Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna europejska sieć na sprzęcie Huawei

Kolejna europejska sieć na sprzęcie Huawei

WitekT 8 Sierpnia 2006 12:01

0 0

Chiński Huawei dostarczy część radiową dla sieci 3G hiszpańskiego Vodafone. Szczegóły umowy – zarówno co do ceny, jak i planowanych miast – nie są znane.

Umowa jest częścią globalnego kontraktu między Huawei a Vodafone, o którym pisaliśmy w tej wiadomości.
Huawei coraz ambitniej walczy o rynek w regionie EMEA (Europa, Afryka i Bliski Wschód). Dostarcza m.in. sprzęt do stacjonarnej sieci NGN (ang. Next Generation Network) British Telecom (pisaliśmy o tym w tej wiadomości), bułgarskiej sieci komórkowej BTC, czy pierwszej sieci 3G na kontynencie Afrykańskim – Vodacom w Mauritiusie (pisaliśmy o tym w tej wiadomości).

W Polsce Huawei jest jak na razie wyłącznym dostawcą sprzętu 3G dla startującej w Polsce sieci 3G należącej do P4 (pisaliśmy o tym w tej wiadomości) oraz sieci transmisyjnej Telefonii Dialog (pisaliśmy o tym w tej wiadomości).

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet