacjie typu bo ja niewiedziałem tu nie pomogą

  • 0

    32. ~  2011-10-30 13:37:02  host: z30-11.opera-mini.net

    31). Szkoda, ze nie wymysliles , ze od parzystej lub nie - sekundy :-P Tak mu powiedzieli zapewne w BOK, to co ma innego zrobic?

  • 0

    33. ~  2011-11-02 12:38:41  host: dpn36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 nie za bardzo rozumiem. Co znaczy, że wiadomo skąd są promocje. Co ma standardowa promocja orange weekend do pozostałych propozycji? mam na myśli chociażby dodatkowe możliwości w planach optymalnych?

  • 0

    34. ~Moradin  2011-11-02 15:36:05  host: 77-255-39-51.adsl.inetia.pl

    13~ transmisja danych obejmuje tylko Polskę- tym bardziej, że dostępne są u operatora tylko mapy Polski (mapy europy można dostać w wersji czystej od producenta).

Dodaj swoją opinię