Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Klienci mBanku chętnie zaglądają na konto ze smartfonów

Klienci mBanku chętnie zaglądają na konto ze smartfonów

WitekT 13 Lutego 2012 13:29

0 0

Ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z rozwiązań bankowości mobilnej poprzez aplikację na systemy iOS i Android. Bank w czerwcu szacował, ze do końca roku będzie to 200 tys.




Pod względem liczby osób korzystających z bankowości mobilnej, uważamy się za lidera wśród polskich banków. Według badania Internet Banking Monitor, co piąty klient mBanku loguje się na swój rachunek codziennie. Są to więc najaktywniejsi użytkownicy bankowości elektronicznej na rynku. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że ta tendencja potwierdzi się także w przypadku bankowości mobilnej. Obecnie za pośrednictwem komórki klienci mBanku logują się do konta średnio cztery razy w miesiącu - mówi Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej.

Źródło tekstu: mBank, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~my  2012-02-13 13:35:17  host: host-62-122-237-7.wieszowanet.pl

    gdyby ING wprowadził aplikację na Androida też bym korzystał

  • -1

    4. ~wodafone  2012-02-13 13:58:24  host: omm98.internetdsl.tpnet.pl

    ja zwykle o symbianie juz wszyscy zapomnieli...

  • 0

    5.  2012-02-13 13:59:17

    Pierwszy internetowy bank, a ten sektor (bankowość mobilną) traktowali długo po macoszemu - wiele innych banków, nie krzyczących jacy są nowocześni, ich wyprzedziło.

  • 0

    6. ~miki  2012-02-13 14:02:54  host: user-46-113-174-68.play-internet.pl

    a ja czekam na androidowa aplikacje w ing

  • 0

    7. ~  2012-02-13 15:00:43  host: z43-09.opera-mini.net

    4@BPH zrobil swoj program chyba na wszystkie systemy operacyjne i to sie chwali. Profesjonalne podejscie , nie to co inni ze tylko ten iphone i czasami android

  • 1

    8. ~dt  2012-02-13 21:33:14  host: wap.plusgsm.pl

    wow alez sa super. Nie rozumiem szalu tych dedykowanych aplikacji. Po co to?Przeciez do mozna sie zalogowac przez strone tak jak na zwyklym PC. Z bankowosci w komorce korzystam od lat niezaleznie od telefonu. Wazne zeby mial net i to wystarczy.

  • 0

    9. ~Orzeł  2012-02-13 21:46:38  host: host-81-190-77-81.gdynia.mm.pl

    @4 przeczytaj co napisał nr dt (wpisn nr8) a od siebie dodam, że strona mBanku jest tak prosta graficznie, że miło działa nawet na starszych telefonach, w przeciwieństwie do ING czy Millennium (z obu korzystam).

  • 0

    10.  2012-02-14 08:20:45

    Ja również korzystam z mBanku przez komórkę, bez żadnych dedykowanych aplikacji. Jest to bardzo wygodne, strona działa dobrze i tak powinno być. :)

  • 0

    11.  2012-02-14 11:10:13

    Większość stron e-banków działa na urządzeniach mobilnych. To, ze n-bank się chwali mnie nie dziwi, bo mają rzeczywoiście dużo młodych klientów, którzy korzystają z mobilnych rozwiązań. Mój syn nie ma rachunku w m-banku ale też bardzo często sprawdza stan konta - mnie to dziwi, bo to łatwo pamiętać przecież. No ale ja stary jestem już i wiem ile mam na koncie, zwykle co do 100 złotych, bo dokładniej tego pilnować nie muszę ;-) Nie korzystam z mobilnego dostępu bo wygodniej jest korzystać na normalnym komputerze - z każdego miejsca na swiecie, więc i w sklepie (nie w markecie oczywiscie) czasem robię przelew jak nie chcą kartą płatności - z oczywstych względów i na odroczoną płatność przelewem się nie godzą. Około minuty-dwóch potrzebuję na zrealizowanie na ich komputerze przelewu. Nie mówię już o tym, zę naprawdę nie ma potrzyeby (i nikt mi tego nie wmówi, bo jak sądzę mało kto z Was realizuje tyle przelewów co ja) "nagle" robić przelew w każdym miejscu - w autobusie czy w kinie albo w parku jak to w reklamach pokazują jedną księgową.

  • 0

    12. ~eeM  2012-02-14 11:18:00  host: public-gprs204170.centertel.pl

    podstawą jest dobra strona mobilna. a aplikacja jest całkiem zbędna.

  • 0

    13. ~wp7  2012-02-16 22:27:20  host: 178235232146.warszawa.vectranet.pl

    Kiedy Windows Phone?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-132-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

applefan_ | 2017-10-18 11:25:00

@3 skąd wiesz ile mam ich akcji?


~Hotelarz | 2017-10-18 11:14:48

Xiaomi to najlepsze telefony robi za niską cenę.


~Ppp | 2017-10-18 11:07:13

Czasami szybciej działa 3g niż 4g


~ | 2017-10-18 11:05:35

młode pelikany to glupie ze h ho


~stary_pelikan | 2017-10-18 11:04:56

dziecko zanim coś napiszesz to się zastanów bo tylko wstyd przynosisz rodowi Pelikanow.

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet