Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna odsłona Orange Weekends [wideo]

Kolejna odsłona Orange Weekends [wideo]

LuiN 5 Grudnia 2011 18:24

0 0
Rusza kolejna odsłona darmowego testowania usług Orange - Orange Weekends. Tym razem sieć proponuje usługę Halo Granie na aż 20 dni.

Od 6. do 26. grudnia użytkownicy sieci Orange za darmo testować mogą usługę Halo Granie, ustawiając jako dźwięk oczekiwania na połączenie utwór Last Chrismas zespołu Wham.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej obowiązywania wysłać bezpłatną wiadomość SMS pod numer 3333 o treści WO.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • -1

    1. ~gosc  2011-12-05 18:43:00  host: 87-205-185-10.adsl.inetia.pl

    szkoda ze nie ma mozliwosci wyboru piosenki ;p LAST CHRISTMAS nie chce ;p

  • 0

    2. ~4G+  2011-12-05 18:45:12  host: user-109-243-197-29.play-internet.pl

    Był ktoś na Play Weekend? Co mówiono na temat rozwoju sieci 3G/4G Play poza miastem?

  • 0

    3. ~  2011-12-05 19:47:24  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    Ja pierdzielę, co za DNO. Orange, bieda u Was. Kto Was kupi?

  • 0

    5. ~gosc  2011-12-05 20:06:45  host: 80.54.10.121

    Okej jest taka promocja, ale... Polskie kolędy też istnieją.

  • 0

    6.  2011-12-05 20:29:09

    Dali co dali, widocznie najtaniej wyszła. * Mnie tam guzik obchodzi halo granie, bo to żadna przyjemność dla mnie. * PS. Po aktywacji ludzie pozapominają, i znów będą jęki, że coś mi zabrało kilka zeta... ;-o

  • 0

    7. ~  2011-12-05 21:16:17  host: z28-15.opera-mini.net

    Panie George Michael, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. * Calm7

  • 0

    8. ~  2011-12-05 23:03:52  host: 178-37-90-7.adsl.inetia.pl

    Może orange wreszcie naprawiłoby swój orange online dla ofert ns kartę - a to nie widać środków na koncie głównym, a to nie działa billing.

  • 0

    9.  2011-12-05 23:19:23

    8. Już chyba kilka miesięcy to przesmradzanie się odbywa z tą stroną..? A co do środków na koncie - to bez przesady, łatwo się fonem sprawdza.

  • 0

    10. ~a_lex  2011-12-06 09:29:22  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Tak - mogli by zrobić Orange Weekends gdzie jako promocja będzie działające Orange Online. Przez to badziewie złożyłem reklamację i czekam już drugi tydzień. Co mnie podkusiło żeby nie napisać jak człowiek na maila. A tak się złożyło, że i w Play składałem reklamację w piątek,to dostałem odpowiedź na drugi dzień (poniedziałek) - co prawda negatywną ale niestety mieli rację, a ja zapomniałem że zmieniłem profil.

  • 0

    11. ~  2011-12-06 10:04:43  host: 77-255-188-51.adsl.inetia.pl

    W Orange faktycznie się wszystko zaczyna sypać a odkąd zmienili Orange Omline a było to parę lat temu, nigdy nie mogłem samemu zmieniać niektórych opcji. Zawsze musiałem dzwonić do BOK aby zmienić. Strona bardzo nieczytelna. Wiele opcji nie było albo ja nie mogłem ich znaleźć przez te ich animacje i bajery i do tej pory tak jest. Wziąłem drugi numer w Play i byłem w szoku jak jest prosto w przeciwieństwie do Orange. Niech Orange zajmie się aby ich Online było bardziej normalne.

  • 0

    12.  2011-12-06 10:16:09

    @11: wiesz, być może problemy ze stroną związane są ze zbyt dużym natężeniem ruchu, w końcu Orange trochę tych klientów ma. Moim zdaniem przesadą jest pisanie, że "wszystko się zaczyna sypać", nawet jeżeli są jakieś niedociągnięcia techniczne. Ofertowo nie wyglądają źle jak tak spojrzeć na ostatnie nowości (BE, plany optymalne albo oferta z drugim fonem bez umowy).

  • 0

    13. ~a_lex  2011-12-06 13:36:25  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Wracam do swojego poprzedniego posta, bo akurat dzisiaj Orange odezwało się w sprawie reklamacji "Abyśmy mogli przekazać Panu odpowiedź prosimy o przesłanie danych w postaci imienia, nazwiska itp." to ja odsyłam te dane na co otrzymuję "Delivery to the following recipients failed. Biuro.BOK@centertel.pl".

  • 0

    14. ~Woker  2011-12-06 13:48:27  host: 212.160.172.70

    bo się wysyła na bok@orange.pl albo na automat@orange.pl biuro.bok nie istnieje Pozdrawiam- pracownik Orange

  • 0

    15. ~  2011-12-06 14:51:07  host: z52-01.opera-mini.net

    play bije orange na glowe, alboi na kilka glow prostoscia i jakoscia

  • 0

    16. ~  2011-12-06 15:20:59  host: blw240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spoko, spoko, następna promocja będzie na 10 dni, potem na 5...

  • 0

    17. ~tlkrakow ;)  2011-12-06 15:58:52  host: sbs2k.tl.krakow.pl

    SMS o tresci "W" a nie "WO" :)

  • 0

    18. ~a_lex  2011-12-06 16:12:01  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Worker - toteż ja wysyłałem na bok@orange.pl, natomiast postmaster@telekomunikacja.pl odsyłał mi "Delivery Status Notification (Failure)" o treści jak powyżej - nie wiem dlaczego, pewnie jakas awaria. Ale sytuacja się rozwinęła po mojej myśli - mimo że komunikacja między nami idzie jak po grudzie, to uznali mi reklamację, widzę to w Orange Online. Czyli odwrotnie jak w Play, gdzie odpowiedzieli mi natychmiast, tylko że negatywnie (nie zaprzeczę, że mieli rację).

  • 0

    19. ~Menelinfo  2011-12-06 18:30:32  host: public132965.cdma.centertel.pl

    Warto wspomnieć że trzeba wyłączyć usługę aby nie zjadło nam kolejnych 2 złotych http://www.nowytelefon.info/news-203,Weekend-z-Orange-Halo-grani e-z-utworem-Last-Christmas.html

  • 0

    20. ~Olsztyn  2011-12-06 18:40:19  host: public145541.cdma.centertel.pl

    dla mnie teraz orange dało łacze symetryczne CDMA http://www.speedtest.net/result/1633395082.png I SUPER DZIAŁA

Dodaj swoją opinię