Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci Orange najbardziej zadowoleni z usług

Klienci Orange najbardziej zadowoleni z usług

WitekT 8 Listopada 2007 16:01

0 0

Jak wynika z badania Gold Standard przeprowadzonego przez TNS OBOP, usługi i obsługa w sieci Orange są najbardziej satysfakcjonujące na rynku. W badaniu użytkownicy telefonów komórkowych przyznali tej marce maksymalną ocenę we wszystkich kategoriach.






Klienci oceniali operatorów telekomunikacyjnych w pięciu kategoriach: ceny, innowacyjność, obsługa klienta, dopasowanie do potrzeb i zakres usług. W każdej z nich firma mogła zostać oceniona w skali od 1 (zdecydowanie źle) do 5 (wyjątkowo dobrze). Suma ocen tworzyła indeks satysfakcji Gold Standard. Marka Orange w każdej z 5 kategorii otrzymała jako jedyny operator komórkowy maksymalną ocenę.

Gold Standard to niezależne badanie, realizowane przez TNS OBOP, którego celem jest ocena satysfakcji użytkowników wybranych produktów i usług. Klienci przyznają punkty jedynie tym markom, których w ciągu ostatniego roku używali najczęściej. Ankiety przeprowadzono w sierpniu na reprezentatywnej grupie 1500 Polaków, mających ukończone 15 lat. Badanie objęło mieszkańców miast powyżej 100 tys. mieszkańców. Siedem głównych kategorii produktów, które oceniali klienci to: finanse, motoryzacja, telekomunikacja, budownictwo, farby i narzędzia, sprzęt RTV/AGD i handel.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 126
  • 0

    107. ~konsultant  2007-11-14 21:31:39  host: dwr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do PLUSAK jakies niezgodnosci z toba sa, pracujesz w plusie od 5 lat, a za chwile piszez ze w punkcie gdzie pracujesz Orange kadra sie zmienia

  • 0

    108. ~patrzalek  2007-11-14 22:15:30  host: aaot234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do konsultanta; cze kolego, tez pracuje w salonie, rozbawila mnie wypowiedz pani z propozycji orange, brak rozeznania w realnym swiecie i krytyka ludzi z salonow... nic dodac nic ujac czysty eskapizm i brak zwojow mozgowych. pozdro b

  • 0

    109. ~Plusak  2007-11-15 09:36:15  host: apn-77-114-102-57.gprs.plus.pl

    Pracuje w Plusie, a obok w Salonie Orange obok mojego zmienia sie znow sklad - to takie sprostowanie

  • 0

    110. ~fina  2007-11-15 11:30:37  host: ptkbm.centertel.pl

    hej, czytałam wszystkie te Wasze wypiwiedzi i smiać mi sie chce jak sobie wrzucacie.Tak naprawde we wszystkich sieciach nie jest tak kolorowo jak moze sie wydawac na poczaatku.Wszystko zależy od tego kto ile dzwoni i gdzie. Zadna siec nie bedzie promowala polaczen do inenj sieci bo to im sie nie oplaca, musieliby do tego doplacic wiec co to za biznes?!poza tym takie gadanie ze u mnie w salonie jest lepiej to mnie śmieszy na maksa bo to samo moge powiedziec ze ja jestem bardziej zadowolona z obslugi konkurencyjnej sieci.Pisze ogolnikowo i nie faforyzuje zadnej sieci poniewaz pracuje w jednej z nich i doskonale wiem jak wyglada praca "od środka".Propozycja przez tel jest zawsze lepsza poniewaz wiecej mozna otrzymać, wiecej poziomow negocjacji(jeżeli można z nich korzystać)i nie ma prowizji za kazdego klienta ktory przedłuży umowe (w przeciwienstwie do salonów).Jeżeli chodzi o przesylki kurierskie to system generuje oferte i umowe zdarzaja sie pomylki tak samo w centrali jak i w salonie nie ma na to reguly.A oferta przedłuzeniowa moze zmienic sie na lepsze ale takze w druga strone.Zastanowice sie nastepnym razem co wy piszecie i nie dzialajcie na emocjach bo po co. pozdr

  • 0

    111. ~jerry  2007-11-15 15:24:50  host: 213-238-68-222.adsl.inetia.pl

    *wiola- skoro tak chętnie wszyscy konsultanci na BOK propozycji wprowadzają aneksy na 4 poziomie to ja czekam na info kiedy takową propozycję ankesu dostanę.

  • 0

    112. ~konsultant  2007-11-15 15:57:39  host: 0375.smevpn.tpnet.pl

    do FINA jak chcesz wiedziecć to kasa za klienta z propozycji jest do d... za ok. 20 klientów, można zarobić, przynajmniej w sieci dealerskiej ok. 100 zł

  • 0

    113. ~  2007-11-16 09:18:36  host: 195.117.208.112

    ~jerry jak złozysz wniosek przejścia do innej sieci, zadzwonisz na BOK i z nimi sie jeszcze poszarpiesz :]

  • 0

    114. ~Lukasz  2007-11-16 16:08:58  host: a14.net142.okay.pl

    wlasnie zmienilem uslugi przeszedlem z orange i stacionarne i przeszedlem na usluge wszyscy i na wszystko po za tym pobrali mi oplate 61 zl brutto za zmiane tak ze kicha ogolnie z orange ta usuga jest bezplatna a tak to co robia

  • 0

    115. ~  2007-11-16 18:37:57  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    jedeyny sposób na nich to przynajmniej stwarzac pozory ze coś można i że wie sie więcej niż im sie wydaje mi dzięki temu udało się wykłucić zwrot kasy za połączenia z BOK bo dzwoniłem do nich z powodu nie działających usług.

  • 0

    116. ~  2007-11-16 18:42:08  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    ogólnie orange jest znośny jak ktoś wiele nie wymaga, tylko dzwoni i wysyła smsy ale jak chce się korzystać z innych usług które są naprawde fajne to zaczynają się nerwy. Dodatkowo ceny!!!! Ceny telefonów w orange są tragiczne, nie wiem skąd sie biorą ale nie ma sensu przedłużać tam umowy i brać telefon, lepiej opłaca się negocjować warunki na usługi bo dużą część telefonów mozna kupić taniej na aukcjach internetowych.

  • 0

    117. ~Wiola  2007-11-17 10:00:11  host: 212.160.172.70

    jerry-w BOK raczej nie otrzymasz propozycji przedłużenia umowy z 4 poziomu negocjacji,a dzwoniąc na numer propozycji *400 możesz otrzymać takie warunki

  • 0

    118.  2007-11-17 13:04:19

    Ja mam telefony jednocześnie w Plusie i Orange. Szczerze mówiąc to daleko brak Orange z poziomem usług do Plusa. Jestem zdecydowanie bardziej zadowolony z Pusa.

  • 0

    119. ~MagIster  2007-11-17 23:24:18  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    A moim zdanie to ORANGE nie jest tak bardzo dobre tylko konkurenci sa poprostu gorsi. Byłem abonentem Idei potem Orange juz 6 lat i rozstaje sie z nimi z wielka satysfakcją. Zadowoleni moga być tylko Ci którzy nie rozumieja mechanizmów tworzenia taryf i cenników połaczeń. Patrz mój post w temacie "milion pisanek w Heyah". Pozdrawiam.

  • 0

    120. ~JK  2007-11-18 00:05:08  host: avj224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***MagIster- bredzisz i tyle. Zadowoleni sa ci, którzy albo sami precyzyjnie dobrali potrzebne im elementy oferty bądź potrafili określić potrzeby a konsultant im dobrał.

  • 0

    121.  2007-11-18 09:11:32

    #116 - ja ci powiem te telefony są dlatego drogie,bo Centertel musi płacić haracz jako opłatę za ten pomarańczowy znaczek :P i nie spodziewajcie się tanich telefonów w poręczy - to niemożliwe.

  • 0

    122. ~MagIster  2007-11-18 15:39:24  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    JK Ty naprawde wierzysz w to że masz wpływ na to ile zaplacisz za minute rozmowy lub wysłanie sms ? :)Co to znaczy potrzebne elementy ? Czy wiecej rozmów musi wykluczac tansze smsy i na odwrót ? Czy muszę wybierać miedzy tanszymi połączeniami do zony czy do kochanki ? Czy na takich lub podobnych wyborach ma polegać komunikacja telefoniczna ? To jest sztucznie napędzana koniunktura. Standardowe cenniki sa stworzone po to abys mial odniesienie jakie oszczednosci zyskasz jesli wybierzesz ktoras z opcji. Ale jak byś nie wybierał rachunek co miesiąc zawsze przychodzi na podobna kwotę. Proponuje sprawdzić :) Pozdrawiam.

  • 0

    123. ~toor  2007-11-18 23:32:44  host: 226.82-134-73.bkkb.no

    Dobrze mowisz Magister! Tworzenie zametu z taryfami ma tylko stworzyc zamet w glowach klientow i wrazenie ze cos zaoszczedza. A rachunki sa te same. A co do BOK to oni maja komfort tworzenia zametu bo klientowi przez telefon mozna wiecej kitu wcisnac. Ale ja po zweryfikowaniu informacji nie wposcilem kuriera do domu i negocjacje zaczely sie od nowa i korzystniej wypadly.

  • 0

    124. ~orange'owiec  2007-11-21 21:18:31  host: ehost-2.mtm-info.pl

    stz widocznie nie znas wszystkich usług - ja pracuję dla orange 4lata(wliczając Ideę) i też nie wszystko wiem....

  • 0

    125. ~zabx  2007-11-22 16:45:36  host: ip-89.171.108.154.crowley.pl

    Zadowoleni, zadowoleni... A o co chodzi z tą ofertą przedłużania umowy przez internet? Że mi kurier podwozi umowę? Tylko jest pytanie czy ja wogle chcę ją przedłużać ;) Bilet do kina mnie nie skusi, ale tańszy telefon już może..

  • 0

    126. ~xyz  2007-12-21 16:27:02  host: dmg75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tansze telefony tez sa - korzystalem z tej oferty przez internet i dziala dobrze. Kurier jak to kurier, niczego nie proponowal ;)

Dodaj swoją opinię