Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna odsłona "Szalonych cen" w Orange

Kolejna odsłona "Szalonych cen" w Orange

WitekT 22 Listopada 2012 16:08

0 0

Do 28. listopada trwa kolejna edycja Szalonych cen w internetowym sklepie Orange. Tym razem promocją objęto pięć telefonów różnych producentów.

Promocja dotyczy następujących urządzeń:
LG P760 Swift L9 w Smart Planie Multi 69,90 zł za 1 zł (stara cena 239 zł),
Samsung Galaxy Note w Smart Planie Multi 89,90 zł za 99 zł (stara cena 999 zł),
Nokia Lumia 900 w Smart Planie Multi 129 zł za 1 zł (stara cena 709 zł) lub w Smart Planie Multi 89,90 zł za 99 zł (stara cena 1079 zł),
Motorola Motoluxe w Smart Planie Halo 39,90 zł za 1 zł (stara cena 249 zł),
Hello Kitty w Smart Planie Halo 39,90 za 1 zł (stara cena 119 zł).




Ceny dotyczą umowy na 2 lata. Więcej szczegółów na stronach Orange.

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    11. ~ja  2012-11-22 19:05:23  host: cfa179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak, mozna ale nie maja w telesales na te chwile lg l9

  • 2

    12. ~  2012-11-22 19:27:24  host: v41-06.opera-mini.net

    Akcja powinna sie nazywac "Wyprzedajemy to co nie chce sie sprzedac"

  • -1

    13. ~Zbyszek  2012-11-22 19:37:16  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Trochę nie rozumiem psioczenia na operatorów za ceny telefonów w abonamentach... bo najczęściej narzekacie na ceny w abonamentach niskich, jak sobie wyobrażacie telefon z najwyższej półki, a abonament z najniższej i do tego niską jego cenę i dużą ilość minut? Przecież w abonamentach za 159zł telefony są w miarę tanie, popatrzcie na zagranicznych operatorów i przeliczcie ceny abonamentów i telefonów, okaże się że ceny są podobne, albo niższe właśnie w PL. Poza tym każdy chce mieć abonament za 40zł, full minut i iP5 czy SGSIII za złotówkę, ogłupieliście? te 40zł to 10Euro, czyli umowa na 24 miesiące to 240Euro obciążenia, a jakikolwiek normalny telefon, sam w sobie kosztuje więcej niż 300, nie mówię o wyższej półce, która ceny winduje dwukrotnie. Tutaj macie wyprzedaż, wietrzenie magazynów, fakt, ale dostajecie bardzo dobre telefony za bardzo, a to bardzo niskie ceny, doceńcie to, bo nikt Wam lepszej oferty nie daje. A jak Was oferta nie interesuje, to idźcie komentować to co lubicie i Was interesuje.

  • 2

    14. ~user8888  2012-11-22 19:56:50  host: ip-94-42-240-60.multimo.pl

    Note w niezłej cenie :-)

  • 1

    15. ~ja  2012-11-22 20:31:08  host: cfa179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LG L9 na rynku około 1400 zł. 24*70 abo = 1680 1680-1400=280 280 /24mies = 12 zł miesięcznie abonament za rozmowy/internet a przy znizce orange open jeszcze korzystniej. o co wam chodzi...

  • 1

    16.  2012-11-22 20:33:28

    "Nokia Lumia 900 w Smart Planie Multi 129 zł za 1 zł (stara cena 709 zł) lub w Smart Planie Multi 89,90 zł za 99 zł (stara cena 1079 zł)" na stronie orange w abonamencie Smart Plan Multi za 89,90 jest dalej cena 1079, skąd ta rozbieżność ??

  • 1

    17. ~  2012-11-22 20:35:02  host: user-46-113-253-175.play-internet.pl

    Cztery dni temu wysłałem maila do BOK z zapytaniem o warunki przeniesienia numeru do Orange GO i najzwyczajniej w świecie mnie olali. Może nie lubią klientów "na kartę"? Albo sodówa uderzyła im do głowy?

  • 1

    18. ~vini  2012-11-22 20:42:51  host: public5522.xdsl.centertel.pl

    Chciałem przenieść numer z mbankmobile i wykorzystać kupon na tel. 200PLN - w abo 39.90 miałbym xperie j w dobrej cenie. Ale ponoć nie można tak zrobić, no chyba że ktoś z Was wie jak. Z góry dzięki.

  • 1

    19. ~  2012-11-23 00:20:36  host: v28-16.opera-mini.net

    @15 w playboya i redbul l9 bez umowy 1245zl jak pamiętam w tym masz fona bez simlocka i kartę sim to tak dla sprostowania

  • 2

    20.  2012-11-23 01:14:35

    "@13 Zbyszek Trochę nie rozumiem psioczenia na operatorów za ceny telefonów w abonamentach... bo najczęściej narzekacie na ceny w abonamentach niskich, jak sobie wyobrażacie telefon z najwyższej półki, a abonament z najniższej i do tego niską jego cenę i dużą ilość minut? ...Poza tym każdy chce mieć abonament za 40zł, full minut i iP5 czy SGSIII za złotówkę, ogłupieliście?" Zbysiu nie wmawiaj ludziom głupot. Nikt nie napisał, że chce np. 500 minut, 1GB, abo 40zł i SGSII za złotówkę ;) Ale jak dostajesz 150-250 minut, do tego śmieszne 250MB, gdzie za dodatkowe 0,5-1GB płacisz 10zł i za telefon lowendoy czy przeciętny, ze średniej półki masz dopłacić 100-350zł to jest żart. To co wypisujesz to jakieś brednie. Policz sobie cenę samego abonamentu, potem abo + telefon, wychodzi minimum 15zł droższej, a czasami 30zł - jak ktoś wexmie bez rabatu. Płacisz za telefon np. 200zł, 360zł w abonamencie czyli prawie ~ 600zł. Zdarza się, że cena telefonu w abo jest taka sama, trochę wyższa lub znacznie wyższa niż na rynku. Operator zarabia na telefonach chyba, że sam kupuje od sklepów gsm na allegro ;) Poza tym każdy operator ma po jednym, dwa modele w danym abo we wiarę ludzkiej cenie, reszty nie ma albo są cholernie drogie. Orange Xperia P 800zł w abo wynoszącym 60zł...za 200zł więcej (~ 1050zł) jest ze sklepu na allegro, uważasz że opłaca się płacić 800zł ? Jak to prawie cena ze sklepu ? Xperia U też droga bo jak odliczysz cenę jaką płacisz za telefon od samego abonamentu to wyjdzie pewnie podobnie lub taniej na rynku. Boli cię, że trudno naciągnąć ludzi ? Takie są realia, że wciskają minuty, a dają małe paczki danych, a ceny telefonów poza jednym wybranym modele są naprawdę wysokie, często na tyle że to klient dopłaca do telefonu.

  • 1

    21. ~  2012-11-23 08:30:47  host: 178.182.147.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @17 niestety callcenter mają beznadziejne! Tego powinni się uczyć od TMobile. Sam jestem w trakcie przenosin do orange i jak sobie o tym pomyślę to czuję się zażenowany - tak jak bym to ja prosił i dzwonił! Ale widziałem kiedyś to callcenter /to właśnie chyba orange było/ w kieleckim hotelu exbud, ciągła rotacja ludzi - co tam byłem to ciągłe rozmowy rekrutacyjne (?) przy stolikach. A zatem jaki stosunek pracodawcy do pracowników taki stosunek pracowników do klientów.

  • 1

    22.  2012-11-23 09:09:58

    Lece po Note'a :D

  • 1

    23. ~...  2012-11-23 09:58:54  host: 87-205-224-45.adsl.inetia.pl

    @pacman aż podziwiam, że Ci się chciało odpowiadć na te Zbyszkowe dyrdymały.

  • 0

    24. ~  2012-11-23 10:11:38  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    @21 CC Orange jest w Lublinie

  • 1

    25. ~yo  2012-11-23 10:33:16  host: 195.187.47.78

    note w kuszącej cenie.

  • -1

    26. ~Zbyszek  2012-11-23 11:00:46  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @20: to proponuje Ci żebyś założył swoją sieć i dokladal do sprzedawanych telefonów :) owszem masz w sieci kilka telefonów tanio, a większość jest droga, ale to cały czas normalna cena. Stać Cię na kupowanie na wolnym rynku to kupuj, nie stać szukaj perełek w abonamentach. W takim Orange masz OneS za 3zl w abonamencie 109 zł na 24 miesiące, gdzie ten sam abonament bez telefonu płacisz 79 zł. IP5 kosztuje w tym abonamencie kosztuje 1209 zł, to wcale nie są złe ceny, tymbardziej ceny podane teraz w tym newsie, to są bardzo atrakcyjne ceny. Przestań wciskać że opy to jakieś organizacje charytatywne.

  • 0

    27. ~Janek  2012-11-23 11:10:00  host: 178.182.130.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @Zbyszek - ale skąd ta informacja że Lumia 900 w abo 89,90 za 99zł? Na stronie Orange wisi że grubo więcej w tej taryfie.

  • 0

    28.  2012-11-24 17:03:32

    Tak dobry telefon jak L9 tylko za 1 zł? super. Myśle, ze warto w niego zainwestować, wiele ludzi juz go ma i sobie chwali

  • 0

    29. ~prefix  2012-11-26 14:44:12  host: 91.209.141.10

    mnie sie w L9 starsznie podoba ta usługa tłumacza, jest to naprawdę bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza podczas wakacji.

  • 0

    30. ~  2012-12-02 13:56:46  host: ppp148139.ostnet.pl

    @prefix opcja tłumacza to nie musi być w telefonie, wystarczy mieć dobry pakiet netowy, jak masz w Heyah 1,2 GB to starczy na całe wakacje, i sprawdzać co trzeba w google translate.

Dodaj swoją opinię