Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci odchodzą od France Telecom

Klienci odchodzą od France Telecom

WitekT 17 Stycznia 2006 11:37

0 0
W 2005 roku aż 592 tys. klientów France Telecom zrezygnowało z korzystania z usług telefonii stacjonarnej, poinformował francuski regulator telekomunikacyjny Arcep.

Oznacza to, że było ich sześciokrotnie więcej niż w 2004 roku. Z ustaleń Arcep wynika, że z usług France Telecom korzysta 34 mln klientów. 2,23 mln z nich zdecydowało się w ubiegłym roku na skorzystanie z usług innych operatorów, jednak utrzymało subskrypcję linii stacjonarnej we France Telecom.


Źródło tekstu: MD, AFP, PB     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-01-17 12:05:05

    No ciekawe dlaczego tak sie dzieje... ;-) Czyżby to była sieć dla chcących płacić więcej...? ;-)

  • 0

    2. ~pinko  2006-01-17 12:06:07  host: dvg194.internetdsl.tpnet.pl

    zaraz sie rozpłacze, z tp tez stadami odchodzą, jakże mi żal, a oni tak się starają!!! ;)

  • 0

    3. ~pinko  2006-01-17 12:09:57  host: cvq138.internetdsl.tpnet.pl

    re;alienus, przynajmniej w Polsce cała grupa ft powinna odkupić motto od ery " Możesz Więcej" tyle że dodac na końcu "Płacić" ;)

  • 0

    4.  2006-01-17 12:32:16

    i dobrze tak zabojadom

  • 0

    5. ~dt  2006-01-17 12:35:01  host: wap.plusgsm.pl

    i dlatego gdzies trzeba kompensowac sobie straty,tylko dlaczego u nas?

  • 0

    6. ~v  2006-01-17 13:05:49  host: c122-246.icpnet.pl

    a ja 2 dni temu przestałem być abonentem tpsa i orange :) jestem teraz SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM!!! :) :) :) :) :)

  • 0

    7.  2006-01-17 13:31:45

    wcale mnie to nie dziwi, jesli wszedzie maja taka strategie

  • 0

    8.  2006-01-17 14:05:21

    Co się dziwić... :-)

  • 0

    9. ~wos  2006-01-17 14:29:10  host: 83.238.70.51

    Oczywiście "winę" za to ponosi TP SA.

  • 0

    10. ~dobi_wawa  2006-01-17 15:51:24  host: cws6.internetdsl.tpnet.pl

    no orange, no problem

  • 0

    11. ~liquid  2006-01-18 01:40:23  host: phantom.teldom.pl

    SUPER :)))

Dodaj swoją opinię