Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna odsłona Weekendów z Orange [wideo]

Kolejna odsłona Weekendów z Orange [wideo]

LuiN 22 Września 2011 08:45

0 0

Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem sieć proponuje tydzień darmowej telewizji mobilnej.

W najbliższy weekend, tj. od piątku 23. września od godz. 20:00 do niedzieli 25. września do godz. 23:59, w ramach promocji Weekendy z Orange można włączyć za darmo dostęp do mobilnej TV na 7 dni i oglądać ulubione seriale, kanały informacyjne oraz sportowe bez dodatkowych opłat na m.orange.pl/tv.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej obowiązywania wysłać bezpłatną wiadomość SMS pod numer 8047 o treści TV lub po prostu wejść na m.orange.pl/tv w swoim telefonie i tam dokonać aktywacji.




Promocja nie obejmuje możliwości odtwarzania materiałów wideo oraz TV, które oznaczone są ceną wyższą niż standardowa w tym ceną 2,02 zł (1,64 zł bez VAT) za 1 minutę transmisji. W ramach promocji abonent otrzymuje nielimitowane przesyłanie danych ze stron Strefy Orange World (między innymi: m.orange.pl, mobile.orange.pl)



Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    8. ~  2011-09-22 11:12:27  host: z11-11.opera-mini.net

    Janusz, to np.ja, będąc w Orange na kartę, to poprawnie mówiąc nie jestem abonentem sieci Orange? A kientem prepaid sieci Orange? * Calm7

  • 2

    9.  2011-09-22 11:14:41

    Od 20 lipca 2010 zgodnie z nowelizacja prawa telekomunikacyjnego w Polsce, klient prepaid jest abonentem. Kupujac prepaid i inicjujac usluge, zawierasz umowe telekomunikacyjna z operatorem. Jak bys jak ja zajmowal sie zawodowo tematem to bys nie cwaniakowal. Poza tym stralem sie grzecznie Ci to wytlumaczyc a komentarz do "czytania ze zrozumieniem" dotyczyl komentarza "ile minut i czy do wszystkich sieci ten kod"

  • 0

    10. ~  2011-09-22 11:25:43  host: z11-11.opera-mini.net

    Dobra, nie pytałem, bo tu się coś chmurzy ;-) Jestem w Orange, tyle mi wystarczy, pies drapał abonenta czy klienta :-D * Calm7

  • 2

    11. ~  2011-09-22 11:35:37  host: 213.146.54.31

    @9; jak najbardziej Marco_SFR ma rację. Klient prepaid jest zgodnie z nowelą Ustawy PT jest także abonentem. @tytanowy_janusz, zmiany te wprowadzono w okresie, kiedy pracowałeś w Play i stąd te braki ;) Teraz jako pracownik orange zapewne nadrobisz wszystko, pozdrawiam ;)

  • 0

    13.  2011-09-22 11:54:34

    @ Marco - to przytocz mi to prawo. Cytat, paragraf, albo chociaż ukaz w którym się ta informacja znajduje. Jak może umowę zawrzeć osoba, która w świetle Kodeksu Cywilnego nie ma zdolności prawnych? Jak wytłumaczysz mi zawarcie umowy między osobowością prawną, a ... no właśnie, między kim? Czy kupując starter podajesz dane osobowe? Wiesz, może się nie znam, ale wydaje mi się to totalnie absurdalne. Jeśli tak rzeczywiście jest, to umocnię się w przekonaniu odnośnie bezmózgowia ustawodawców.

  • 0

    15. ~  2011-09-22 12:09:37  host: 213.146.54.31

    @tytanowy_janusz; http://www.telepolis.pl/news.php?id=17349

  • 0

    16. ~a_lex  2011-09-22 12:21:56  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Może to się wyda dziwne, ale np. kupując bilet też zawierasz umowę - tylko nie ma ona formy pisanej.

  • 0

    17.  2011-09-22 13:15:56

    @11, Marco - zgadza się! Absurdalne to trochę, ale w świetle tych zasad nawet kupując bułki w sklepie zawieramy umowę kupno-sprzedaż. Tak, czy inaczej - odpowiedzi na pytanie nie uzyskałem. A co do pracy w Play, to nie wiem skąd takie informacje, ale tam pracowałem w okresie III - VII. 2011. W lutym 2010 pracowałem dla pomarańczowych ;)

  • 0

    18. ~  2011-09-22 13:17:30  host: z33-12.opera-mini.net

    Promocja dotyczy szczęściarzy w UMTS 2100, sieci Orange

  • 1

    19.  2011-09-22 13:32:43

    Janusz, dokladnie tak jest. Zawierasz umowe ze sprzedawca: on daje Ci towar o okreslonej jakosci a w zamian dajesz mu ustalona zaplate (czyli Tyle ile chce ale Ty sie na to godzisz). Jesli w domu stwierdzisz ze bulka jest w srodku splesniala, mozesz rzadac odszkodowania (zwrotu) gdyz sprzedawca nie spelnil warunkow umowy.

  • 1

    20.  2011-09-22 13:34:44

    Ustawa z dnia 29 kwietnia 20010- art 2 pkt 1 r. "abonent — podmiot, który jest stroną umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawartej z dostawcą publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych" - regulamin prepaida: „Abonent ofert na kartę” (zwany dalej również Abonentem) - osoba, która nie jest stroną pisemnej Umowy, korzystająca z usług przedpłaconych, która zawarła z Operatorem Umowę poprzez Włączenie się do sieci;

  • 0

    21.  2011-09-22 14:48:24

    Korzystał ktoś z tego keidyś? W ogóle warto to aktywować czy nie ma czego oglądać?:)

  • 0

    23. ~...  2011-09-22 16:21:06  host: 188.146.56.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @20 To prawda że od czasu tej zmiany klient pre-paid jest abonentem, ale de facto dopiero po rejestracji numeru. Według tej ustawy niby jest z marszu, ale nie może korzystać z części praw abonenta (które w post-paid przysługują po podpisaniu umowy) do czasu zarejestrowania numeru.

  • 0

    24.  2011-09-22 16:26:26

    Sieć orange sie nigdy nie zmieni :D ich promocyjki sa tak zalosne ze az niesmaczne. :D

  • 0

    25.  2011-09-22 17:21:00

    Orange ma najwieksza oferte jesli chodzi o kanaly TV i chyba najwieksza jesli chodzi o VOD. Ale w zaleznosci od jakosci sieci dziala to niezle albo srednio... Za friko to mozna samemu sprawdzic... Jak udostepnia to po WIFi jak jest na zachodzie, to moze to byc niezla usluga. Zwlaszcza ze na smartfonach to wyglada juz sensownie...

  • 0

    26. ~  2011-09-22 19:48:38  host: ip95.elektrosat.pl

    Bardzo fajny opcja na potestowanie mobilnej telewizji. Ostatnio interesuję się tym tematem, z telewizją przez internet włącznie. Chciałbym porównać prędkość transferu w różnych miejscach w Polsce – czy ktoś z Was ma bonusowy do Freedoma mobilny Orange Free lub Free 59 ? W przypadku Free 59 chciałbym zapytać jak wygląda sprawa z brakiem limtu w nocy (w jakich godzinach) ?

  • 0

    27.  2011-09-22 22:31:26

    Faktycznie, chyba była już kiedyś taka promocja. Ale ja tam jestem jak najbardziej za powtórkami - już nie mogę się doczekać audiobooków za darmo :)

  • 0

    28. ~  2011-09-22 22:47:05  host: z11-11.opera-mini.net

    A lex). Ja bym wolał, by poukładali wszystkie pakiety netu w prepaid... Strasznie mnie drażnią takie dwa, za 10zł obydwa, 20 Mb i 100 Mb... A za 5zl dają 5 Mb.. Jak to wygląda?! * Calm7

  • 0

    29.  2011-09-26 23:52:40

    Za 10zł dają 100 MB? W Heyah 100 MB jest za 9zł, a potem jest lejek, czyli ciągle można z neta korzystać, ale na wolniejszym transferze.

  • 0

    30. ~  2011-09-27 11:38:40  host: dpa66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja fajna, aczkolwiek osobiście wolałabym jakieś nowości przy abonamencie?chodzi mi o dodatkowe możliwości. No chyba, że już teraz coś wprowadzili?

Dodaj swoją opinię