Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna informacja o Orange w POP

Kolejna informacja o Orange w POP

WitekT 1 Września 2005 16:12

0 0

Oprócz zmienionej zapowiedzi pod numerem *111 użytkownicy POP dostają SMS-y z informacją o Orange.



Wkrotce Idea laczy sie z Orange. Twoja obecna taryfa oraz uslugi pozostaja bez zmian i beda dostepne w sieci Orange. Szczegoly pod bezplatnym numerem *111.


Zapewne niedługo taką samą informację otrzymywać będą inni abonenci.




Źródło tekstu: forum.telepolis.pl / pumba     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2005-09-01 16:35:16

    hihi moje info ;)

  • 0

    2.  2005-09-01 17:16:39

    Ja jeszcze tego mesa nie dostałem

  • 0

    3. ~Liwek  2005-09-01 19:24:14  host: cepelia-99.cza.warszawa.supermedia.pl

    "Twoja oferta i uslugi pozostaja bez zmian", czli "nie bedzie obnizek, wypchaj sie" ;)

  • 0

    4.  2005-09-01 20:18:16

    mocne wejście...:)

  • 0

    5.  2005-09-01 21:07:36

    Liwek- od poczatku bylo mowione ze tylk ozmina nazwy i jak jzu to mzoe przy okazji jakeis promocje a nie na odwrot :P

  • 0

    6. ~seba  2005-09-01 21:35:42  host: 213.199.218.2

    zmiana nazwy przy braku obnizek :P:P: i niech sie wypcha...

  • 0

    7. ~luk  2005-09-01 22:14:02  host: host-D9ADAAA9.elsat.net.pl

    Kurde wziąłem abo w Idei tylko dla 3 darmowych nr za 25 zeta, jak to zmienią to kicha :)

  • 0

    8. ~no name  2005-09-01 22:34:46  host: als160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ta zmiana opłaci się IDEI to ja nie mam pojęcia, ale ja bym czegoś takiego nie zrobił. To napewno były jakieś łapóweczki i mafia będzie okradać IDEE.

  • 0

    9. ~MisiaczekM  2005-09-02 10:15:51  host: abe62.internetdsl.tpnet.pl

    Pojawiły się także reklamy w internecie, kierują one prosto na strone Ideii. A tam nadal cisza...

  • 0

    10. ~ehmmm  2005-09-02 11:14:22  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

    to jednak POP też będzie w Orange:((
    A już myślałem że POP wystartuje - tak jak to było z HEYAH jako wirtualny operator (gdzieś czytałem że POP ma powstać jako tania marka dla młodzieży, a jedna idea na kartę i mix i abonamentowe wersje miały być przejęte przez Orange..
    I to by mi się podobało nawet - a tak - to kicha:((

  • 0

    11. ~tomek  2005-09-02 12:16:33  host: dfc29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oczywiscie ze beda obnizki stawek w pop wraz z pelnym wejsciem orange a to juz w polowie wrzesnia

  • 0

    12. ~timon  2005-09-03 10:32:13  host: coi246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jakim cudem zmienią połączenia dla abonamentówców przecież oni z tego żyją :) nawet mogą obciąć rózne bonusy byle by się odkuć na kampanii reklamowej :P

  • 0

    13. ~pitus  2005-09-06 11:23:19  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    witam wszystkich dzis pisza w gazecie wyborczej ze juz 15 wrzesnia idea zmienia nazwe na orange

  • 0