Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kłopoty z wymianą kart SIM w Mix Plusie

Kłopoty z wymianą kart SIM w Mix Plusie

WitekT 7 Września 2006 16:18

0 0
Plus ma problemy z wymianą kart na życzenie klienta w Mix Plus.

Jak informują sprzedawcy, zamiast regulaminowych 7 dni roboczych, klienci mogą oczekiwać nawet ponad 9 dni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2006-09-07 20:29:06

    jak na plusa to i tak nieźle :]

  • 0

    9. ~RadkoR  2006-09-07 20:48:27  host: host-ip48-68.jmdi.pl

    Heh, a ja w Orżńąć na wymiane "starego" SIM'a SIMteligent na 3G czekałem 5 minut. :)

  • 0

    10. ~Szalony  2006-09-07 20:53:42  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Nie no to skandal jak to mają problemy z wymianą kart ? Chyba karty mają tylko znów system w Plusie się sypie !!! Ciekawe mi w końcu Plus aktywował numer Ery ale mogę tylko ja dzwonić i mam gprs nic więcej - co ciekawe wszystkie połączenia na mój numer są odrzucane bo system widzi go jako nie aktywny ! Plus zwala winę na Erę ale od 3dni nikt nie może mi aktywnego numeru w pełni włączyć ! Powoli podejrzewam że to Plus ma problem i by tak nie było że nie da rady go w pełni aktywOwac bo system Plusa znów nie wyrabia ! Ostatnio w ciągu 3 dni nie mogłem pdf pobrać bo ebok Plusa znów miał "częściową" awarie.

  • 0

    11.  2006-09-07 22:50:15

    A propos kłopotów Plusa: mały "kwiatek" z zaprzyjaźnionej strony Pana Wacława cyt: "(...) użytkownicy prepaid Polkomtel S.A. wizytujący: Anglię, Irlandię oraz Chorwację i Czechy, podczas próby zainicjowania połączenia roamingowego do Polski wczoraj dochodziło do dość specyficznego zdarzenia, które nazwijmy dla potrzeb wyjaśnienia "awarią". Awaria polega na tym, iż użytkownik inicjujący połączenie zza granicy dodzwaniał się nie tam, gdzie powinien (ale do Polski), przy czym osoba, do której zostało zestawione połączenie otrzymywała komunikat w obcym języku, że zestawione połączenie będzie się odbywało na jej koszt"

  • 0

    12. ~  2006-09-07 22:54:30  host: dum173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaka jest strona Wacuśia?

  • 0

    13. ~ksad  2006-09-07 23:39:18  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Bo w sumie całego Plusa powinien objąć "wstrzymaczasowywacz" - i już!

  • 0

    14. ~xxx  2006-09-07 23:43:52  host: efi77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10. Szalony: Ty chyba naprawdę jesteś szalony żeby przenosić się z numerem z Ery do Plusa. I liczysz może jeszcze na to, że to będzie działało. Gratulacje i powodzenia mimo wszystko.

  • 0

    15. ~Szalony  2006-09-08 00:12:49  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    XXx- NO przecież musi to działać :-) ale jutro zaczynam robić Sajgon bo to co jest teraz to jest skandal nie dość że ponad tydzień nie miałem numeru to teraz jak go niby mam to od 3dni znów Plus zwala winę na Erę że mam numer ale jak ktoś do mnie dzwoni to system gada- nie ma takiego numeru :/ Ja przecież jest taki numer i co sieci nie mogą się porozumieć jak w pełni go włączyć ? Konsultant mówił mi że 1y raz spotkał się z tym że przeniesiony numer jest nieczynny na wszelkiego typu połączenia przychodzące ! A już parodia jest to co dziś zauważyłem że w gsm nie mogę wysyłać sms a w 3g mogę !!!

  • 0

    16.  2006-09-08 00:38:30

    15. Szalony: pewnie konsultant pierwszy raz sie spotkal ze ktos nr do plusa przenosi stad tez nie spotykal sie wczesniej z problemami z takim przenoszeniem:))

  • 0

    17. ~wielki_zwis  2006-09-08 08:18:53  host: 25-208.89-161.tel.tkb.net.pl

    Szalony jak mozna zwalac wine na Ere skoro numer jest juz w Plusie??? To ewidentna wina Plusa! Ja mam odwrotna sytuacje mam numer 603 w Erze i nie mam problemow jakichkolwiek

  • 0

    18.  2006-09-08 08:38:42

    A wogóle kto w miare normlany przenosi numer z Ery do Plusa??:/ chyba ,że nie ma zasięgu w miejscu zamieszkania ,ale to ostateczność:)

  • 0

    19.  2006-09-08 08:39:48

    i system w Plusie sie wali - ciekawe, jak bedzie sie wiodło operatorowi wirtualnemu jak wejdzie - opierac sie na takim słabym systemie ,ciekawe....

  • 0

    20. ~xxyyy  2006-09-08 09:21:51  host: cyq98.internetdsl.tpnet.pl

    szalony, zajdz do ery i zapytaj sie czy masz u nich wszystkie rachunki oplacone co do 1gr. ja mialem tak, nie malem oplaconego jednego rachunku i przez to nie odblokowali pelnego dostepu do przeniesienia numeru. nawet jesli uwazasz ze masz wszystko oplacone to i tak sie przejdz.

  • 0

    21. ~Stały Plus  2006-09-08 10:32:59  host: asj72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie wiem, z tego co tutaj czytam, to wszyscy macie jakies problemy, dziwne, że jestem użytkownikiem tej sieci od ponad 8 lat (2 numery) i ponad 4 (kolejne 2 numery) lącznie 4 telefnoy w domu. Cała moja rodzina ma Plusa i nigdy jeszcze nie było problemów, czy to z wysyłaniem, dzwonieniem, czy transmisją danych... śmieszy mnie to, że jak serio ktos miał problem, to póżniej 3/4 "dzieci", które mają inna sieć jedzie na Plusie jak na dzikiej świni... Czytam opinie od dawna i widze, ze malo kto jest tutaj konkretnie w temacie, 3/4 osob pisza i jada na czyjejs opini, bo jemu sie zepsulo to i my musimy dodac cos od siebie, żeby podkrecic atmosfere bo tej sieci nie lubimy...
    dzieciarania...

  • 0

    22.  2006-09-08 10:51:07

    Olek - bez przesady a w czym Era jest lepsza od Plusa ? Mam taryfy na firme i Maxprofit jest the best :) n- przynajmniej dle mnie - pozatym - moze jeszcze w Erze bym zostal gdyby miala sensowny gprs w taryfach- bez dodatkowych umow - a tak to Era daje smieszny Blue 100mb za 39netto :/ gdzie w Plusie za 10zl wiecej mam Iplusa 1gb :) A zasieg Ery mam fatalny to prawda i dlatego z Ery uciekam.

  • 0

    23. ~  2006-09-08 11:29:49  host: dqb58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kto ucieka z ery jest głupi, bo to era powróci niedługo na miejsce pierwsze i stanie sie pionierem i wszystkich zaskoczy.T-Mobile w tym pomoże.

  • 0

    24. ~KimdzonG  2006-09-08 11:34:00  host: dpr41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie no. Jak porównywać Ere to tylko z ledwo co wgramowolonym się na liderowanie Orange!Bo Plus nie ma konkurencji. Jest sam w swoim świecie.

  • 0

    25. ~amira  2006-09-09 06:26:51  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    no to po prostu mega:/ plus sie po raz kolejny nie popisal

  • 0

    26.  2006-09-11 12:14:51

    to kpina, żeby takie
    problemy były. Jeszcze więcej problemów sprawia EBOK. Tam dzień bez awarii trrzweba wielbić.

  • 0

    27.  2006-09-14 09:16:59

    Stały Plus - widocznie masz szczęscie że nie trafiło na ciebie. kiedy w lutym była pamiętna awaria platformy simplusa u mnie wszystko było ok. natomiast od wczoraj nigdzie nie mogę się dodzwonić ani wysłać smsa. mam 3 telefony: 2 w sim+ i 1 w mixie i na wszystkich to samo :( czekam na rozwiązanie problemu, wysłałem już reklamację do bok plusa i wcale nie mam zamiaru uciekać do ery czy orange

Dodaj swoją opinię