Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna Lumia na horyzoncie

Kolejna Lumia na horyzoncie

Q! 19 Marca 2012 20:28

0 0
nokialumia 719W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat piątego już telefonu Nokii z linii Lumia, modelu 719.

Lumia 719 ma mieć ekran ClearBlack AMOLED o przekątnej 3,7 cali. Wbudowany aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix. I to w zasadzie wszystkie informacje na temat najnowszego modelu Nokii.

Telefon ma trafić na półki sklepowe w Chinach, Ameryce Północnej oraz Południowej. Dokładna data premiery, a także przewidywana cena dla użytkownika końcowego, nie została ujawniona.


Źródło tekstu: Liveside     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 2

    1.  2012-03-19 20:29:04

    I taki brudny będzie?

  • 0

    2. ~  2012-03-19 20:46:23  host: z56-11.opera-mini.net

    Nie podobają mi się nieparzyste liczby oznaczające numery modeli telefonów, czyli m.in. 719. Parzyste liczby są ładniejsze.

  • 1

    3. ~M.  2012-03-19 20:52:58  host: 178.73.48.90

    I czym się różni od 710? Albo nawet 800? Widzę że Nokia chce koniecznie być taka jak Samsung - wypuszczać mnóstwo bardzo podobnych telefonów. Z Applem w ten sposób nie wygrają.

  • -1

    4.  2012-03-19 21:11:07

    @3 moze tym ze bedzie na inny rynek np Azja i temu inne oznaczenie

  • 1

    5. ~BKX  2012-03-19 21:13:16  host: public-gprs263465.centertel.pl

    Litosci, pomijając to, ze pewnie bedzie kopia 710 na wymienionych rynkach + jakas minimalna roznica w specyfikacji (co jest nawet zrozumiale), to kto im te nazwy wymysla??? Od dawna nie bylo spojnosci w tej kwestii, myslalem ze wprowadzenie nowego nazewnictwa cos zmieni, jak widać nie...

  • 1

    6.  2012-03-19 22:00:23

    @4 I tak chyba będzie, bo takie dziwne nazwy przeważnie trafiają do telefonów na rynek np. Indyjski. @3 Nokia też już tak robiła. Było tak z wielokrotnym odchudzaniem modelu 5800, a i niedawno tak było z C5-03, C5-04, C5-05 i C5-06.

  • 1

    7. ~  2012-03-19 22:17:32  host: 19-to3-1.acn.waw.pl

    @4 Gościu nie wie co mówi, przecież to Nokia ma znacznie więcej modole w swojej historii a nie samsung.

  • -1

    8.  2012-03-19 22:54:02

    @7 jemu nie o to chodziło...

  • 0

    9. ~  2012-03-20 09:28:47  host: user-164-126-84-192.play-internet.pl

    Koleeejny ochłap...

  • 0

    10. ~qwerty  2012-03-20 10:56:30  host: 86-42-30-189-dynamic.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net

    Ciekawe kiedy pojawi się odpowiednik i następca klawiaturowej Nokii E6 tylko że z Windowsem?

  • 0

    11. ~Plum1973  2012-03-20 11:39:11  host: wap.plusgsm.pl

    Cena i jeszcze raz cena Nokia Lumia710 u nas w kraju jest stosunkowo bardzo droga mimo ze w stosunku do przeciętnego Samsunga ma ekran tylko Lcd, Cpu jednordzeniowe, stary Gpu Adreno 205 itd. broni sie jedynie markami Nokia i Microsoft oraz ale tylko dla niektórych znakomitą nawigacją i naprawdę dużym szczegolnie jak na Nokię ekranem 3,7" oraz sporym Ramem 512 mb...

Dodaj swoją opinię