Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Klub Orange" dla klientów prepaid

"Klub Orange" dla klientów prepaid

WitekT 19 Sierpnia 2010 18:50

0 0

Wystartował Klub Orange skierowany do klientów prepaid, którzy często uzupełniają swoje konto.

Zaczynamy od tego, że dla klubowiczów maksymalna wartość kredytu nie będzie zależna od stażu w sieci, a ilość SMS SOS zwiększamy do 5. Ponadto do dyspozycji dajemy zupełnie nową usługę tzn. Ratunkowy Telefon. To specjalny numer gdzie można zostawić krótką wiadomość dla osoby, z którą chcemy się skontaktować. Otrzyma ona info SMS-em o oczekującym na nią nagraniu. Zarejestrowany użytkownik ma 3 Ratunkowe Telefony w miesiącu za darmo - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

W przyszłości planowane jest uruchomienie forum, na którym klubowicze będą swobodnie dyskutować o ofertach Orange na kartę. Ze strefy Orange będzie można też w łatwy sposób wysłać zapytanie do konsultanta BOK, będą tam umieszczane informacje o konkursach, itp.




Warunkiem uczestnictwa w Klubie Orange jest posiadanie telefonu na kartę w sieci Orange od minimum 6 miesięcy z sumą doładowań konta głównego za ostatnie 4 pełne miesiące kalendarzowe w wysokości minimum 200 zł.

Więcej szczegółów na stronie orange.pl/kluborange.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • -1

    34. ~janek  2010-08-19 22:38:06  host: dnj24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    poza tym wszyscy tak jedziecie po Orange, a tym czasem oni znów na prowadzeniu wśród wszystkich opów. nie chce nic mówić, ale tak samo było z wyborami - każdy jedzie po Jarku, a tu nagle połowa Polski na niego głosuje :)

  • 0

    35.  2010-08-19 23:15:07

    @33 Gdzie za free? Daleko szukać nie trzeba. Chociażby w Play.

  • 1

    36. ~  2010-08-19 23:41:07  host: t09-11.opera-mini.net

    34: skoncz juz moze z ta swoja POlityka milosci bo to tylko obluda. Jak sie komus nie podoba oferta orange to ma prawo napisac to jasno i wyraznie. Tak ta oferta jest na samym dnie. Sa w Polsce ludzie jak na tym portalu ktorzy mysla samodzielnie. A aferzystom z gory juz dziekujdmy.

  • 1

    38.  2010-08-19 23:49:54

    No, dobra. Żeby nie było, że tylko krytykuję. Podoba mi się oferta Orange Free na kartę z mega bonusami danych po doładowaniu. Żeby tak jeszcze w ramach tej oferty można było taniej dzwonić i smsować - to byłby ideał.

  • 1

    39. ~DSV  2010-08-20 03:30:21  host: 95.108.22.128

    A nie lepiej - jak w Play Fresh - wydłużyć połączenia wychodzące do 12 mies bez względu na wysokość doładowania? Wtedy te "koła ratunkowe" nie byłyby potrzebne....

  • 1

    40.  2010-08-20 07:43:31

    No to 16,66 zł na miesiąc wychodzi za te 3 połączenia ratunkowe, jednak drogo. W PF to bym miał SD za dychę i pakiet do Play i stacjonarne i nie potrzebny byłby mi ratunek i zawsze miałbym się do kogo zwrucić.

  • -1

    41. ~ewqaewqa  2010-08-20 07:49:41  host: t19-02.opera-mini.net

    Suma 200 zl za 4 pelne miesiace kalendarzowe, czyli nie 16.66, policz sobie, heh

  • 1

    42.  2010-08-20 08:01:34

    @41: Liczyłem z kwoty 600 PLN za pełny rok, dzieląc 3 ratunkami m-ąc, a to tak wychodzi. Policz sobie hehe

  • 1

    44. ~ZICO  2010-08-20 08:56:13  host: abkf56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange ma skrajnie prymitywne sposoby na wyciąganie pieniędzy z kieszeni klienta. Czy oni naprawdę mają ludzi za idiotów? Stwarzają nikomu niepotrzebny tzw. klub, który za regularne doładowania konta daje - o zgrozo - telefon ratunkowy. Oni są jacyś nienormalni. Przecież osoby regularnie doładowujące konto w ogóle nie będą z tego korzystały. Czyli wszystko po francusku. Dajcie nam kasę, a my wzamian za to damy wam niepotrzebną usługę, z której macie się cieszyć i sypiacą się sieć. Co tu dużo mówić-tego typu prymitywne zabiegi widzi się nie tylko w orange ale i w np sieciach hipermarketów należących do Francuzów. Najbardziej "hiciarską promocją" jest zakup produktu w większym opakowaniu, które wychodzi znacznie drożej niż mniejsze. Jest to notorycznie praktykowane np w sieci Carrefour.

  • -1

    45. ~  2010-08-20 09:04:38  host: t04-10.opera-mini.net

    Sypiąca się sieć? Widać kolega mało zorientowany w temacie.

  • 1

    46. ~  2010-08-20 09:12:17  host: t06-02.opera-mini.net

    Ludzie,trzymajcie mnie bo padne. Ciekawe ilu jest takich klientow ktorzy doladowuja za 50zl/m-c.To juz lepiej abonament kupic w Orange za tyle.Proponuje gluchy telefon za ta promocje:-)

  • 1

    47. ~ZICO  2010-08-20 10:11:19  host: abkf56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #45: To chyba kolega jest mało zorientowany w temacie, jest tu pierwszy raz i nie potrafi cofnąć się o kilka newsów.

  • 0

    48. ~  2010-08-21 00:26:15  host: chaos.tpnet.pl

    @ 22.PLAY & 25: Chyba ktoś Wam nakłamał! Nie działa ani *100#, a *100*#.

  • 1

    49. ~  2010-08-21 00:31:50  host: chaos.tpnet.pl

    @ 43: Taaak, już mnie zazdrość ogarnia, że przepadną mi "darmowe" ratunkowe połączenia, których cena wychodzi po 16,66 zł za każde ;)

  • 0

    50.  2010-08-22 23:06:08

    Po co ratunkowe połączenia tym, którzy ładują prepaida za 50zł miesięcznie? ;) W Zetafonie w nowych taryfach, w których chce się dostać poczciwe telefony za 1zł (czyli np LG Cookie), trzeba ładować za 50zł miesięcznie. Może tych Zetafonowców wezmą do klubu? Poza tym wykorzystanie kwot rzędu 50zł miesięcznie to nie jest jakiś wyczyn. W Popie wystarczy kupić 2 pakiety po 1000 minut i wykorzystać 100 minut poza sieć. ja Tak Taka ładuję raz mna 6-7 miesięcy w podwojeniach, zazwyczaj maksymalną podwajaną kwotą i nie mam problemu z wydaniem kasy. Ale w TT dostaję 100% drugiego doładowania gratis.

  • 0

    51.  2010-08-22 23:13:17

    248: Masz dziwny telefon a raczej kartę w nim. Mi działało bez problemu *100*#

  • 0

    52.  2010-08-22 23:13:30

    @48: Masz dziwny telefon a raczej kartę w nim. Mi działało bez problemu *100*#

  • 0

    53. ~ZICO  2010-08-23 09:11:17  host: abju72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #50: Dokładnie pablo_79. Po co orange adresuje usługę, do kogoś, kto i tak z niej nie będzie korzystał? Totalny bezsens.

  • 0

    54. ~  2010-08-23 10:55:52  host: gaja.tpnet.pl

    @ 52. PLAY: Ja kartę OF trzymam w modemie i stamtąd wysyłałem te kody USSD, a modem nie jest w stanie obsłużyć Menu Orange. Po przełożeniu karty do telefonu mogłem skorzystać z tego Menu i faktycznie dostałem SMS-a ze stanem transferu pozostałego do wykorzystania. Dzięki!

  • 0

    55. ~orange  2010-09-25 15:01:38  host: cgz127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    płacisz rachunki jako polecenie pobrania to masz doliczone do rachunku pozycje nikomu niepotrzebną RACHUNEK SZCZEGUŁOWY za 5 PLN miesięcznie , bank zapłaci , a Ty od Orange dostaniesz tylko SMS-a kwote ...... pobrano

Dodaj swoją opinię