Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci P4 nie mogą zalogować się w Niemczech

Klienci P4 nie mogą zalogować się w Niemczech

WitekT 8 Sierpnia 2013 17:19

11 4
Od około 9 rano klienci P4 mają problemy z zalogowaniem swoich kart z roamingu w Niemczech - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Termin usunięcia awarii nie jest znany.

Awaria dotyczy także MVNO działających na sieci P4, czyli m.in. Virgin Mobile. Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, awaria leży po stronie partnera, firmy T-Systems, a P4 nie jest jedynym operatorem, którego klienci nie mogą zalogować się w roamingu w Niemczech.

Bardzo przepraszamy naszych klientów za awarię, nasz partner robi wszystko, aby ją jak najszybciej usunąć - mówi TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik operatora.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: p4 | roaming

w sumie: 94
  • -1

    84. ~Miki  2013-08-09 09:36:00  host: sub208-158.elpos.net

    Play bez problemu dziala w USA, ktore odwiedzam regularnie co najmniej raz w roku. Play dziala tez w Azji-Tajlandia, Malezja...Nie mialem tez zadnego problemu w Dubaju oraz w Doha....Zima bede mial okazje sprawdzic roaming Playa w Australii

  • 1

    85. ~  2013-08-09 10:10:27  host: 93.154.132.50

    witam. wczoraj na dwoch kartach play w austrii byly problemy z polaczeniami.

  • -1

    86. ~Romlen  2013-08-09 10:13:39  host: 87-204-124-7.ip.netia.com.pl

    @81 Nie wiem czy wszędzie awaria miała miejsce, ale kontaktowałem się z osobą w DE właśnie na Play dziś i bez problemu zakończone sukcesem. Nie stwierdził żeby coś było nie tak. A jest kierowcą tzw TIRa i zwiedza kraj i cały czas online.

  • 0

    87. ~bartekk  2013-08-09 10:22:52  host: host-80-238-96-250.jmdi.pl

    .....każdy kto ma problemy z odbieraniem połączeń przychodzących na terenie Polski musi wyłączyć "super usługę" Teleplay, to ona blokuje rozmowy przychodzące. To taka kolejna kompromitacja Play. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=49584846383260 1&id=181406988610085&comment_id=3208131&reply_commen t_id=3208168&offset=0&total_comments=3&notif_t=feed_ comment

  • 1

    88. ~xxx  2013-08-09 11:08:26  host: awf71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play, pozornie tania sieć! Nawet jeśli jest nieco tańsza, to są z nią ciągłe problemy. To nie ma zasięgu, to nie można się dodzwonić, w obie strony, to szumi trzeszczy, a to znowu zrywa nagle połączenia i stale coś. Znam ludzi, którzy mają Play i tak jest. Niestety coś za coś. Ludzie nadal myslą, że ktoś jest kto da im więcej za mniej. Dlatego nasz kraj tak wygląda pod każdym względem. Zacznijcie myslec i słuchajcie własnego rozumu, a nie reklamy......

  • -1

    89. ~Szyman Krzychuj  2013-08-09 11:48:56  host: 81.219.84.18

    plej jest fajny, wszystko dziala nie wiem o co wam chodzi. mam pelny zasienk

  • 0

    90. ~SL  2013-08-09 12:40:41  host: ip4da8c80e.direct-adsl.nl

    Mam ten sam problem z T-Mobile w Holandii. Nie dostaję smsów, nie odbieram połączeń, nie mogę nawet sprawdzić salda. Drugi dzień :/

  • -1

    91. ~Marco Polo  2013-08-09 12:45:04  host: 81.219.84.18

    Nie mam roamingu w Czechosłowacji.

  • 0

    92. ~to ja judy  2013-08-09 12:47:31  host: 81.219.84.18

    a ty?

  • 1

    93.  2013-08-09 13:05:44

    Marco Polo (91), a w NRD masz?

  • 1

    94. ~  2013-08-09 14:38:33  host: 77-255-108-189.adsl.inetia.pl

    91@ A w którym wieku nie masz zasięgu bo na pewno nie 21 wieku

  • 0

    95. ~  2013-08-09 14:52:27  host: public-gprs516401.centertel.pl

    a Plus ma zasięg w Deutschlandzie ? z jakiej firmy w De Plus korzysta ? a Orange ?

  • 1

    96. ~emil galaxy s4  2013-08-09 15:58:13  host: 93.154.170.235

    od wczoraj nie było można sie połączyć z numerami play w niemczech

  • 0

    97. ~Ekspert  2013-08-09 20:31:13  host: 89-71-24-12.dynamic.chello.pl

    Generalnie powinno byc juz wzystko wporzasiu, mam babcie w Niemczech, normalnie dzwonie sobie i se babcia normalnie odbiera. Tj monachium. Zycze innym aby mieli se podobnie, bo w dzisiejszych czasach bez polaczenia z osobami za granica to katastrofa. Oby szybko naprawili usterke. Zazwyczaj play se szybko radzi. Korzystajac z okazji chcialem pozdrowic Krzysztofa.

  • 0

    98. ~  2013-08-09 21:19:15  host: s15-16.opera-mini.net

    Play jak zwykle ma problem, to u nich normalne

  • 1

    99. ~  2013-08-09 21:56:35  host: s15-16.opera-mini.net

    w Jugosławi też są problemy

  • 0

    100. ~  2013-08-10 16:03:52  host: v15-09.opera-mini.net

    84- następny, który wyżej s.a niż du.ę ma ! Nawet nie wiesz, ze minimum 3000zł kosztuje bilet do USA w jedną stronę, więc nie kłam o takich podróżach marzycielu ! Zalogowałeś się pewnie do sieci Omnitel, a to możliwe mieszkając blisko granicy z Litwą. :-)

  • 0

    101. ~Von Arthur  2013-08-12 15:02:19  host: v55-12.opera-mini.net

    A zamówcie sobie kartę lycamobile pl.na ich stronie w NIEMCZECH kupuje sie niemiecka i sa rozmowy za 0.29gr. za 14minut.

  • 0

    102. ~cestmoi  2013-08-13 08:15:19  host: ALille-554-1-24-241.w92-155.abo.wanadoo.fr

    A ja mam problem z nju mobile w północnej Francji

  • 0

    103. ~Marjad  2015-12-20 14:10:17  host: user-94-254-145-55.play-internet.pl

    Witam, jezdze co tydzien do Niemiec, w drodze niemam zasiegu, w miastach pojawia sie i znika, wieks, osc czasu korzystam z Plusa bo zasieg jest non stop, Play niestety jak opisalem, dzwonilem na infolinie i niestety nic nie sa w stanie z tym zrobić, porażka roaming w PLAY a place abonament za to g... wno!!!

Dodaj swoją opinię