Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna odsłona kampanii Plusa

Kolejna odsłona kampanii Plusa

sirmark 24 Kwietnia 2014 22:57

4 8

Ruszają kolejne odsłony kampanii Plusa z Baśką. Tym razem dołączają do niej bohaterowie tanecznego show - Tańca z Gwiazdami.




Wspólnym mianownikiem nowych odsłon kampanii, łączącym je z wcześniejszymi działaniami jest Baśka, dotychczas znana ze spotów promujących internet w Plusie. Do nowej komunikacji operator wykorzystał uczestników z "Tańca z Gwiazdami". W najnowszym spocie "Lekcja tańca" pojawiają się Jan Kliment, Rafał Maserak i Izabela Janachowska. Baśka i tancerze promować będą ofertę Plus Abonament: "Rozmowy bez limitu albo Minuty wymienne na SMSy i na Internet LTE za 29,99 zł/m-c".


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus

w sumie: 30
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    13.  2014-04-25 09:14:32

    @9. Pokaż w której taryfie Plusa nie ma lejka. Czekam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14. ~  2014-04-25 09:25:10  host: apn-46-215-68-163.dynamic.gprs.plus.pl

    Po prostu tragedia... Nie cierpię tych reklam. W żaden sposób nie są w stanie zainteresować mnie ofertą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15. ~konsultant plusa  2014-04-25 09:27:49  host: d12-58.static.icpnet.pl

    Macie w polkomtelu tak słabych marketingowców, że ludzie są w szoku i mi nie wierzą że za 29,99 jest w no limit w plusie, mówią że to jakiś żart, sam bym zrobił wam lepszy marketing :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~Pedro  2014-04-25 09:37:55  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @Patryk7588 W taryfach LTE indywidualnych nie ma lejka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~konsultant plusa  2014-04-25 09:46:58  host: d12-58.static.icpnet.pl

    ~Pedro § 4 PAKIET INTERNETOWY NON STOP
    1.W ramach Promocji Abonent otrzyma w chwili aktywacji karty SIM, automatycznie aktywowany Pakiet Internetowy Non Stop w ramach abonamentu do wykorzystania na przesyłanie i odbieranie danych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-04-25 10:21:22

    Miałem okazję poznać ludzi od produktu Plusa i zupełnie nie dziwi mnie skąd się biorą takie denne oferty :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    19. ~ddd  2014-04-25 12:01:45  host: host-52-81.compi.net.pl

    a ja się pytam Plusa gdzie jest HD Voice !!??

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20.  2014-04-25 14:06:29

    @16. Jest

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-04-25 14:07:54

    http://plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/TaryfyLTE/BezTelefonu/Pakiet3/
    Pisze że prędkość transferu spada... Ktoś tutaj kłamie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~PoleKs  2014-04-25 17:17:19  host: 188.146.146.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    żenada, nie reklama. Kiedyś to robili ciekawe reklamy, dzisiaj to chłam dla mas. Wcześniej to ludzie myśleli nad reklamą, dziś to tylko pierwszy lepszy pomysł i ciach filmowanie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~tolerancyjny  2014-04-26 12:36:40  host: ip-94-42-46-147.multimo.pl

    Ten gościu chyba z palikociarni. Jakiś gender czy cóś.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-04-26 14:45:46

    PoleKs - taki poziom reklam jaki poziom odbiorcy ;-) Teraz się program rozrywkowy ogląda się nie po to żeby popatrzeć na wykonawców i zobaczyć /posłuchać ich wykonanie, tylko po to, żeby zarejestrować w HD (żeby móc potem powiększyć) jakieś wpadki w stylu pękniętych majtek, wysuniętej piersi itp. Inna rzecz, ze są wykonawcy prowokujący tego typu sytuacje - no ale przecież robią to dla określonego odbiorcy ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2014-04-26 14:48:26

    A najlepsze jest to, ze ci celebryci mają tylko jeden cel uczestnictwa w tych wypocinach - KASA! To ich podnieca, a was (nas) mają głęboko w [...].

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~mikusia  2014-04-26 15:49:48  host: 89-73-224-210.dynamic.chello.pl

    W utrzymanióce bez telefonu Plus oferuje za 29 zł nielimitowane połączenia, SMS i MMS do wszystkich sieci + nielimitowane stacjonarne (0 zł przez 3 miechy, później 7 zł, można odłączyć i włączyć w każdej chwili) + 1GB netu za 10 zł (0 zł pierwszy miech, później 10 zł można odłączyć i włączyć w każdej chwili)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-04-26 16:20:09

    @26 Aż nie chce mi się w to wierzyć. To wychodzi lepiej jak NJU mobile. Ktoś może to potwierdzić ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~mikusa  2014-04-26 16:26:10  host: 89-73-224-210.dynamic.chello.pl

    Wejdź na Forum Telepolis, a następnie: Sieci komórkowe > oferta abonamentowa > [Plus] Przedłużenie umowy cd. :). Sama skorzystałam dzisiaj ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-04-26 17:33:26

    Faktycznie, jest taka oferta. Tylko są dwa problemy - trzeba być w Plusie i umowa na 18miesięcy. TM przy przedłużaniu 54zł z 2GB neta na 15miesięcy. A dla nowych - NJU podobna wartość i umowa na czas nieograniczony. W końcu jakiś wybór. To nawet Play takich ofert nie daje z kulejącym zasięgiem. Nie wiem zatem to chce w ogóle przejść do Play?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2014-04-26 17:49:07

    Halset - nie trzeba. Przenoszący numer też mają podobnie a nawet nie 10 a 7 zł za nielimitowane na stacjonarne ;-) O 3 miesiącach za darmo nawet nie mówię (abonament).