Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klucz Mobile: Pakiety internetowe do 5 GB

Klucz Mobile: Pakiety internetowe do 5 GB

LuiN 4 Września 2014 14:01

9 1

Sieć Klucz Mobile odświeżyła ofertę pakietów internetowych. Teraz największy z nich ma 5 GB, a najtańszy 200 MB zakupić można za 3 zł.

W ofercie sieci znajduje się obecnie 5 wariantów pakietów internetowych o ważności 30 dni:




Pakiet

Cena

Liczba MB

Aktywacja

Ważność

Internet 200 MB

3 zł

200

*121*11*01#

30 dni

Internet 500 MB

5 zł

500

*121*11*02#

30 dni

Internet 1 GB

10 zł

1000

*121*11*03#

30 dni

Internet 2 GB

15 zł

2000

*121*11*04#

30 dni

Internet 5 GB

30 zł

5000

*121*11*05#

30 dni


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: klucz mobile | pakiet danych

w sumie: 43
  • 0

    24. ~martines  2014-09-04 19:24:56  host: 89-67-177-226.dynamic.chello.pl

    Jeden chwali jedna sieć drugi inną. Jednak kto dzwoni na stacjonarne? Jak już to sporadycznie bo nawet starsze pokolenie używa komórek ale jak widać nie wszyscy młodsi używają swoich szarych.. nie ma no limit na komórki za 19zl. Wydzwonisz 20 minut to za tyle zapłacisz, a jak kilka godzin to 19zl. Na tym to polega. Abo w nju to lepsza wersja karty bo miesięczne wypowiedzenie umowy jest super sprawa. Pakiety internetowe są w każdej sieci. Prawda jest taka ze 1 GB w zupełności na miesiąc wystarczy no chyba ze ktoś nie ma w domu komputera lub WiFi. Nie ma co się kłócić która sieć daje więcej. Każdy ma swoje priorytety wyboru i wybiera oferty z dostępnych na rynku. Dla mnie sieć która powstała głównie dla Ukraińców nie jest godna uwagi. Ale nigdzie nie powiedziałem ze oferta jest zła. Nie lubię pakietów bo nie wiem ile wykorzystam w danym miesiącu wiec mechanizm nju jest bezkonkurencyjny. Nie mowie tez ze zasięg jest super w nju ale pamiętam czasy jak w Krakowie w telefonie z karta Idei szukałem zasięgu wiec dla mnie to nie problem. Klucz działa na nadajnikach plusa wiec przynajmniej z tym nie powinno być problemu. Jakiś rok temu błędnie były naliczane opłaty za internet ale do tego czasu powinno być już ok choć jak jest tego nie wiem.

  • 0

    25.  2014-09-04 19:27:36

    ~martines - 30-40% czasu połączeń (zależnie od miesiąca od 8 do 12 a nawet 15 godzin) dzwonię na stacjonarne ;-)

  • 0

    26. ~  2014-09-04 19:33:16  host: apn-31-1-219-209.dynamic.gprs.plus.pl

    W T-Mobile za 30 zeta jest 6 GB a tu 5 GB, ale jak na virtuala to bardzo dobra oferta, do dzwonienia rewelacja, zasięg Plusa, cena 19 gr , na zagranice też od 19 gr.U niektórych naszych opów drożej się dzwoni po Polsce.

  • -2

    27. ~r  2014-09-04 19:46:51  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    #25: wlo, ja z kolei 0-1% na stacjo. Nie jesteś jakimś wzorcem tylko raczej anomalią ;-)

  • 1

    28.  2014-09-04 19:50:57

    @27, wątpie. Dorośli mają to do siebie, że dzwonią czasami do jakiejś firmy, czy instytucji :)
    O przedsiębiorcach nie wspomnę, bo oni zazwyczaj na abonament ofertę firmową mają ;)

  • 0

    29.  2014-09-04 19:57:05

    27 - myślisz? wątpię ;-)

  • 2

    30.  2014-09-04 19:58:29

    @26, no i w T-mobile najtańszy pakiet to chyba 10 zł (1GB) [w kluczu 200 MB / 3 zł]. Do tego pakiety minutowe to od 5 zl za 30 minut do 15 zl za 100 minut (0.167 - 0.15 zł / min). W kluczu minuta w najtańszym pakiecie kosztuje tyle ile w T-mobile w najdroższym (15gr, tu: 20 min/3zł, tam: 100 min/15 zł), zaś już za 10 zł mamy 67% więcej (100 min zamiast 60), lub jak kto woli 33% taniej (10 zł zamiast 15). W najdroższym pakieie, minuta kosztuje tu 0.06 zł, czyli 60% mniej niż w T-mobile.
    Do tego, za Rok ważności Konta nie płacimy 36 zł (3 zł miesięcznie) jak w T-mobile, lecz jest ona standardem po każdym doładowaniu. A bezplatne polączenia wewnątrz sieci wymagają doladowania za 8.67 zł miesięcznie (50 zl / 6 miesięcy).
    I czy T-Mobile nadal wygląda taniej? Oczywiście nie porównując cen za połączenia międzynarodowe. Nie pogrążajmy fioletowych...

  • 0

    31.  2014-09-04 19:59:04

    * różowych oczywiście. Choć jeden pies, oferta fioletowego też do dobrych nie należy (Play na kartę Rok Ważności Konta ma się rozumieć)

  • 1

    32.  2014-09-04 20:15:27

    Miałem się w tym miesiącu przenosić do Klucza, ale, że w Plusie dali 100% więcej na główne konto to może przejdę w następnym roku.

  • -3

    33.  2014-09-04 22:06:55

    @wlo (25), już Ci kiedyś pisałem, że Ty chyba pępkiem świata nie jesteś? A już szczególnie przy takim BARDZO RZADKIM profilu korzystania z komórki, jesteś wyjątkowym okazem. Przeciętny Kowalski, nawet gdyby dzwonił na stacjonarny, to na pewno nie w takim natężeniu. ;-)

  • 2

    34.  2014-09-04 22:09:56

    Ogólnie ciekawie się robi, że pakiety netu są coraz tańsze. Przy takich cenach powoli można myśleć o słuchaniu radia internetowego i oglądaniu teleexpresu w pracy. :) Jeszcze chwila i będzie 10 GB za 25zł we wszystkich sieciach.

  • 1

    35. ~kwintolp21  2014-09-04 22:30:41  host: 193.243.154.148

    Nie tylko :) moja tesciowa nie ma komorki i uzywa tylo stacjonarny... dzwoni do swoich corek miesiecznie 1800-1950 minut. (Netia)

  • 0

    36. ~kwintolp21  2014-09-04 22:32:36  host: 193.243.154.148

    Odnosnie klucza? W lustopadzie zglosilem blad systemu- brak mozliwosci wykonywania polaczen na komorki do slowacji... cztery miesiace bez postepu i przenioslem ten numer. Jestem ciekawy czy to juz naprawili :)

  • 2

    37.  2014-09-05 01:00:04

    Nie wiem gdzie dzwonicie, ale sądy, urzędy, firmy korzystają z numerów stacjonarnych więc jak się dzwoni tylko w gronie przyjaciół i kolegów to może no limit na komórki wystarczy, ale nie każdemu. A jak ktoś jeszcze nie ma wliczonych smsów, a wysyła nawet te 50 czy do 100 to dodatkowe koszta.

  • 2

    38.  2014-09-05 08:19:41

    DanielR - ja znam billingi baaardzo wielu osób ;-) "Normalny" człowiek dzwoni całkiem sporo na stacjonarne. Szczególnie "normalny" przedsiębiorca ;-) Procentowo i ilościowo. Fakt - są ludzie, którzy w ogóle nie dzwonią na stacjonarne - znam też i takie billingi. Jednak należą do ludzi nie mających potrzeby załatwiania jakichkolwiek spraw "życiowych" - bo załatwiają za nich to inni ;-) Tak więc mój przypadek nie jest wzorcowym, jednak zawsze będę dyskutował z kimś kto twierdzi kategorycznie, że nikt już nie dzwoni na stacjonarne... Jeśli by tak było - nie byłoby już telefonii stacjonarnej ;-) Jednak jest i ma się całkiem dobrze.

  • 0

    39. ~  2014-09-09 02:14:25  host: host-176-221-121-202.dynamic.mm.pl

    @38, przyznaj w końcu pracownikiem jakiego telekoma jesteś?

  • 1

    40. ~  2014-09-09 02:16:49  host: host-176-221-121-202.dynamic.mm.pl

    @33, zostaw szufladkowanie równym sobie. Jak mnie denerwuje myślenie niektórych osób tylko i wyłącznie przez pryzmat samych siebie.
    Zadzwoń ze trzy razy w miesiącu do rejestracji w przychodni, gdzie pielęgniarka będzie szukać karty Twojego dziecka przez kilka minut, to się dowiesz po co komu nolimit na stacjonarne.

  • 0

    41. ~Petro  2014-09-11 21:54:50  host: ip-78-30-106-117.free.aero2.net.pl

    http://tlp.is/32e Coś lepszego jest?

  • 0

    42. ~aaa  2014-09-25 22:53:20  host: user-164-127-166-73.play-internet.pl

    Ja dzwonię na stacjonarne po bułki- stać mnie- jak wlo.
    A tak przy okazji, nie wiem do jakich urzędów dzwonicie i po co , jak i tak w tym syfie (czytaj PRL 2, nie mylić z Polską) trzeba prawie wszystko załatwiać osobiście i robić za kuriera nawet w ramach jednego urzędu.
    PS @33
    Szanuj swoje dziecko i swój czas, większość spraw załatwisz od ręki bez rejestracji- koszt 50- 100zł . Przy częstych wizytach raczej 50zł jednorazowo powinno wystaczyć- lekarze w 99% posiadają selfony:) i jeszcze jedno. Myślenie przez pryzmat samego siebie jest wskazane i zdrowe. Wiesz dlaczego? Bo nikt inny za Ciebie tego nie zrobi...

  • 0

    43. ~aaa  2014-09-25 23:07:42  host: user-164-127-166-73.play-internet.pl

    @41
    To zależy do czego. W skrócie (jeśli mówimy o dzwoniniu po UE) wygląda to tak. Klucz- najniższe stawki (dzwoniąćz Polski) do obcych sięci w UE. Brak pakietów sms. Lebara stawki nieco wyższe do innych operatorów w UE, ale niższe w ramach Lebary i tańszy roaming wewnętrzy w UE (na przykład będąc w Niemczech zadzwonisz taniej do Angli). Wsponiana Lyca- oferta prawie jak Lebara. głowna różnaica to ogólnie najtaniej w sieci Lyca (Europa i nie tylko) i trochę drożej jeśli już jesteś np. w Niemczech i chcesz zadzwonić do Angli. Pozostałe parametry jak sieciówki czy pakiety inernetowe są zbliżone we wszystkich trzech ofertach (oczywiście z małymi różniacami).