Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci Plusa na rzecz ofiar "Halemby"

Klienci Plusa na rzecz ofiar "Halemby"

WitekT 22 Listopada 2006 18:44

0 0
W związku z katastrofą, jaka wydarzyła się w kopalni Halemba w Rudzie Śląskiej, sieć Plus udostępniła specjalny serwis SMS-owy, dzięki któremu klienci sieci mogą wesprzeć ofiary tragedii.

SMS-y o dowolnej treści należy przesyłać pod numer 72 720. Koszt SMS-a wynosi 2 zł + VAT (2,44 zł z VAT). Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na rzecz poszkodowanych.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~magiusctrlaltdel  2006-11-22 19:02:56  host: 213.25.189.50

    nasze państwo jest jedyne w swoim rodzaju-zarabia nawet na tragedii ludzi- czy to nie jest przesada że nawet vat trzeba płacić gdy chce się pomóc- ostatnio obiło mi się o uszy że będzi można dawać dary w postaci jedzenia i nie trzeba bęzie od nich płacić podatku- czytałem o jakimś piekarzu który oddawał nie sprzedany chleb do sirocińca- efekt był taki że za nie płacenie podatku zaczął nachodzić go fisks- sprawa trafiła do mediów i umożono długi ale fiskus odczekał nagonkę i zaczął robić częste kontrole- piekarz stracił klientów - nie miał czym zapłacić pracownikom i w końcu zamknął działalność- nic dodać nic ująć

  • 0

    2.  2006-11-22 19:27:26

    zgadza się szanowny przedmówco na wszystkim państwo chce zarabiać, nawet jeśli nam się uda coś zaoszczędzić o też jest podatek od oszczędnosci. Skandal

  • 0

    3. ~magiusctrlaltdel  2006-11-22 20:06:51  host: 213.25.189.50

    nasze państwo jest jedyne w swoim rodzaju-zarabia nawet na tragedii ludzi- czy to nie jest przesada że nawet vat trzeba płacić gdy chce się pomóc- ostatnio obiło mi się o uszy że będzi można dawać dary w postaci jedzenia i nie trzeba bęzie od nich płacić podatku- czytałem o jakimś piekarzu który oddawał nie sprzedany chleb do sirocińca- efekt był taki że za nie płacenie podatku zaczął nachodzić go fisks- sprawa trafiła do mediów i umożono długi ale fiskus odczekał nagonkę i zaczął robić częste kontrole- piekarz stracił klientów - nie miał czym zapłacić pracownikom i w końcu zamknął działalność- nic dodać nic ująć

  • 0

    4. ~ksad  2006-11-22 20:11:28  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Jaka tragedia na Śląsku? W wypadkach samochodowych ginie codziennie co najmniej kilkadziesiąt osób. Może i dla nich esemeski?

  • 0

    5.  2006-11-22 20:45:33

    Bez względu na to czy Państwo zarabia na podatku czy nie, trzeba wysłać kilka smsków.

  • 0

    6. ~issa  2006-11-22 20:52:11  host: abpo130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie wysyłam. Nie mam wiary , że cokolwiek trafi do rodzin osób , które zginęły w wypadku. Taka sama sytuacja była podczas zbiorki na ofiary zawalenia się hali. Ciekawy artykuł nawiązujący do aktualnej sytuacji http://skocz.pl/zalobna-spirala

  • 0

    7. ~magiusctrlaltdel  2006-11-22 20:56:30  host: 213.25.189.50

    oki ksad- zgadzam się z tobą - ale kwestia halemby to to temat numer jeden dla mediów- potrzebowali tego ale nie na to chcę zwrócic uwagę- chodzi o to że za dobroczynnośc trzeba płacić- dla państwa to dochodowy interes- maja kasę na wydawanie na niepotrzebne rzeczy- po prostu marnotrastwo nie zna granic- weżmy na cel na przykład drogi- gdzie one są? gdzie są nasze pieniądze? to samo tyczy się hotspotów w miastach i gminach??

  • 0

    8. ~boob  2006-11-22 21:22:09  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    Wygląda na to że jak umierać to tylko w większej grupie, w świetle kamer. Wątpię aby moi bliscy dostali jakąś kase od rządu po tym jak umrę (nie daj Boże) anonimowo gdzieś na drodze potracony przez samochód...

  • 0

    9. ~wers  2006-11-22 22:10:56  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    A ja wyśle sms-ka!

  • 0

    10. ~Piotr  2006-11-22 22:22:44  host: abtg16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wers:To twojego SMS-ka przeje jakaś fundacja.Issa ma rację.Były obietnice i gdzie pieniądze dla ofiar?#3 ma rację!To temat dla mediów.Wtedy też pisano:Zebrano miliony! I co?Rodziny dostały grosze.Ale to nie temat dla mediów.Dla nich temat się skończył wraz z pogrzebem.O kasie na drogi nie chcę nawet pisać bo się wk...To moja branża i znam to za dobrze.(gdzie pieniądze z opłaty paliwowej?równa kwota od litra bez względu czy gaz,bęzyna czy ON)

  • 0

    11. ~stz  2006-11-22 22:43:17  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Plus zawsze jako pierwszy reaguje na ludzkie dramaty. Ta sieć jako jedyna ma swoją stronę internetową zmienioną w żałobne barwy. Orange i Era jeszcze nie zmienuły swoich stron.

  • 0

    12. ~general  2006-11-22 23:11:18  host: 142.52.jawnet.pl

    W NASZEJ KOCHANEJ POLSCE LICZY SIE PANSTWO CZYLI WLADZA A NIE OBYWATEL ! MAJA NAS W DUPIE TAKA PRAWDA !

  • 0

    13.  2006-11-22 23:24:08

    Ja również zgadzam się z rozsądnym spojrzeniem na aktualną sytuację; krwiopijcze media chętnie sprzedają tragedię, a część firm sprytnie wykorzystuje je do swojego PR. O wypadku w kopalni poświecono dzisiaj całe bloki wiadomości, ale w niektórych stacjach nawet słowem nie wspomniano o paraliżu, jaki właśnie zgotowała MILIONOM Polaków Poczta Polska; tysiącom emerytów nie doręczy się i tak niewielkich emerytur, tysiące firm nie otrzymują korespondencji, tysiące zwykłych "Kowalskich" nie może doczekać się paczek pocztowych, ważnych przesyłek urzędowych i zwykłych listów, w tym także faktur za komórki i telefony stacjonarne.

  • 0

    14.  2006-11-23 08:23:41

    mam podobne odczucie do tych, jakie ma *** issa.. zgadzam sie z *** boob'em i wypowiedziami w tym stylu.. na artykul niedlugo spojrze.. natomiast bardzo mnie dziwia czarne kolory w gazecie.pl, plusie i telewizji publicznej - przepraszam, ale z jakiej to okazji? jakas wielka tragedia sie stala? jak dla mnie - zenujace :-/

  • 0

    15.  2006-11-23 08:24:53

    a co do pomocy, ktora i tak sie rozmywa, to ja wole pomoc w sposob bardziej bezposredni ;-) w taki, ze wiem do kogo trafia moje pieniazki i na co zostana przeznaczone ;-))

  • 0

    16. ~  2006-11-23 10:13:16  host: bww184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Piotr, *Q i *issa, na pewno macie racje ale ja patrze na to z trochę z innej perspektywy- Bóg nakazał pomagać wszystkim bez wyjątku..

  • 0

    17. ~rollo  2006-11-23 11:16:05  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    ja również przezywając olbrzymia tragedie i łącząc się w bólu - jak zwykle zapytuje ! - czemu Panstwo musi zarabiac na tragedii ? - bo co do mediow - taki jest ich zawod - maja temat combo na wiele dni i nie musza szukac na sile juz nic innego - to taki odpoczynek po harówce nudnych dni - kiedy w kazdy sposob trzebabylo zabawiac widza

  • 0

    18. ~rollo  2006-11-23 11:17:53  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    a co do pomocy - bez wyjątku !! - pomagajmy wszystkim !! - no może oprócz naciągaczy ! - choć to tez ludzie !

  • 0

    19. ~magiusctrlaltde  2006-11-24 10:53:55  host: 213.25.189.50

    wszystko ma swój cel marketingowy- w życiu są pewne dwie rzeczy (sami wiecie jakie), media chyba mają jakis zastój bo ślęczą dzień i noc przy jednym temacie? przeciez wypadki w kopalniach to nie nowość- myślę że państwo jak i firmy górnicze są w stanie zapewnć renty dla rodzin górników- jeśli wszystkie pieniądze trafią do rąk tych rodzin to trzeba przyznać ze trafili niezłą kumulację-ale koszt tego kuponu był bardzo wysoki(za wysoki)

Dodaj swoją opinię