Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna duża dywidenda i nowi członkowie rady

Kolejna duża dywidenda i nowi członkowie rady

WitekT 21 Kwietnia 2005 18:50

0 0

Dziś odbyły się obrady Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki Polkomtel.

Podczas obrad podjęto decyzje dotyczące podziału zysku Spółki, postanawiając:

kwotę 73.888.206,15 zł przeznaczyć na kapitał zapasowy Spółki,
kwotę 424.954.370,74 zł przeznaczyć na kapitał rezerwowy Spółki,
pozostałą część zysku netto, tj. kwotę 424.760.000,00 zł, przeznaczyć na wypłatę dywidendy w ten sposób, że wysokość dywidendy przypadająca na jedną akcję wynosi 20,72 zł.
Podczas mających miejsce również w dniu dzisiejszym obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy powołano na nową kadencję członków Rady Nadzorczej w osobach: Jana Maciejewicza, rekomendowanego przez PKN Orlen, Jespera Theilla Eriksena, rekomendowanego przez TDC Mobile International, i Jürgena von Kuczkowskiego, rekomendowanego przez Vodafone Americas.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy nie podjęło uchwały w sprawie wprowadzenia akcji Spółki do publicznego obrotu, w związku z czym Zgromadzenie postanowiło nie poddawać głosowaniu propozycji stosownych zmian w statucie Spółki.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet