Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości KNF przyjrzy się Netii

KNF przyjrzy się Netii

WitekT 9 Maja 2007 10:20

0 0

Komisja Nadzoru Finansowego chce od Netii wyjaśnień, dlaczego nie poinformowała raportem bieżącym o sporze zbiorowym z pracownikami. 7. maja chwilę po ogłoszeniu informacji przez agencję PAP kurs akcji Netii spadł o ponad 4% - pisze Gazeta Prawna.

KNF zwróciła się do spółki o wyjaśnienie, dlaczego Netia nie uznała informacji o sporze zbiorowym za informację poufną, co pociągnęłoby za sobą konieczność przekazania tej informacji rynkowi raportem bieżącym. Jak argumentuje Netia, wejście organizacji związkowej w spór zbiorowy z zarządem Netii nie wiąże się z obowiązkiem wysłania raportu w rozumieniu ustawy oraz rozporządzeniom dotyczącym informacji bieżących. Ustawa daje spółce swobodę wyboru, czy dana informacja jest poufna.
Szerzej o sporze Solidarności w Netii z zarządem firmy pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet