Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci Plusa obejrzą wszystkie mecze LOTTO Eurovolley 2017 za darmo

Klienci Plusa obejrzą wszystkie mecze LOTTO Eurovolley 2017 za darmo

msnet 22 Sierpnia 2017 21:12

8 3

eurovolley 2017

Już w najbliższy czwartek rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Transmisje będą dostępne między innymi w Ipli.

Mecz otwarcia Polska - Serbia będzie dostępny za darmo dla wszystkich, natomiast transmisje pozostałych wydarzeń będą płatne (od 4,90 zł za wydarzenie). Darmowy dostęp do relacji ze wszystkich meczy otrzymają klienci Plusa i abonenci Cyfrowego Polsatu. Wystarczy, ze zalogują się w serwisie Ipla przy pomocy numeru telefonu w Plusie lub danych konta ICOK (Internetowe Centrum Obsługi Klienta).




Mecze będą dostępne wyłącznie dla użytkowników z Polski. Transmisje można oglądać na stronie ipla.tv, za pomocą aplikacji IPLA na PC, Androidzie, iOS, Windows Phone/Mobile, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Panasonic Smart TV oraz w Netia Playerze.

Dostęp do meczów może być ograniczony ze względu na duże zainteresowanie danym spotkaniem - możemy przeczytać na stronie ipla.tv.

Źródło tekstu: ipla.tv     

Dodaj do:

Tagi: plus | eurovolley 2017 | ipla | cyfrowy polsat

w sumie: 24
  • 0

    5.  2017-08-22 21:34:58

    Karta także.
    Oczywiście transfer danych aplikacji Ipla nie pomniejsza posiadanego pakietu danych.
    To już kolejna promocja Ipli, wcześniejsze są tutaj: http://tlp.is/em6

  • -2

    6. ~Olsza18  2017-08-22 21:38:19  host: user-94-254-162-195.play-internet.pl

    Haha, za darmo mogą obejrzeć, gorzej z super hiper szybkim LTE :D

  • -2

    7. ~Władzioooooo  2017-08-22 22:03:28  host: 217.96.227.220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obejrzą tylko gdzie w Warszawie............? U mnie brak podstawowego zasięgu GSM nawet jako jedynej sieci w telefonie mi PLUS nie wynajduje nawet na zewnątrz budynków mieszkalnych w centach miejscowości, ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, gmina 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie!!!!!! Paranoja z tym Plusssssss i nic nie robią choć zgłaszane 1000 razy do ich BOK z 20 lat!!!! UKE też nic w tej sprawie nie robi;

  • 0

    9. ~Gutek  2017-08-22 22:30:09  host: 44.red-83-53-119.dynamicip.rima-tde.net

    Mam plusa firmowego, ale z przekory nic nie obejrzę. To jest generalnie chore, że mistrzostwa świata czy Europy w jakiejkolwiek dyscyplinie nie są dostępne dla wszystkich Polaków.

  • 0

    13.  2017-08-22 23:18:56

    Czy na ipli nie było problemów z meczami na euro?

  • -2

    15. ~Abonent Polskiej Sieci Plus  2017-08-22 23:44:02  host: apn-31-0-43-156.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus jak zawsze liderem technologicznym i ofertowym.

  • 0

    16.  2017-08-23 00:06:24

    @13, playonline - tak, to u nich były problemy. Ostatnio też przy KSW zaliczyli wpadkę: http://tlp.is/dmy

  • 0

    17. ~///  2017-08-23 05:40:01  host: user-94-254-244-173.play-internet.pl

    9 - mecze polaków są dostępne na zwykłym polsacie, komercyjna impreza finansowana z prywatnej kasy.

  • 0

    18. ~Gnom  2017-08-23 05:41:20  host: apn-31-0-67-242.dynamic.gprs.plus.pl

    @7
    Podejdź do Sarnak, tam jest i "dolatywuje" aż do Litewnik koło Chłopkowa.

  • 0

    22. ~  2017-08-23 07:03:45  host: public721578.centertel.pl

    Droga redakcjo, za darmo to w dzisiejszych czasach mało kto morde obije :P

  • 0

    23.  2017-08-23 09:30:11

    @ 7 a kto ci każe korzystać w tej lokalizacji z Plusa, który tam po prostu nie istnieje. Zasięg 3G z wolnego UMTS900HSPA+ i BTS-a Mielnik. Bez szans na LTe z BTS-a LTE1800Aero2 Maćkowicze. Optymalny wybór to Orange lub t-Mobile, które mają UMTS2100HSPA+DC na BTS-ach w Adamowie -Zastawa i Mielniku. Póki co tylko pozwolenia na LTE1800NetWorks ale 3G na HSPA+DC działa prawidłowo.

  • 0

    24.  2017-08-23 10:02:13

    niech tym razem odpokutują wtopę jaka była z transmisją KSW. ALe słabo to widzę, raczej więcej wkurzania sie, niż realnego oglądania.

  • 0

    25.  2017-08-23 10:36:51

    który funboy plusa mi minusuje? :D

  • 0

    26.  2017-08-23 11:42:58

    @23. Matek daj spokój.
    Od lat wstawia tą regułkę, pisał mu już chyba każdy że ma zwiewać z Plusa ale do niego to nie dociera.

  • -1

    27. ~  2017-08-23 13:49:00  host: public-gprs369187.centertel.pl

    za darmo do oglądnięcia na rosyjskiej 1 i ukrainskim 2+2

  • 0

    28. ~martin  2017-08-23 14:33:12  host: 89-70-27-2.dynamic.chello.pl

    Mam i plusa i panasonica, więc szykują się meczyki za darmo :D

  • 1

    29.  2017-08-23 16:00:27

    Do 27.
    AHA, dzięki.
    Faktycznie wszyscy tu obecni mamy te kanały i na nich będziemy oglądać transmisję. :-/

  • 0

    30. ~Beata  2017-08-23 16:15:36  host: 178235146237.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    I elegancko, że Plus potrafi zadbać o swoich abonamentów. No ale to nie dziwi, w końcu wspierają polską siatkówkę.

  • 0

    31. ~  2017-08-23 16:23:38  host: 168.235.207.244

    @29 zainstaluj apke Bizon Tv i masz rosyjska tv

  • 0

    32.  2017-08-24 20:46:07

    Działa, Apple TV i iPhone i oglądanie elegancko. Dobrze mieć kogoś z rodziny w plusie :)

Dodaj swoją opinię