Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kolejki po Samsungi Galaxy S7 i S7 Edge

Kolejki po Samsungi Galaxy S7 i S7 Edge

LuiN 11 Marca 2016 21:01

7 7

Przedsprzedaż Samsungów Galaxy S7 i S7 Edge przyciągnęła 2,5 razy więcej klientów niż z serii S6. Po telefony ustawiły się kolejki.



Wygląda na to, że Samsung zaczyna zbliżać się do miana kultowego brandu klasy Apple'a. Z ofertą również tanich, mniej ekskluzywnych urządzeń jest to trudne zadanie, ale po najnowsze Galaxy S7 i S7 Edge ustawiły się przed sklepami kolejki. Byli tacy, którzy stali przed salonami od 2 rano.




Co ciekawe, aż 61% sprzedaży stanowił w pierwszym dniu droższy model S7 Edge, wynika z danych holenderskiego oddziału Samsunga. Jest to informacja o tyle interesująca, że Samsung miał zmienić proporcje produkcji obu wersji urządzeń. W zeszłym roku na 4 płaskie Galaxy S6 przypadał jeden Galaxy S6 Edge, w tym roku proporcja wynosi 3:2. Wygląda na to, że firma nie doceniła potencjału wariantu z większym, zakrzywionym ekranem.

Według wcześniejszych doniesień, Samsung planował wyprodukować do końca marca 17,2 mln sztuk nowych flagowców, tymczasem już teraz pojawiają się problemy z dostępnością. Sprzedaż 15,8 mln sztuk zeszłorocznych Samsungów Galaxy S6 i S6 Edge zajęła 3 miesiące.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: Wszystko co musisz wiedzieć o Samsung Galaxy S7

Źródło tekstu: PhoneArena, wł     

w sumie: 55
  • 0

    36.  2016-03-12 16:27:16

    Sorka, wpisałem komentarz nie w tym temacie ;-)

  • 0

    37. ~:)  2016-03-12 16:31:44  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    no i spoko :D

  • 1

    39. ~dres  2016-03-12 19:23:44  host: public-gprs395054.centertel.pl

    mam stany lękowe czy uda mi się go dostać przed chłopakami z osiedla... wy nie rozumiecie, wyskoczyć s7 wcześniej niż wszyscy, normalnie nowe 3 paski już mam uszykowane, laski moje

  • 0

    40.  2016-03-12 19:42:32

    Jak Samsung jest kultowy to ja jestem biskup kielecki :) Ciekawe, że w Korei zainteresowanie nowymi modelami jest bardzo kiepskie i lokalsi czekają na nowe LG.

  • 1

    41. ~asf  2016-03-12 19:46:59  host: public-gprs516720.centertel.pl

    @40 Co ty pieprzysz? Czytasz to co wydalasz z klawiatury?

  • 0

    42.  2016-03-12 19:48:04

    Za czym kolejka ta stoi.... po szarość, po szarość, po szarość...

  • 0

    43.  2016-03-12 20:15:45

    dramat z tą dostępnością. Dostałem informacje od sklepu że nawet do pierwszych dni kwietnia bedzie trzeba czekać za premierowo zamówionymi telefonami.

  • 0

    44. ~dudus  2016-03-12 20:37:02  host: afre63.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @43 widzisz trzeba było zamówic w orange miałbys pojutrze jak ja :)
    a co niektorzy podobno dostali wczoraj

  • 0

    45. ~  2016-03-12 20:50:54  host: user-94-254-176-25.play-internet.pl

    A może to byli stacze kolejkowi którzy powystawiają towar na allegro w cenie 2x wyższej?

  • 0

    46. ~arczi  2016-03-12 21:01:35  host: 103-170.echostar.pl

    są tacy co jeszcze "kartki" z przydziałem trzymali... stąd te kolejki, przyzwyczajenie z lat ubiegłych... nie ważne za czym, ważne, że coś rzucili na sklep

  • 0

    47. ~  2016-03-12 23:15:49  host: 217-195-251-92.dsl.easynet.nl

    Aktualnie jestemw NL i widzę, że po pierwsze Holendrzy faktycznie rzucili się na tego przeciętniaka, po drugie nie ma problemów z dostępnością.

  • 0

    48. ~Krikkernl  2016-03-13 10:01:42  host: 195-241-71-113.ip.telfort.nl

    Właśnie ja też jestem w NL. Większość wiatraków używa Samsungów jak takiemu pokarzesz telefon innej marki to robi wielkie oczy co to takiego?

  • 0

    49. ~  2016-03-13 11:02:53  host: auv35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiedziałem że jest tylu idiotów na świecie.

  • -1

    50. ~Calm7  2016-03-13 11:17:17  host: n13-05-02.opera-mini.net

    Wiecie o tym, że w Korei Północnej taki Telepolis jest niedostępny? a jeśli nawet - większość za udział i wpisy zostałaby skazana?
    Nawet im za granicę nie wolno zadzwonić, a internet jest ograniczony do stron ,,państwowych"...
    :-(

  • 0

    51. ~1236o9  2016-03-13 11:37:15  host: n28-01-10.opera-mini.net

    50
    tzn panstwo ma pelne prawa DEMOKRATYCZNE. Moze robic i rzadzic jak chce. A w Polsce?

  • 0

    52. ~lookaty  2016-03-13 12:11:42  host: clo45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Przedsprzedaż Samsungów Galaxy S7 i S7 Edge przyciągnęła 2,5 razy więcej klientów niż z serii S6. Po telefony ustawiły się kolejki."

    Cóż za bzdura, tłumaczcie to prawidłowo, a nie piszczcie głupot. 2,5x tak, ale 2,5 raza więcej niż średnia arytmetyczna sprzedaży wszystkich dotychczasowych modeli.

  • 0

    53. ~49  2016-03-13 12:38:53  host: n30-04-06.opera-mini.net

    49@
    Posluchaj: przeciez nie musisz wszystko wiedziec (ilosc idiotow na swiecie). Masz prawo sie uczyc i jesli jestes poczatkujacym idiotą to korzystaj z Internetu w jak.najwiekszym przedziale dostepnego Ci czasu. Ja tak robie i chyba zauwazyles to.

  • 0

    54. ~greg  2016-03-13 17:25:39  host: 178235202250.warszawa.vectranet.pl

    od paru lat podziwiam ludzi-wystarczy im ładna obudowa i telefon wydaje się im taki dobry!!! A to przecież stary galaxy s6 z paroma zmienionymi elementami które niewiele wnoszą.Jedyna rzecz ciekawa to nowy aparat.Reszta taka sama lub gorsza od konkurencji:ekran badziewny (pod każdym kątem biel ma inny odcień), bateria przeciętna, czcionka na białym tle podczas przesuwania tekstu sie rozmywa, rozmiar za duzy na przecietną dłoń, dźwiek z głośnika słaby....

  • 0

    55. ~Gollum  2016-03-14 12:40:02  host: hq.npn.com.pl

    @54: najbardziej mnie rozbawiłeś tym badziewnym ekranem... Choć reszta wypowiedzi też nie lepsza.
    Pierdzielisz tak tylko dlatego, że "inna wiodąca marka" nie używa AMOLEDów i żal Ci d*** ściska?
    Tak tak, ekrany AMOLED są o klasę lepsze od LCD. Niektórzy już to zauwazyli, inni nie.

  • 0

    56.  2016-03-16 11:10:27

    Artykuł sponsorowany i tyle

Dodaj swoją opinię