Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna akcja utrzymaniowa klientów prepaid w Polkomtelu

Kolejna akcja utrzymaniowa klientów prepaid w Polkomtelu

WitekT 26 Września 2006 16:18

0 0

26. września Polkomtel przeprowadził SMS-ową akcję utrzymaniową użytkowników Simplusa i Sami Swoi, którzy mają nieaktywne rozmowy wychodzące.

Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie zasilenia konta do 1. października nominałem minimum 30 zł (Simplus) lub 20 zł (Sami Swoi).




Oto komunikaty, które trafiły do klientów:
Simplus: ZGARNIJ 10 zl! Od teraz przez 6 m-cy do kazdego zasilenia min 30zl damy Ci BONUS 10zl! Wystarczy ze do 01.10 zasilisz konto i pozostaniesz aktywny przez 180dni.
Sami Swoi: ZGARNIJ 10 zl! Od teraz przez 6 m-cy za kazde zasilenie min 20zl damy Ci BONUS 10zl! Wystarczy ze do 01.10 zasilisz konto i pozostaniesz aktywny przez 180dni.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~czaq  2006-09-26 16:34:07  host: juszczyk.org

    Czy to oznacza ze bonus dostana tylko Ci co maja na dzien dzisiejszy nieaktywne konto ?
    Troche by przesadzili gdyby tak bylo ...

  • 0

    2. ~domur  2006-09-26 16:37:05  host: adaa39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe czy kupili juz te nowa platforme ktora ma dzialac od konca pazdziernika?

  • 0

    3. ~domur  2006-09-26 16:38:07  host: adaa39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poza tym lepsza akcja utrzymaniowa bylaby jakas sensowna oferta

  • 0

    4. ~matt  2006-09-26 16:51:28  host: boo112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a do mnie nic nie dotarło, więc SS wraca do szuflady ...

  • 0

    5. ~  2006-09-26 17:10:01  host: 212.2.99.35

    wlasnie-tylko ci dostana bonus ktorzy dostali esy od sieci?moze ktos nie dostal eska doladowal i dostal bonus?czekam na odpowiedzi

  • 0

    6.  2006-09-26 17:13:20

    Ja tam mam SS w barku :) fajny numer,ale narazie sobie seidzi zaklejony :)

  • 0

    7. ~tipex  2006-09-26 18:40:41  host: ip-85-198-236-213.broker.com.pl

    Hmm bardziej efektownym sposobem utrzymania klientów jest stworzenie odpowiedniego programu lojalnościowego aniżeli akcje tego typu jak wyżej widzimy w tytule.

  • 0

    8. ~dracula  2006-09-26 18:44:28  host: cxk218.internetdsl.tpnet.pl

    I tak to im sie nie uda to beznadziejna siec :(

  • 0

    9. ~bigos  2006-09-26 19:22:46  host: dgg183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znów promocja dla ściemnaczy,a lojalni w d... kopani )-:

  • 0

    10. ~togom  2006-09-26 20:19:45  host: gdc50.internetdsl.tpnet.pl

    Ci terminowo zasilający kąta będą teraz potraktowani po macoszemu.To kolejny bład Plusa.Czy nie wiedzą,ze jedyna alternatywa dla uzdrowienia ich własnych błedów to tania prosta taryfa na stałe dla wszystkich?

  • 0

    11. ~slager  2006-09-26 22:10:39  host: buw26.internetdsl.tpnet.pl

    a stałych klientów od zawsze będących w simplusie jak zwykle kopią w dupe, ale może już niedługo zmieni się sim'a na coś niebieskiego

  • 0

    12.  2006-09-26 22:36:52

    No,właśnie - najlepsza oferta utrzymaniowa to nie robienie klienta w hu.... i niska stawka za minutę do wszystkich ,ale panom z Polkomtela ta wiedza jest niedostepna :/ a poza tym dlaczego promuje sie tych którzy nie doładowali konta w terminie?:/

  • 0

    13. ~noname  2006-09-26 22:52:32  host: egh218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaki operator taka oferta. Nawet nie potrafią skopiować lub nieco podretuszować taryfy lojalnościowej z Ery TT a co dopiero wymyślić coś oryginalnego i przede wszystkim swojego. Gdyby taki plus był jedyną siecią komórkową w Polsce to dopiero by było. P.S. Ale na szczęście nie jest i już nie będzie.

  • 0

    14.  2006-09-27 08:35:31

    Trochę bez sęsu te oferty utrzymaniowe, pewnie większość niekatywnych kart leży gdzieś głęboko w szufladzie (oby nie głębiej).

  • 0

    15. ~Poldek  2006-09-27 09:29:35  host: 82.177.111.66

    Nie ma co ukrywać, że rewelacyjna oferta. Szczególnie w Samych Swoich 20+10 daje 50 (pięćdziesiąt) procent ekstra!
    33,33% bonusu w Simplusie to też nie jest do pogardzenia. Wychodzi minuta poza sieć 0,58 gr.

  • 0

    16.  2006-09-27 13:37:23

    No oferty utrzymaniowe, dla starych klientów rewelacyjne ma TT. Pod względem ofert też lepsze jest w TT.

  • 0

    17. ~ Neo  2006-09-27 14:51:52  host: doq52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie oczekujecie zbyt wiele po Polkomtelu?

  • 0

    18. ~Czytek Newsów  2006-09-28 12:31:13  host: 212-182-76-141.modem.umcs.lublin.pl

    Hmm... Pora wyłączyć na jakiś czas z doładowywania/używania numery w SSw i czekać na następną edycję... Zawsze myślałem, że lepszy klient, który regularnie płaci (zwłaszcza jak ja względnie dużo...). W Plusie coraz ciężej myślą...

  • 0

    19.  2006-09-28 17:45:11

    "ciężej myśleć' hehe Polecam wszystkim których interesują fajne oferty utrzymaniowe to niech idą do Ery. Np płacenei o połwoe mnniej za abonament, albo paczka darmowych minut co m-c gratis.

Dodaj swoją opinię