Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejna akcja dla zawieszonych kont w Sami Swoi i Simplusie

Kolejna akcja dla zawieszonych kont w Sami Swoi i Simplusie

WitekT 12 Listopada 2006 12:59

0 0

8. i 9. listopada Plus zrealizował kampanię zatrzymaniowa Bonus 180, skierowaną do wybranych klientów Simplus i Sami Swoi, posiadających status numeru zawieszonego (czas zawieszenia 31-90 dni).

Plus oferował bonus w wysokości 10 zł dostępny przez 180 dni do każdego doładowania kwotą minimum 20 zł dla Samych Swoich i 30 zł dla Simplusa. Bonus przydzielany jest bezpośrednio po doładowaniu. Promocja obowiązuje przez 180 dni pod warunkiem, że użytkownik:
dokona pierwszego doładowania do 14. listopada,
w czasie obowiązywania promocji utrzyma konto w stanie aktywnym.

Do wybranych użytkowników, w zależności od segmentu, trafiły następujące komunikaty:
Simplus: ROZDAJEMY KASE! Od teraz przez 6 m-cy za kazde zasilenie min 30zl damy Ci BONUS 10zl! Wystarczy ze do 14.11 zasilisz konto i pozostaniesz aktywny przez 180dni.
SamiSwoi: ROZDAJEMY KASE! Od teraz przez 6 m-cy za kazde zasilenie min 20zl damy Ci BONUS 10zl! Wystarczy ze do 14.11 zasilisz konto i pozostaniesz aktywny przez 180dni.




13. listopada do klientów, którzy nie zareagowali na kampanię, zostanie wysłany kolejny komunikat SMS z przypomnieniem o upływającym terminie na przystąpienie do promocji:
Simplus: Zostaly Ci tylko 2dni aby dostac BONUS 10zl! Zasil konto kwota min 30zl do 14.11 a przez 6 m-cy do kazdego zasilenia min 30zl otrzymasz extra 10zl. Nie przegap!
SamiSwoi: Zostaly Ci tylko 2dni aby dostac BONUS 10zl! Zasil konto kwota min 20zl do 14.11 a przez 6 m-cy do kazdego zasilenia min 20zl otrzymasz extra 10zl. Nie przegap!

Podane daty dotyczą wysyłki realizowanej w 8. listopada. W przypadku wysyłki z 9. listopada, wszystkie daty należy przesunąć do przodu o jeden dzień.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~Longman  2006-11-12 21:22:59  host: eub145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **erlulf, zrob najlepiej tak: kup starter TT, zaaktywuj go i poczekaj troche, niech dojrzewa. Jesli nic - w twoim mniemaniu - sie nie zmieni to po prostu go zacznij uzywac. Jesli zas w SS bedzie sie zmieniac po twojej mysli to sprzedaj go na Allegro, zamiast za 9 zlotych dostaniesz po osmiu miesiacach 20. Zysk wiec prawie 200% rocznie :-) Nic nie tracisz, a jestes zabezpieczony. Ja tak zrobilem i nie zaluje, jak zaczela sie walic platforma a pani Sadowska plesc bzdury ze wszystko dziala jak nalezy po prostu zmienilem SIMa. Przykro mi to powiedziec, ale SS dla mnie byl odkryciem, przynajmniej na papierze, ale jak przyszlo do korzystania z tej sieci to okazal sie kompletna kicha. Pozdrawiam serdecznie!

  • 0

    20. ~ptok  2006-11-12 21:46:48  host: chello062179028189.chello.pl

    @erlulf. Jak wyrzucisz sima "samych swoich" do klopa, to oni zaczną wysyłać do Ciebie promocyjne smsy. Są "mądrzy inaczej". Ja też korzystam z SS, ale już kupiłem starter TT, wydzwonię jeszcze tylko te ostatnie dwie dychy i adieu. Od roku miałem SS bo chciałem mieć jasne reguły, bez tych porypanych pakietów. Ale wkurzyli mnie całkowicie , gdy okazało się , że roaming w tej sieci to wyższa szkoła jazdy. Będąc za granicą zoztałem całkowicie pozbawiony kontaktu ze światem. Pies ich.......

  • 0

    21. ~  2006-11-13 04:49:03  host: dvz137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od razu widać, że nie mają pomysłu co do taryf i chcą tylko dotrwać do grudnia lub stycznia

  • 0

    22. ~arek  2006-11-13 09:30:11  host: polsl2-65.rybnet.pl

    W taryfie SS na chwilę obecną nic nie trzeba zmieniać i jest nadal bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi prepaidami. Myślę ze SS przetrwaja jeszcze długo długo

  • 0

    23. ~ouled  2006-11-13 10:10:13  host: nat-mia.aster.pl

    Do ptok: ja korzystam bardzo czesto z roamingu w SS i nie mam z tym zadnych problemow. Za to mam bezwzglednie najtanszy roaming- ceny sa bezkonkurencyjne. Wlasnie cennik roamingowy i bardzo prosty podzial na 3 strefy spowodowal ze- czesto i regularnie jezdzac za granice- przerzucilem sie z TT na SS i jestem bardzo zadowolony bo nareszcie moge naprawde normalnie uzywac telefonu za granica. Stawki krajowe tez sa w porzadku, moze z wyjatkiem SMS, ale i tak wychodze na plus. Takze nie wiem jaki masz problem, pewnie zapomniAles przed wyjazdem aktywowac roaming...

  • 0

    24. ~Longman  2006-11-13 11:32:53  host: etg248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **ouled, moze ptok nie tyle zapomnial aktywowac roaming ile zapomnial dezaktywowac GPRS?

  • 0

    25. ~erłulf  2006-11-13 13:28:29  host: dfn176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Longman*Ptok > Dziękuje za rady.Będe miał wasze słowa na uwadze.Chociaż przyznam,że będzie mi trochę ciężko rozstawać się z ss ze względu na bardzo ładny numer (-: Ale jak będą dalej w ch*** ciąć to nie ma zmiłuj. (-: Pozdrawiam!

  • 0

    26. ~  2006-11-13 18:12:33  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Mam małe pytanko do "ouled"-a i "Longman"-a. Jak wysłać MMS-a z SS? Dobrze wiecie, że to niemożliwe i tym właśnie różni się TT, że ja w mogę to zrobić, mogę też korzystać z WAP-u w roamningu, a Wy niestety nie. Coś za coś...

  • 0

    27. ~Longman  2006-11-13 19:11:06  host: etg248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **anonim, jako posiadacz TT napisze ze jak najbardziej moge korzystac z MMsow i to w roamingu. W SS tez zreszta moglem korzystac z MMSow i robilem to dosyc czesto, tyle ze to mozliwe jedynie na terenie kraju. W SS jest tak, ze albo masz GPRS (wymagany przez MMS) albo roaming a jednego i drugiego wlaczyc sie nie da. Aha, nie bawilem sie w konfiguracje reczna, tylko poprosilem o wyslanie mi SMSa konfiguracyjnego do mojego telefonu Siemens S55. Nie wiem czy WAP dziala w roamingu SS - zwyczajnie z niego nie korzystam, a nie chce wciskac ewentualnej ciemnoty.

  • 0

    28. ~ouled  2006-11-13 19:23:16  host: nat-mia.aster.pl

    Fakt ze w roamingu SS nie mozna wysylac MMSow. I zapewne na urlopie moze tego troche brakowac. Ale za to ceny rozmow, zarowno odbieranych jak i wykonywanych sa zdecydowanie nizsze niz we wszystkich innych sieciach (sprawdzilem dokladnie cenniki roamingowe). SMSy tez sa tansze. Poczta nie oddzwania- nie placisz. Wielokrotnie w kazdym mies. jestem za granica- podroze sluzbowe- i nie sa mi spec. potrzebne akurat MMSy, za to moge spokojnie korzystac z tela prawie jak w kraju (odpuszczam sobie tylko dlugie plotkarskie pogaduchy). Takze w Ameryce gdzie ten roaming jest rewelacyjny. Pod tym wzgledem SS to mistrzostwo. Stawki krajowe tez sa rozsadne zatem jest to sensowna siec, o ile sie dokladnie wie czego sie chce.

  • 0

    29. ~ou  2006-11-13 19:31:34  host: nat-mia.aster.pl

    Longman: pewnie wlasnie tak bylo- nie doczytal ze trzeba zdeaktywowac GPRS a potem aktywowac roaming. Ja mam te kody wpisane na stale w ksiazke i ta akcja zajmuje mi 5 sekund- tak jakbym inicjowal z poziomu ksiazki dwa sekundowe polaczenia jedno po drugim. Da sie wytrzymac. Wierze tez ze jak Plus w koncu usprawni platforme to roaming bedzie funkcjonowal rownolegle z GPRS/MMs. Jednak bez MMSow spokojnie wytrzymuje, bo tanio i spokojnie sobie gadam... I naprawde, mialem b. dlugo TT Happy po 8 i mimo to swiadomie zmienilem na SS. Po prostu trzeba znac swoje potrzeby. Sorry Longman, to jnuz nie tylko odp. do Ciebie ale i rozwiniecie mojego poprz. posta :)

  • 0

    30. ~pt  2006-11-13 20:39:19  host: chello062179028189.chello.pl

    Macie rację. Właśnie ostatnim razem zdarzyło mi się zapomnieć aktywować. Ale dlaczego nie ma żadnej, powtarzam ŻADNEJ możliwości aktywacji przed powrotem do kraju? Dwa tygodnie martwy telefon. To jest chore, ze nie mozna tego uczynic nawet przez internet , znając swoje piny i PUKI. ZERO mozliwości.

  • 0

    31. ~  2006-11-13 22:07:47  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Sorki "Longman" ale się nie zrozumieliśmy. Wiem, że na terenie kraju można korzystać z MMS i WAP. Codziło mi o to, co potwierdził "ouled". Z powyższych usług w romingu zagranicznym można korzystać jedynie w TT. :-)

  • 0

    32. ~arek  2006-11-13 23:06:00  host: polsl2-65.rybnet.pl

    SS pod wzgledem stawek są górą i mam nadzieję, ze dalej nie bedzie za dużo reklam SS w mediach, za które koledzy używający innych sieci niestety muszą płacić posrednio w swoich taryfach:)

  • 0

    33. ~arek  2006-11-13 23:06:59  host: polsl2-65.rybnet.pl

    SS pod wzgledem stawek są górą i mam nadzieję, ze dalej nie bedzie za dużo reklam SS w mediach, za które koledzy używający innych sieci niestety muszą płacić posrednio w swoich taryfach:)

  • 0

    34. ~ouled  2006-11-14 09:52:49  host: nat-mia.aster.pl

    pt: przyznaje Ci racje ze powinna byc jakas awaryjna mozliwosc aktywacji za granica, wlasnie przez internet. Ja sobie po prostu wyrobilem odruch automatycznego wlaczania przed wyjazdem...

  • 0

    35. ~ou  2006-11-21 09:17:34  host: nat-mia.aster.pl

    Ktos cos slyszal o nowej platformie? Byly pogloski ze bedzie w polowie listopada i co? Ja osobiscie nie narzekam, SS chodzi mi jak w zegarku (przeniesione na tzw.Dost.limit krótkim kodem) ale chcialbym tez cieszyc sie np. rownoleglym korzystaniem z roamingu i wszystkich uslug... Bo wszystko inne w SS mi bardzo pasuje a to jest jedyna niedogodnosc ( no, jeszcze cena smsa moglaby byc lepsza).

  • 0

    36. ~alma  2006-11-21 12:18:11  host: 212.160.172.70

    ou: również słyszałem o listopadzie/grudniu; później ktoś pisał o przyszłym roku; na chwilę obecną jest z pewnością stara platforma (próbowałem bezskutecznie uruchomić roaming majac aktywny gprs); pożyjemy-zobaczymy...

  • 0

    37. ~ouled  2006-11-21 13:41:22  host: nat-mia.aster.pl

    Dzieki, alma. Czekamy razem :)

  • 0

    38. ~arek  2006-11-22 15:05:16  host: polsl2-65.rybnet.pl

    a u mnie stara platforma ze stanem konta na sim-ie chodzi jak w zegarku :)

Dodaj swoją opinię