telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kody na telefon

Kody na telefon

sirmark 17 Grudnia 2005 16:01

0 0
Do 8 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Solca Kujawskiego za kradzież 99 kodów do doładowania telefonów komórkowych.

Jeden z zatrzymanych zadzwonił do stacji paliwowej w Gostyninie. Przedstawił się jako odpowiedzialny za poprawę systemu zabezpieczającego terminal płatniczy. Poprosił o wydrukowanie telekart, które umożliwiają doładowanie telefonów komórkowych - mówi Jarosław Brach, komendant policji w Gostyninie. Pracownik stacji podyktował oszustowi przez telefon 99 nowych kodów. W systemie informatycznym ta operacja została zarejestrowana jako sprzedaż. Stacja straciła 15 000 złotych.

Źródło: Super Express


Dodaj do:
w sumie: 20
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2005-12-17 16:13:22

    dobre hahaha

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~miras  2005-12-17 16:13:51  host: ze242.zeork.com.pl

    No proszę polak potrafi ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~  2005-12-17 16:17:08  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

    A w której sieci są kody po 151,51 PLN ??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~  2005-12-17 16:35:09  host: 193.69.116.47

    No i nadal z Mini Opery nie da się wpisać z nickiem... Może ktoś się w końcu obudzi?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2005-12-17 17:41:04

    hihi ale naiwny i to przez telefon??hihi

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~nigel_mansell  2005-12-17 18:21:34  host: gk226.internetdsl.tpnet.pl

    podobno głupich nie sieją

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2005-12-17 18:28:06

    jakie imbecyle pracuja na stacjach wiec mamy wysokie ceny paliw bo cza jakos to zrekompensowac....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~rafał  2005-12-17 18:59:47  host: 212.122.214.204

    Pochodzę z Solca, nie wiedziałem, że Solecczaki takie zdolne bestie są.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2005-12-17 20:42:58

    ale jaja. no tak, naiwnosc ludzka nie zna granic. To jest poprostu psychologia. Ile razy juz tak bylo ze "hallo, tu admin. Testujemy zabezpieczenia Twojej sieci LAN. Prosimy o podanie hasła..." ;) hehe :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~niki  2005-12-18 00:12:30  host: actz246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    brawo dla pana ze stacji!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~xxx  2005-12-18 17:12:17  host: eeh204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podyktować 99 kodów przez telefon niczego nie podejrzewając, nadgorliwy jakiś. Niektórzy do tej pory chyba nie zrozumieli jeszcze, że nawet jeśli coś nie jest banknotem o jakimś nominale to i tak ma jakąś wartość w realnej gotówce. Czas do szkoły...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~daniel  2006-01-17 12:05:13  host: alj170.internetdsl.tpnet.pl

    Ale zajebiście się bawiłem ostatnio na Dyskotece był odlot a ten człenio ze stacji dał taką plame że hej buźka wszystkim dziewczynom

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~WuBas  2006-04-08 11:26:24  host: acqg219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o czym te pogaduchy??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~ozimek  2006-11-21 13:24:08  host: xdsl-6461.lubin.dialog.net.pl

    Nie wiecie moze jak moge rozkodowac K700i z kodu blokujacego ustawienia zasztrzezonego telefonu? jak znacie jakis kod na przywrocenie ustawien poczatkowych to zapraszam na gg 4271785

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~~~~~~~  2007-06-15 20:15:36  host: 77.79.203.32

    hlehlehle... nie ma to jak social ;]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~tyczka323  2008-02-19 21:38:14  host: acxy133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy zna ktoś jakieś kody do sony ericssona k700i ...??? prosiłbym bardzo . Z GóRY WIELKIE DZIEKI

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2009-02-06 15:28:28  host: eex163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale jaja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~  2010-09-04 16:03:23  host: 95.155.122.7

    to 5555544466667785764575790 wpisz ten kod

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2010-09-04 16:25:09  host: p15-03.opera-mini.net

    Nie pierwszy i nie ostatni raz takie coś się dzieje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~maniek  2010-12-06 19:00:23  host: 178.56.235.161

    dobre... pozdrawiam tych złodzieji

Dodaj swoją opinię